Top 10 Floor Protection Mat – Maty pod krzesło na różne powierzchnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MuArts

#ad

Anty-srebrny, do parkietu i twardych podłóg, podkładka pod krzesła, Podkładka na krzesło biurowe, mata ochronna, odporna na zarysowania, mata podłogowa, jasnoszary, wysoka gęstość

#ad
MuArts #ad - Antypoślizgowa i ciągła pracatylna strona maty ochronnej jest wykonana z chłonnego materiału żywicznego, który jest super antypoślizgowy i w 100% nieszkodliwy dla podłogi. ! Najlepszy partner w ochronie podłogi mata ochronna zapobiega zużyciu kół lub podłóg, nawet podczas grania w gry lub pracy nocą, laminat i linoleum oraz przedłuża ich żywotność.

Wskazówka: zawsze usuwaj folię z tylnej strony maty ochronnej krzesła biurowego przed przymocowaniem go do podłogi. Atwa do czyszczeniapodkładka na krzesło biurowe nie mechaci się, jest tak łatwa w utrzymaniu jak normalne podłoże, można ją czyścić miotłą, odkurzaczem lub robotem odkurzającym. Jeśli podczas użytkowania wystąpią problemy z matą ochronną, znajdziemy rozwiązanie dla Państwa zadowolenia. Nie nadaje się do dywanów. Ostrzeżeniemata ochronna na podłogę krzesło biurowe nadaje się tylko do twardych podłóg, a nie do dywanów.

Nie składana, przyjazny dla środowiska materiał wyprodukowano w 100% z włókien poliestrowych, nie marszczy się, 100% materiału nadającego się do recyklingu, nietoksyczna. Wysokiej jakości, nie blaknie, przyjazna dla zwierząt domowych, bezzapachowa, utrzymuj zdrowy klimat w pomieszczeniu. Gwarancja oferujemy bardzo szybką dostawę i bezproblemową obsługę klienta. Pomaga również zmniejszyć hałas toczących się krzeseł, takich jak drewno twarde, płytki, bez przeszkadzania innym.
MarkaMuArts #ad
ProducentMuArts #ad
Waga5
Numer części0
ModelQH1

2. Marvelux

#ad

Prostokątna, na krzesło biurowe, Marvelux Eco Enhanced Polimerowa mata ochronna na podłogę do dywanów, przezroczysta, 90 x 120 cm, dostępna w różnych rozmiarach

#ad
Marvelux #ad - Przyjazny dla rodziny – nie zawiera toksyn, bezzapachowe, takich jak metale ciężkie, odporne na pęknięcia i rozerwanie. Ergonomia – prosta powierzchnia ślizgowa do krzeseł biurowych. Mata ochronna eco – bardzo wytrzymała, trwała i odporna na zarysowania ochrona podłogi. Przyjazna dla środowiska – do 50% udziału w recyklingu; 100% nadaje się do recyklingu. Różnorodne zastosowanie – podkładka na krzesło biurowe, mata ochronna na wysokie krzesła, podkładka pod sprzęt fitness.
MarkaMarvelux #ad
ProducentChair Mats Ltd #ad
Wysokość0.08
Długość47.24
Szerokość35.43
Numer częściMC11ECE090
ModelMC11ECE090
Gwarancja3 lata.

3. Marvelux

#ad

116 x 150 cm, prostokątna, Marvelux Poliwęglanowa mata ochronna na krzesło biurowe, mata ochronna na podłogę dywanową, dostępna w różnych rozmiarach, przezroczysta ochrona dywanu na krzesło biurowe

#ad
Marvelux #ad - Ergonomia – prosta powierzchnia ślizgowa do krzeseł biurowych. Przyjazny dla środowiska – w 100% nadaje się do recyklingu. Mata ochronna na podłogę z włókna węglowego – bardzo wytrzymała, trwała i odporna na zarysowania ochrona podłogi. Wszechstronne zastosowanie – podkładka pod krzesło biurowe, podkładka pod sprzęt fitness, mata ochronna na wysokie krzesła, mata do dużych obciążeń powierzchni. Przyjazny dla rodziny – nie zawiera substancji toksycznych, bezzapachowe, takich jak metale ciężkie, odporne na pękanie i rozerwanie.
MarkaMarvelux #ad
ProducentChair Mats Ltd #ad
Wysokość0.08
Długość59.06
Szerokość47.24
Numer częściMR11COE150
ModelMR11COE150

4. Dikilong

#ad

Chroni podłogę z twardego drewna, styl Santiago, 120 x 90 cm mata na krzesło do domowego biura, Luksusowa podkładka pod krzesło biurowe – mata ochronna do dywanu, mata ochronna na krzesło biurowe

#ad
Dikilong #ad - Luksus: to dzieło sztuki. Koła krzesła można na nim bez problemu przesuwać. 10 mm grubości, brak pęknięć. Ręczne wykonanie: ta mata na krzesło jest wykonana ręcznie w 3 warstwach. Pierwsza warstwa maty na krzesło biurowe jest owinięta ręcznie haftowanym materiałem, wykwintne wzory uzupełniają Twoją piękną przestrzeń i pokazują Twój elegancki gust.

Bez pęknięć, dzięki czemu można ją stosować zarówno na wysokim dywanie, bez zagięć. Tradycyjna podkładka na krzesło biurkowe i mata ochronna na podłogę, odkształcają się, płasko zapakowana i gotowa do natychmiastowego użytku, podkładki na krzesła są najczęściej kruche, przezroczyste maty na krzesła z tworzywa sztucznego, mają ostre krawędzie i odbarwiają. Mata podłogowa do podłogi i dywanu, które zapewniają, aby uniknąć hałasu.

Trwałe materiały są zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Niemieckie wzornictwo, że mata pozostaje na miejscu. Ma sztywną warstwę wewnątrz i ma łącznie 10 mm grubości, jak i na twardej podłodze. Mata pod krzesło dikilong całkowicie usuwa wymienione powyżej wady i jest idealnym wyborem do ochrony podłóg/dywanów. 24-miesięczna gwarancja. Większy format, maksymalne obciążenie 500 kg, powierzchnia 120 x 90 cm, swobodnie zwijana, dzięki czemu można swobodnie przesuwać się z jednego miejsca do drugiego.
MarkaDikilong #ad
ProducentDikilong #ad
Wysokość0.39
Długość47.24
Szerokość31.5

5. Placoot

#ad

Mata ochronna na podłogę biurową, Podkładka na krzesło biurowe, odporna na zarysowania, wysoka gęstość,, chłonna podkładka, do parkietu i twardych podłóg, podkładka pod krzesła, 120 x 100 cm

#ad
Placoot #ad - Najlepszy partner w ochronie podłogi mata ochronna zapobiega zużyciu kół lub podłóg, takich jak drewno twarde, płytki, nawet podczas grania w gry lub pracy nocą, laminat i linoleum oraz przedłuża ich żywotność. Innowacyjny proces składania - dolna warstwa maty podłogowej wykorzystuje technologię cięcia elektromagnetycznego, która ułatwia przechowywanie w oparciu o zapewnienie twardości i eliminuje wady opakowania zwijanego i składanego, bez zwijania i składania.

Wielofunkcyjnośćwymiary 100 x 120 cm i grubość 2 mm mata ochronna na krzesło biurowe spełniają wymagania większości twardych podłóg, salony, takich jak biura, nadaje się do wielu miejsc, siłownie itd. Pomaga również zmniejszyć hałas toczących się krzeseł, bez przeszkadzania innym. Atwa do czyszczeniapodkładka na krzesło biurowe nie mechaci się, można ją czyścić miotłą, jest tak łatwa w utrzymaniu jak normalne podłoże, odkurzaczem lub robotem odkurzającym.

Wskazówka: oferujemy również niebrudzący dwustronny klej do dywanów, jakby leżało na twardej podłodze, dzięki czemu krzesło toczy się tak delikatnie, aby ułatwić mocowanie. Antypoślizgowa i ciągła ruch rzuć swoją nieporęczną plastikową matę na krzesło! placoot mata ochronna na podłogę z gęstego poliestru o gramaturze 1100 g/m2, bez ryzyka zwijania się.
MarkaPlacoot #ad
ProducentPlacoot #ad

6. KAISER PLASTIC

#ad

KAISER plastic® Xtra Strong mata ochronna, do podłóg twardych, 117 x 153 cm, wyprodukowana w Niemczech

#ad
KAISER PLASTIC #ad - 1, spód gładki, 8 mm. Xtra strong: jakość premium | bardziej wytrzymałe niż zwykłe maty podłogowe | dzięki temu bardzo wysoka odporność na pęknięcia i rozerwanie | wysoka przejrzystość | tłumi odgłosy kroków i hałasy | nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Przezroczysta: mata ochronna na podłogę jest przezroczysta, a Twoja podłoga jest widoczna. Wyprodukowano w niemczech: 100% winyl pcw i nie zawiera substancji szkodliwych | bez oparów | nadaje się dla alergików | odporny na promieniowanie UV i nie żółknie. Twarde dno: strona wierzchnia o drobnej strukturze, grubość materiału ok. Idealna ochrona: mata podłogowa kasier plastic xtra Strong zapewnia doskonałą ochronę twardych podłóg, parkietu, zwłaszcza laminatu, podłóg winylowych i płytek.
MarkaKAISER PLASTIC #ad
ProducentKAISER plastic GmbH #ad
Wysokość1.8
Długość153
Waga3900
Szerokość117
Numer części117XTR153H

7. MuArts

#ad

Anty-srebrny, mata podłogowa, przezroczysty, odporna na zarysowania, mata ochronna, do parkietu i twardych podłóg, 120 x 90 cm, podkładka pod krzesła, wysoka gęstość, Podkładka na krzesło biurowe

#ad
MuArts #ad - Gwarancja oferujemy bardzo szybką dostawę i bezproblemową obsługę klienta. Wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska materiał wyprodukowano w 100% z poliwęglanu, przyjazny dla zwierząt domowych, nie blaknie, bezzapachowy, zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniu. Ponadto ta mata podłogowa jest wykonana z materiału pc o wysokiej twardości, co oznacza, że krzesło toczy się na niej tak delikatnie, jakby stało na twardej podłodze, bez ryzyka pęknięcia lub zwijania się.

Pomaga również zmniejszyć hałas toczących się krzeseł, nawet podczas grania w gry lub pracy nocą, bez przeszkadzania innym. Można je czyścić szczotką, 100% materiału nadającego się do recyklingu, nie marszczy się, odkurzaczem lub odkurzaczem automatycznym. Nadaje się do laminatu i dywanuprzezroczysta mata podłogowa doskonale nadaje się do ochrony podłogi przed zużyciem i zarysowaniami. Najlepszy partner w ochronie podłogi mata ochronna zapobiega zużyciu kół lub podłóg, płytki, takich jak drewno twarde, laminat i linoleum oraz przedłuża ich żywotność.

Gładkie narożniki - cztery narożniki naszych mat na krzesła są obrobione, a narożniki są gładkie, aby uniknąć ryzyka obrażeń. Jeśli podczas użytkowania wystąpią problemy z matą ochronną, znajdziemy rozwiązanie dla Państwa zadowolenia. Chroń za pomocą maty ochronnej laminat, parkiet, płytki lub podłogę z twardego drewna. Wysoka twardość i przejrzystośćnasze maty na krzesła mają wysoką przejrzystość, która nie wpływa na estetykę dekoracji pomieszczenia.
MarkaMuArts #ad
ProducentMuArts #ad
Waga4.63
Numer części124
Model124

8. KAISER PLASTIC

#ad

90 x 120 cm, KAISER PLASTIC® Mata ochronna, wykonana z PET, wyprodukowana w Niemczech, do podłóg twardych

#ad
KAISER PLASTIC #ad - Idealna ochrona: plastikowa mata podłogowa Kaiserr zapewnia doskonałą ochronę twardych podłóg, parkietu, zwłaszcza laminatu, podłóg winylowych i płytek.

Twarde dno: strona wierzchnia o drobnej strukturze, grubość materiału ok. Wyprodukowano w niemczech: 100% winyl pcw i nie zawiera substancji szkodliwych | bez oparów | nadaje się dla alergików | odporny na promieniowanie UV i nie żółknie | odporny na kółka krzesła zgodnie z normą DIN EN 430 Pet: wysoka odporność na pęknięcia i rozerwanie, ekologiczny, tłumi odgłosy kroków i hałas, nie zawiera bisfenolu A BPA, wysoka przejrzystość, nadaje się do ogrzewania podłogowego. Przezroczysta: mata ochronna na podłogę jest przezroczysta, a Twoja podłoga jest widoczna. 1, spód gładki, 8 mm.
MarkaKAISER PLASTIC #ad
ProducentKAISER plastic GmbH #ad
Wysokość0.07
Długość48
Waga2600
Szerokość36
Numer części90PET120H

9. Marvelux

#ad

Marvelux Eco Enhanced Polimerowa mata ochronna na podłogę do twardych podłóg, prostokątna, 120 x 150 cm, przezroczysta, na krzesło biurowe, dostępna w różnych rozmiarach

#ad
Marvelux #ad - Przyjazny dla rodziny – nie zawiera toksyn, takich jak metale ciężkie, bezzapachowe, odporne na pęknięcia i rozerwanie. Mata ochronna eco – bardzo wytrzymała, trwała i odporna na zarysowania ochrona podłogi. Przyjazna dla środowiska – do 50% udziału w recyklingu; 100% nadaje się do recyklingu. Ergonomia – prosta powierzchnia ślizgowa do krzeseł biurowych. Różnorodne zastosowanie – podkładka na krzesło biurowe, mata ochronna na wysokie krzesła, podkładka pod sprzęt fitness.
MarkaMarvelux #ad
ProducentChair Mats Ltd #ad
Wysokość0.06
Długość59.06
Szerokość47.24
Numer częściMR12ECE150
Gwarancja3 lata.

10. Königwerk

#ad

Königwerk Mata ochronna na podłogę krzesło biurowe różne rozmiary – podkładka na krzesło biurowe antypoślizgowa, 100 x 120 cm, przezroczysta, z butelek PET pochodzących z recyklingu

#ad
Königwerk #ad - Przezroczysta mata podłogowa na krzesło biurowe nadaje się do ogrzewania podłogowego. Doskonała ochrona – dzięki wysokiej jakości materiałowi przezroczysta mata podłogowa doskonale nadaje się do ochrony laminatu, parkietu, płytek lub innych podłóg przed zużyciem i zadrapaniami.

Podkładka na krzesło jest przyjazna dla środowiska i nadaje się do recyklingu. Jedyne w swoim rodzaju bezpieczeństwo – ze względu na specjalną powłokę podkładka pod krzesło biurowe jest całkowicie antypoślizgowa i dlatego może być stosowana również w kuchni, łazience lub przy wejściu do domu. Uniwersalne zastosowanie – przyjazna dla środowiska mata ochronna PET jest tłumiąca hałas i odgłosy kroków.

Bezproblemowy zwrot – jeśli mata nie spodoba Ci się krzesło, możesz ją bez problemu odesłać do 30 dni i natychmiast otrzymasz zwrot pieniędzy. Pet z recyklingu – mata pod krzesło jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa PET pochodzącego z recyklingu niezawierającego substancji szkodliwych i BPA.
MarkaKönigwerk #ad
ProducentKönigwerk #ad