Top 10 Magenta TV Stick Telekom – Urządzenia klienckie do strumieniowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple 2021 TV 4K 64 GB

#ad
Apple #ad - Chip a12 bionic znacznie poprawia dźwięk, wideo i grafikę, a tym samym również Twoje gry i aplikacje. Dolby atmos zapewnia fascynujący, wypełniający pomieszczenie dźwięk. Apple oryginalne seriale i filmy AppleTV+. Najnowsze programy telewizyjne, filmy, sport i telewizja na żywo od popularnych serwisów streamingowych. 4k high frame rate hdr z dolbyVision zapewnia płynne, wspaniałe filmy.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość2.72
Długość5.81
Waga1.83
Szerokość6.05
Numer częściMXGY2FD/A
ModelMXGY2FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

2. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet z pamięcią 128 GB 3. generacja

#ad
Apple #ad - Siri remote zapewnia precyzyjną kontrolę za pomocą przycisku dotykowego. Najnowsze pokazy, sport i telewizja na żywo, filmy, wszystko w jednym miejscu. Apple tv 4k wlan jest wyposażony w pamięć 64 gb, a apple tv 4k wlan + ethernet jest wyposażony w pamięć 128 GB i obsługę sieci Thread.

Z dołączonym pilotem siri remote 3. Apple oryginalne programy i filmy z Apple TV+. Niesamowita moc z chipem Bionic A15. Sparuj z homepod mini do sterowania bez użycia rąk za pomocą Siri. More ways to enjoy your tv with Apple Arcade, Apple Fitness+, and Apple Music.

Prywatna listening with up to two set of AirPods. Użyj apple tv 4k również jako smart hub, aby połączyć i sterować wszystkimi akcesoriami Smart Home. Generacji za pomocą usb-c możesz łatwo sterować swoim apple TV 4K za pomocą dotykowego Clickpada lub tylko głosu. Use airplay do udostępniania zdjęć, filmów i innych urządzeń z iPhone'a, iPada i Mac na telewizorze.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Szerokość27.17
Numer częściMN893FD/A
ModelMN893FD/A
GwarancjaApple Ograniczona gwarancja na rok

3. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi z pamięcią 64 GB 3. generacja

#ad
Apple #ad - Generacji za pomocą usb-c możesz łatwo sterować swoim apple TV 4K za pomocą dotykowego Clickpada lub tylko głosu. Z dołączonym pilotem siri remote 3. Najnowsze pokazy, filmy, sport i telewizja na żywo, wszystko w jednym miejscu.

Prywatna listening with up to two set of AirPods. Siri remote zapewnia precyzyjną kontrolę za pomocą przycisku dotykowego. Use airplay do udostępniania zdjęć, filmów i innych urządzeń z iPhone'a, iPada i Mac na telewizorze. Apple oryginalne programy i filmy z Apple TV+. Niesamowita moc z chipem Bionic A15. Użyj apple tv 4k również jako smart hub, aby połączyć i sterować wszystkimi akcesoriami Smart Home.

Sparuj z homepod mini do sterowania bez użycia rąk za pomocą Siri. Apple tv 4k wlan jest wyposażony w pamięć 64 gb, a apple tv 4k wlan + ethernet jest wyposażony w pamięć 128 GB i obsługę sieci Thread. More ways to enjoy your tv with Apple Arcade, Apple Fitness+, and Apple Music.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Szerokość27.17
Numer częściMN873FD/A
ModelMN873FD/A
GwarancjaApple Ograniczona gwarancja na rok

4. Amazon

#ad

Fire TV Stick z pilotem głosowym Alexa z przyciskami sterowania TV | Urządzenie strumieniowe HD

#ad
Amazon #ad - Nie wymaga cierpliwości – to bardzo proste. Za pomocą nowych wstępnie ustawionych przycisków można również szybko otworzyć popularne aplikacje. Atwa konfiguracja, dyskretne umieszczenie – wystarczy podłączyć z tyłu telewizora, włączyć telewizor, podłączyć do Internetu i gotowe. Telewizor na żywo – oglądaj ulubione treści z telewizji na żywo, ZDF, wiadomości i sportu z subskrypcją ARD, aby dowiedzieć się, DAZN i wiele innych.

Może wystąpić opłaty abonamentowe. Free-tv – oglądaj filmy i inne treści za pomocą aplikacji, Pluto TV, takich jak ARD, ZDF, YouTube i wiele innych. Proste i intuicyjne użytkowanie – szybki dostęp do ulubionych aplikacji, TV na żywo oraz rzeczy, których najczęściej używasz za pomocą menu głównego. Obsługa dolby atmos i dźwięk w jakości kina domowego – wybrany tytuł zapewnia kompleksowy dźwięk Dolby Atmos z kompatybilnymi systemami audio dla jeszcze bardziej realistycznego oglądania telewizji.

Tysiące aplikacji, prime video, disney+, youtube, alexa Skills i nadajniki – w tym Netflix, zdf, prosieben, ard, sky ticket, DAZN i wiele innych. Amazon członkowie prime otrzymują nieograniczony dostęp do tysięcy filmów i seriali. Certyfikat dla ludzi – koniec z pracochłonną, skomplikowaną i stresującą instalacją. Użyj klawisza do przeglądu programów, co jest dostępne i kiedykolwiek wcześniej. Również włączanie i wyłączanie oraz regulacja głośności kompatybilnych telewizorów i soundbarów są możliwe bez dodatkowego pilota zdalnego sterowania.
MarkaAmazon #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość0.63
Długość5.56
Waga0.1
Szerokość1.5
Numer części53-025595
ModelL5B83G
GwarancjaZwei Jahre Garantie.

5. Google

#ad

Chromecast z Google TV HD Snow – strumieniowe przesyłanie rozrywki za pomocą pilota zdalnego sterowania z rozpoznawaniem mowy na telewizorze – oglądanie filmów i seriali

#ad
Google #ad - Podłącz chromecast do portu hdmi w telewizorze, połącz się ze źródłem zasilania, połącz się z Wi-Fi, pobierz aplikację Google Home na kompatybilnym urządzeniu mobilnym i zacznij streamować.

Za pomocą przycisku google assistant na pilocie zdalnego sterowania możesz wyszukać określone serie, gatunki, aktorów lub muzykę – za pomocą poleceń głosowych. Dzięki temu nie musisz już przełączać się między aplikacjami. Można również ustawić czas odtwarzania i snu. Możesz otrzymywać spersonalizowane propozycje na podstawie Twoich planów, historii i zakupionych treści. Na ekranie startowym wyświetlane są filmy i seriale ze wszystkich kompatybilnych usług w jednym miejscu. Dzięki profilowi dla dzieci twoja rodzina ma dostęp do treści, z których wszyscy będą się dobrze bawić.
MarkaGoogle #ad
ProducentGoogle #ad
Wysokość0.49
Długość6.39
Waga0.13
Szerokość2.41
Numer częściGA03131-DE
ModelGA03131-DE
Gwarancja24 Miesięcy

6. Google

#ad

Seriale lub Netflix w jakości do 4K HDR. Łatwa konfiguracja, Chromecast z Google TV 4K Sky — wnosi rozrywkę do telewizora za pomocą wyszukiwania głosowego. Przesyłaj strumieniowo filmy

#ad
Google #ad - Pilot zdalnego sterowania nie jest pod ręką. Sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Bez zmian, wystarczy przesyłać strumieniowo. Ponad 400 000 filmów i seriali oraz miliony utworów muzycznych są dostępne za pośrednictwem popularnych dostawców streamingu.

Za pomocą innych głośników i wyświetlaczy Google Assistant możesz sterować telewizorem za pomocą poleceń głosowych. Naciśnij przycisk google assistant na pilocie zdalnego sterowania i wyszukaj określone tytuły lub nastroju, zmieniać źródło wejścia, gatunek, co powinienem mi zobaczyć". Nieograniczona rozrywka. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można regulować głośność, aktorki lub inne kryteria. Powiedz na przykład: "Hej, Google, włącz telewizor".

Po prostu powiedz: "hey google, odtwarzać muzykę lub otrzymywać odpowiedzi bezpośrednio na wyświetlaczu. Dzięki temu nie musisz już przełączać się między różnymi aplikacjami i wyszukiwać dla swojego programu. Streaming bez ograniczeń. Twój głos ma coś do powiedzenia. Na ekranie startowym wyświetlane są filmy i seriale dostawców streamingu w jednym miejscu. Szybkie przesyłanie strumieniowe i krystalicznie czysty obraz z jasnymi kolorami HDR i jakością do 4K.
MarkaGoogle #ad
ProducentGoogle #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.24
Szerokość0
Numer częścisa-foxx-152
Modelsa-foxx-152
Gwarancja24 Miesięcy

7. WAIPU

#ad

Waipu. TV 4K Stick | w zestawie pilot zdalnego sterowania z przyciskami szybkiego wyboru z przyciskami sterującymi TV | oglądanie telewizji przez Wi-Fi | HDMI | 4K | HDR

#ad
WAIPU #ad - Zawartość: 1 x waipu. Tv 4k stick, 1 x pilot zdalnego sterowania, 2 x baterie aaa, 1 x wtyczka sieciowa, 1 x wydrukowana skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 x kabel USB C, 1 x voucher na 3 miesiące waipu.

Tv perfect Plus dla nowych klientów. 100 godzin pamięci. Wydajność i wydajność: waipu. Tv 4k stick obsługuje 4k i hdr. Telewizja na żywo: przesyłaj strumieniowo telewizję na żywo bezpośrednio do telewizora i odłącz przestarzałą telewizję kablową i satelitarną. Waipu. Tv 4k stick zapewnia najlepszy odbiór i łatwe korzystanie z telewizora. Ponad 30 000 filmów i seriali na żądanie. Możliwość anulowania co miesiąc. Waipu. Tv: ponad 220 kanałów 200+ hd w zestawie 50+ płatnych kanałów telewizyjnych.

Rozdzielczość obrazu: 4k, 1080p/i, ard mediathek, prime Video, YouTube, 720p/i Zainstalowane aplikacje: Netflix, ZDF Mediathek. Telewizja w całym domu. Pilot zdalnego sterowania z przyciskami szybkiego wyboru: steruj wszystkimi funkcjami komfortu jednym kliknięciem i błyskawicznie przełączaj się przez program za pomocą pola cyfrowego lub przycisków zmiany kanałów.
MarkaWAIPU #ad
ProducentExaring AG #ad
Wysokość0.57
Długość5.96
Waga0.66
Szerokość2.09

8. Thomson

#ad

Netflix, Prime Video, Google, Google Play Store, Sky Ticket, Bluetooth 4.2., Thomson THA100, Disney +, WiFi 5 Dual Band, Ultra HD 4K, Android TV Box, Chromecast, HDR, LAN, Android 10.0

#ad
Thomson #ad - Przyszłość dzięki wydajnemu sprzętowi quad core cortex-A53 CPU pamięć wewnętrzna z możliwością rozszerzenia dzięki portowi kart micro SD. Atwa obsługa odtwarzacza strumieniowego poprzez wprowadzanie głosu i przyciski bezpośredniego wyboru dla Sky Ticket, Google Play, Prime Video i aplikacji Netflix na pilocie zdalnego sterowania.

Wszechstronny system ultra hd android tv box o rozdzielczości 4K 3840 x 2160 pikseli i HDR10 zapewnia doskonałe i intensywne kolory. Wiele możliwości podłączenia: hdmi, wi-fi, Ethernet, optyczne wyjście cyfrowe, 2 x USB, micro sd, audio wideo, Bluetooth.

Zakres dostawy: android tv box, 2 x baterie aaa, pilot sterowany głosem, kabel HDMI, zasilacz 12 v/1 a, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Pełnowartościowy system operacyjny Android TV 100 z google playstore do pobierania wielu tysięcy aplikacji i wbudowanego Chromecasta.
MarkaThomson #ad
ProducentThomson #ad
Wysokość0.79
Długość4.33
Waga0.37
Szerokość4.33
Numer częściTHA100
ModelTHA100
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Xiaomi

#ad

Xiaomi TV Box S 2nd Gen, 4K Ultra HD Streaming Media Player, HDR10+, czarny, DTS-HD, Dolby Atmos, 2 GB RAM 8 GB ROM Smart, Wireless Projection, Soporta Google TV, dwuzakresowa sieć Wi-Fi, Dolby Vision

#ad
Xiaomi #ad - Poproś google o wyszukanie filmów, aby rozpocząć. 5. Jakość obrazu 4k ultra hd: 4k ultra hd zapewnia bardziej szczegółowy i żywy obraz, który można zanurzyć. 4. Wydajny procesor: czterordzeniowy procesor zapewnia wydajną wydajność. Zintegrowana pamięć ram 2 gb i 8 gb rom, doskonała wydajność z ulubionymi aplikacjami i grami, pożegnaj się z czyszczeniem tła i wolną wydajnością.

Wbudowany chromecast ułatwia projekcję treści z inteligentnych urządzeń na telewizor i umożliwia większy kąt widzenia. Obrazy hdr mają również bardziej szczegółowe cienie i światła. Dolby vision & hdr10+: obrazy mają teraz większy zakres dynamiki i mają zdumiewającą jasność, kontrast i kolor niż wcześniej. 3. 2. Ulepszona technologia telewizora umożliwia ożywienie scen i postaci w kontraście, kolorze i wyrazistości. Pilot zdalnego sterowania 360 ir i bluetooth: dzięki zintegrowanemu ir można również sterować zasilaniem i głośnością telewizora lub soundbara za pomocą jednego pilota.

Prosta i wygodna obsługa: google tv zbiera filmy, odtwarzanie muzyki i sterowanie telewizorem - wszystko za pomocą Twojego głosu. Dolby atmos wnosi do twojego salonu najlepsze wrażenia kinowe i otula Cię potężnymi efektami dźwiękowymi, a DTS-HD zapewnia doskonały dźwięk. Wystarczy powiedzieć "ok google" lub nacisnąć przycisk Google Assistant na pilocie zdalnego sterowania, strumieniowe przesyłanie aplikacji, programy i wiele więcej ze wszystkich aplikacji i subskrypcji.
MarkaXiaomi #ad
Waga0.68
Numer częściPFJ4151EU
ModelPFJ4151EU

10. WEDETIAN

#ad

Dwupasmowe, Dolby Vision, Ultra 4K HD Streaming Media Player 2 GB RAM + 8 GB ROM Mi Smart TV Box, Dolby Atmos, DTS-HD Sound, bezprzewodowa projekcja, Mi TV Box S 2nd Gen, obsługuje Google TV, HDR10+

#ad
WEDETIAN #ad - Wydajna konfiguracja -- -- tv box 2. Kompatybilny z chromecast -- dzięki wbudowanej kompatybilności z chromecast do bezprzewodowej projekcji możesz łatwo wyświetlać filmy, aby uzyskać szerszą perspektywę. Kompatybilny z google tv kompatybilny z Apple TV Box łączy w sobie szeroki wybór programów telewizyjnych, muzykę itd. Czterordzeniowy procesor cortex-a55 Xiao-mi TV Box S zapewnia szybszą i bardziej elastyczną wydajność przetwarzania.

Generacji jest wyposażony w 2 gb pamięci ram i 8 gb rom, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wielu filmów premium i pobrać ulubione aplikacje. Zakres dostawy: 1 x pudełko tv z systemem android, jeśli wystąpi jakikolwiek problem, pilot zdalnego sterowania głosowego bez baterii, 1 x kabel HDMI HD, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wysokiej jakości obsługa klienta -- nasz system android tv box 4k + przeszedł rygorystyczne procedury kontroli, skontaktuj się ze mną, 1 x adapter sieciowy, mój zespół techniczny będzie dostępny przez 24 godziny. Generacji jest wyposażony w bluetooth i pilot głosowy, proste i intuicyjne rozmieszczenie przycisków oraz Bluetooth dla łatwego i bezpośredniego dostępu do ulubionych treści w Net-flix, pilot głosowy może sterować telewizorem lub regulować głośność, aby znaleźć filmy, You-Tube i Prime Video pod każdym kątem.

Możesz również użyć "ok goo-gle", odtwarzać muzykę i sterować telewizorem. Ze smartfona na telewizor, sport, aplikacji i gier oraz oferuje spersonalizowane rekomendacje. Generacji zapewnia zupełnie nowe wrażenia audiowizualne dzięki jakości obrazu 4k ultra hd o doskonałej i zapierającej dech w piersiach jakości obrazu, która umożliwia uchwycenie każdego szczegółu obrazu wideo.
MarkaWEDETIAN #ad
ProducentWEDETIAN #ad
Waga0.87
Numer częściWE-Mi TV Box 2
ModelWE-Mi TV Box 2