Top 10 Fußmatten Mazda Cx30 – Maty samochodowe do bagażnika

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Elmasline

#ad

ELMASLINE Maty gumowe i mata do bagażnika zestaw do Skoda Superb III Limousine & Kombi + 2015 | bardzo wysoka krawędź 5 cm

#ad
Elmasline #ad - 5 cm trwale chroni bagażnik oraz obszar dywaników przed wodą, płynami, brudem, śniegiem i wieloma innymi. Bezzapachowa: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców zrównoważonych i nadaje się do recyklingu.

Atwe w pielĘgnacji: Łatwe i szybkie czyszczenie maty wodą | Pasuje do: Skoda Superb III Limousine & Kombi + 2015. Wysoka jakość: wytrzymałe i odporne na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE. Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na wymiar do twojego samochodu Skoda Superb III Limousine & Kombi + 2015 - idealne dopasowanie dywaników do bagażnika i wycieraczek! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią ok.

Idealna ochrona bagażnika! | Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie. Powierzchnia gumowych dywaników oraz powierzchnia maty bagażowej są antypoślizgowe i zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp lub ładunku.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET07102

2. Rigum

#ad

Dywanik do bagażnika i gumowe dywaniki idealnie dopasowane do Mazda CX-3 od 2015 kolor czarny + ochraniacz na pas

#ad
Rigum #ad - Maty do bagażnika wyróżniają się idealnym dopasowaniem i bardzo solidną jakością. Zestaw dywaników gumowych + mata do bagażnika do: mazda cx-3 od 2015 górne dno bagażnika | Ważne! Mata nie zawiera już rysunku pojazdu! Idealne dopasowanie, nie są to uniwersalne dywaniki podłogowe, które trzeba samodzielnie dociąć. Ta specjalna mieszanka gumowa pozostaje elastyczna nawet w niskich temperaturach. Zestaw składa się z elementów pokazanych na zdjęciu.
MarkaRigum #ad
ProducentRigum #ad
Numer częściTX-NEUII-820027-903201

3. Elmasline

#ad

Elmasline Maty gumowe i mata do bagażnika zestaw do VW Passat B8 Variant od 2014 r. | wysoka krawędź

#ad
Elmasline #ad - Bezzapachowa: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców zrównoważonych i nadaje się do recyklingu. 5 cm trwale chroni bagażnik oraz obszar dywaników przed wodą, płynami, brudem, śniegiem i wieloma innymi.

Idealne dopasowanie dywaników do bagażnika i dywaników! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią ok. Atwe w pielĘgnacji: Łatwe i szybkie czyszczenie maty wodą | pasuje do: vw passat b8 2014, 2021, 2018, 2017, 2015, 2016, 2019, 2020, 2022 & 2023. Powierzchnia gumowych dywaników oraz powierzchnia maty bagażowej są antypoślizgowe i zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp lub ładunku.

Idealna ochrona bagażnika! | Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie. Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na miarę do Twojego samochodu VW Passat B8 Variant od 2014 r. Wysoka jakość: wytrzymałe i odporne na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET06109

4. M MOTOS

#ad

Ochrona przed zabrudzeniami, popraw komfort podróży dzięki matie antypoślizgowej do samochodu TM, M MOTOS Mata ochronna do bagażnika pasuje do Mazda 6 III 2012-2018, na każdą pogodę

#ad
M MOTOS #ad - Dbamy o środowisko – mata do butów jest wykonana z certyfikowanych materiałów, które są nieszkodliwe dla zdrowia i szanują środowisko - materiał nadaje się do recyklingu. Mata do bagażnika jest ponadto odporna na działanie środków chemicznych, promieni UV i ścieranie.

Najwyższa ochrona – krawędzie osłony bagażnika – do 7 cm – są usztywnione w taki sposób, że nie odkształcają się i jednocześnie doskonale chronią przed zabrudzeniem. Wytrzymały materiał – zachowuje swoją elastyczność i nośność od -50°C do +110°C. Dzięki innowacyjnej technologii skanowania 3d nasi specjaliści starannie skanują wnętrza samochodów i zwracają uwagę na każdy wariant wyposażenia, aby upewnić się, że mata do bagażnika idealnie pasuje.

Idealna mata ochronna do bagażnika dla psa nadaje się do Mazda 6 III 2012-2018 kombi przed liftingiem bez podłogi bagażnika o regulowanej wysokości. Zadbaj o swój samochód – wybierz zestaw gumowych mat samochodowych z organizerem najwyższej jakości zgodnie z życzeniem i akcesoriami samochodowymi zapach samochodowy.
MarkaM MOTOS #ad
ProducentFrogum #ad
Wysokość0.39
Długość42.32
Waga6.17
Szerokość42.56
Numer częściMXTM548683

5. Rigum

#ad

Czarna mata do bagażnika + ochraniacz na pas, idealnie dopasowana, Dokładnie dopasowana mata do bagażnika nadaje się do Mazda CX-30 od 2019

#ad
Rigum #ad - Informacja: każdy produkt wykonany z gumy może mieć specyficzny zapach. Każdy człowiek inaczej odczuwa intensywność zapachu. Mata do bagażnika jest elastyczna. Dywaniki gumowe są elastyczne i mają piękny wzór. Nadaje się do mazda cx-30 od 2019 - | waŻne! mata nie zawiera już rysunku pojazdu! Idealnie dopasowana mata do bagażnika RIGUM jest wykonana z mocnej i odpornej na ścieranie gumy. Maty do bagażnika wyróżniają się idealnym dopasowaniem i bardzo wytrzymałą jakością.
MarkaRigum #ad
ProducentRigum #ad
Numer częściTX-RIG-M-MCX-073

6. Elmasline

#ad

Dywaniki do bagażnika CX60, ELMASLINE Dywaniki gumowe 3D i mata do bagażnika zestaw do Mazda CX-60, akcesoria

#ad
Elmasline #ad - Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na wymiar do twojego samochodu mazda cx-60 od 2022 roku idealne dopasowanie dywaników do bagażnika i dywaników! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią trwale chronią bagażnik oraz obszar wycieraczek przed wodą, brudem, płynami, śniegiem i wieloma innymi.

Bez zapachu: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców pochodzących ze zrównoważonych surowców i nadaje się do recyklingu | wytrzymała i odporna na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE.

Atwe w pielĘgnacji: Łatwe i szybkie czyszczenie mat wodą | Pasuje do: MAZDA CX-60 od 2022 roku produkcji 2022 i 2023. Wysoka jakość: powierzchnia gumowych dywaników oraz powierzchnia bagażnika są antypoślizgowe i zapobiegają ślizganiu się stóp lub ładunku. Idealna ochrona bagażnika! | Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET11107
ModelSET11107
Gwarancjatak

7. Elmasline

#ad

ELMASLINE Maty gumowe 3D i mata do bagażnika zestaw do Mazda CX-30 od 2019

#ad
Elmasline #ad - Bez zapachu: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców pochodzących ze zrównoważonych surowców i nadaje się do recyklingu | wytrzymała i odporna na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE.

Wysoka jakość: powierzchnia gumowych dywaników oraz powierzchnia bagażnika są antypoślizgowe i zapobiegają ślizganiu się stóp lub ładunku. Idealna ochrona bagażnika! | Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie. Atwe w pielĘgnacji: Łatwe i szybkie czyszczenie maty wodą | Pasuje do: MAZDA CX-30 od 2019.

Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na miarę do twojego samochodu mazda cx-30 od 2019 idealnie dopasowane do dywaników i dywaników! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią trwale chronią bagażnik oraz obszar wycieraczek przed wodą, płynami, brudem, śniegiem i wieloma innymi.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET11102

8. URAQT

#ad

Mata ochronna, URAQT Uniwersalna mata antypoślizgowa, 100 x 90 cm, bezszwowa, dywanu, szuflady, kuchni, antypoślizgowa mata ochronna do samochodu, do bagażnika, wodoszczelna, możliwość przycięcia

#ad
URAQT #ad - Mata do bagażnika idealnie nadaje się do codziennego użytku. Atwa instalacja - antypoślizgowa mata ochronna o super właściwościach antypoślizgowych, ale upewnij się, że prawidłowo umieścisz poduszkę w bagażniku i nie pozostawiasz żadnych luk. Skuteczna ochrona - wodoszczelna mata antypoślizgowa optymalnie chroni twój samochód przed wilgocią, liście lub małe kamyki, śnieg, zadrapaniami, takimi jak brud, brudem i kurzem, błoto, dzięki czemu Twoje miejsce na stopy pojazdu pozostaje dłużej czyste.

Atwy i szybki montaż, podkładka antypoślizgowa ma zawsze właściwości antypoślizgowe. Wysokiej jakości materiały - antypoślizgowa mata samochodowa wykonana z jednostronnego silikonu o strukturze plastra miodu i wytrzymałego materiału poliestrowego, wyposażona w doskonałe właściwości antypoślizgowe i wodoodporne, może lepiej chronić Twój pojazd.

Możliwość prania - mata do bagażnika o gładkiej powierzchni lub antypoślizgowa mata sprawia, można ją prać wodą lub wilgotną szmatką, że jest łatwa do czyszczenia, a kolor nie blaknie po dłuższym użytkowaniu. Uniwersalna mata może być przycinana na wymiar, mata do szuflady itd. Uniwersalna - rozmiar maty antypoślizgowej wynosi 120 x 100 cm, jako koc dla psa, antypoślizgowa mata kuchenna, mata ochronna do bagażnika, jest kompatybilna z prawie wszystkimi popularnymi modelami pojazdów. Wskazówka: przed pierwszym użyciem można go umyć wodą, aby usunąć zapach.
MarkaURAQT #ad
ProducentURAQT #ad
Wysokość0.98
Długość12.09
Waga2.2
Szerokość8.58
Numer części1
Model1

9. LFOTPP

#ad

Wodoszczelna mata do bagażnika, LFOTPP Mazda CX-30 mata do bagażnika, antypoślizgowa, akcesoria samochodowe

#ad
LFOTPP #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. 3 warstwy materiału termoplastyczna gumowa powierzchnia jest wodoodporna i antypoślizgowa, środkowa warstwa wykonana jest z lekkiej pianki XPE, aby absorbować wibracje i redukować hałas, a dolna warstwa ma doskonałą odporność na poślizg.

Mata do bagażnika lfotpp to idealna wyściółka bagażnika do wszystkich rodzajów transportu. Ochrona bagażnika na każdą pogodę chroń swój samochód przed błotem, piaskiem lub deszczem i śniegiem, utrzymuj podłogę pojazdu w czystości i pięknie oraz zmniejsz koszty konserwacji. Niestandardowe wzornictwo 3d kompatybilny z mazda cx30, 2019, 2021, cx-30, 2022, 2020, 2023.

Zawartość opakowania 1 x mata do bagażnika. Ta mata do bagażnika jest nakładana specjalnie z precyzyjnym skanowaniem laserowym 3D i idealnie dopasowuje się do rozmiaru oryginalnego samochodu w stosunku 1: 1. Atwa do czyszczenia można ją myć bezpośrednio wodą, a po praniu wygląda jak nowa.
MarkaLFOTPP #ad
ProducentLiFan #ad
Numer częściLIFANBOOT00029
ModelMazda CX-30

10. SMK

#ad

SMK Beżowa mata do bagażnika pasuje do Mazda CX-30 od 2019 roku, chroni przed brudem i brudem, mata antypoślizgowa do bagażnika samochodowego na wszystkie pory roku

#ad
SMK #ad - Idealna mata ochronna do bagażnika dla psa nadaje się do Mazda CX-30 od 2019, dolna podłoga bagażnika Smart Cargo, bez systemu audio Bose. Wytrzymały materiał – zachowuje swoją elastyczność i nośność od -40°C do +80°C.

Dzięki innowacyjnej technologii skanowania 3d nasi specjaliści starannie skanują wnętrza samochodów i zwracają uwagę na każdy wariant wyposażenia, aby upewnić się, że mata do bagażnika idealnie pasuje. Mata do bagażnika jest ponadto odporna na działanie środków chemicznych, promieni UV i ścierania. Najwyższa ochrona – krawędzie maty – do 4 cm – są usztywnione w taki sposób, że nie odkształcają się i jednocześnie doskonale chronią przed zabrudzeniem.

Dbamy o środowisko – mata do bagażnika jest wykonana z certyfikowanych materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia i szanują środowisko naturalne – materiał nadaje się do recyklingu. Zadbaj o swój samochód – wybierz zestaw mat do bagażnika najwyższej jakości zgodnie z życzeniem i akcesoria samochodowe zapach samochodowy.
MarkaSMK #ad
ProducentRezaw-Plast #ad
Wysokość0.39
Długość31.5
Waga6.61
Szerokość23.62
Numer częściSX102238R