Top 10 Bistrogardine Küche – Zazdrostki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. atelier alles-Spitze

#ad

Nowoczesna haftowana zazdrostka Luna – Panneau z prawdziwą koronką z Plauen, kolor biało-taupe, 45 x 96 cm

#ad
atelier alles-Spitze #ad - Zalecamy ok. 1, a wzór jest dobrze widoczny. Rodzaj produktu: klasyczna krótka firanka z delikatnym haftem Plauen, krótka firanka bistro, zawieszka na zazdrostkę, firanka całoroczna. Właściwości: nowoczesny haftowany / koronka Plauener | Materiał: 100% poliester / półprzezroczysty / Wyprodukowano w Niemczech.

Rozmiary: wysokość = 30 cm, 3-1, 5-krotne wymiary szyby – dzięki temu uzyskasz lekkie fałdy, 45 cm, 55 cm / szerokość: 7 szerokości wybierz wariant Część wzoru ma tutaj 16 cm szerokości. Pielęgnacja: prać w temperaturze 30 stopni w programie do tkanin delikatnych. Ta zawieszka na szybę ze stylowymi ornamentami z haftu koronkowego Plauen sprawia, że każde okno przyciąga wzrok.

Mocowanie: wyhaftowany karnisz do każdego standardowego karnisza – wystarczy wsunąć karnisz przez otwory na drążek, powiesić – gotowe! Zakres dostawy: 1 sztuka nowoczesna haftowana zazdrostka LUNA – Panneau z prawdziwą koronką Plauener biało-szarobrązowa w wybranym rozmiarze wybierz wariant.
Markaatelier alles-Spitze #ad
Producentalles-Spitze #ad
Wysokość17.72
Długość17.72
Waga0.18
Szerokość37.8
Numer częściM5507-4596

2. atelier alles-Spitze

#ad

Nowoczesna zazdrostka Samara z haftem ornamentowym z koronki Plauen, w 3 wysokościach wysokość x szerokość 55 x 128 cm, biało-szara

#ad
atelier alles-Spitze #ad - Pielęgnacja: prać w temperaturze 30 stopni w programie do tkanin delikatnych. Rodzaj produktu: klasyczna krótka firanka z delikatnym haftem Plauen, krótka firanka bistro, zawieszka na zazdrostkę, firanka całoroczna.

1, 3-1, a wzór jest dobrze widoczny. Ta zawieszka na szybę z nowoczesnymi ornamentami z haftu koronkowego Plauen sprawia, 5-krotne wymiary szyby – dzięki temu uzyskasz lekkie fałdy, 45 cm, że każde okno przyciąga wzrok. Właściwości: haftowany / materiał: 100% poliester / półprzezroczysty / Wyprodukowano w Niemczech. Zalecamy ok.

Mocowanie: wyhaftowany karnisz do każdego standardowego karnisza – wystarczy wsunąć karnisz przez otwory na drążek, powiesić – gotowe! Zakres dostawy: 1 sztuka zazdrostka Samara w falistych liniach biało-szara haftowana z prawdziwą koronką Plauen w wybranym rozmiarze wybór wariantu. Wysokość: 30 cm, 55 cm / jeden element wzoru ma tutaj 16 cm szerokości.
Markaatelier alles-Spitze #ad
Producentalles-Spitze #ad
Wysokość21.65
Długość21.65
Waga0.22
Szerokość50.39
Numer częściM5557-55128

3. Dreamskull

#ad

Styl dworkowy, Dreamskull Zazdrostka, 150 cm szerokości, nieprzejrzysta, małe okno, firanka bistro, krótka, z otworem na karnisz, do kuchni, z kwiatami, krótka, koronka, w kratkę, nowoczesna

#ad
Dreamskull #ad - 150 cm. Bardzo ładna, gotowa do salonu, pokoju dziecięcego, stylowa firanka bistro, kuchenna, kuchni lub kawiarni. Do wyboru jest 5 rodzajów wysokości: 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm i 90 cm.

Nieprzezroczyste krótkie zazdrostki z otworem na karnisz, z kwiatami i koronką. Zasłony nadają się doskonale do okien o szerokości ok. Zawieszenie: zazdrostkę z otworem na karnisz można łatwo i szybko zawiesić na karniszu. Możliwość prania: krótkie zasłony można prać w pralce w temperaturze 30°C w programie do tkanin delikatnych. Jest to bardzo łatwy w pielęgnacji materiał, który jest zarówno odporny na odkształcenia, jak i wytrzymały i nie kurczy się podczas prania. Materiał: firanka wykonana jest z poliestru i bawełny.
MarkaDreamskull #ad
ProducentDreamskull #ad
Waga0.37
Numer częściKurzstore23
ModelKurzstore23

4. frankgardinen

#ad

Towar sprzedawany na metry, Zazdrostka mini kwadratowa, biała, wysokość 60 cm, szerokość do wyboru dzięki zakupionej ilości w odstępach co 25 cm

#ad
frankgardinen #ad - Otrzymasz firankę o szerokości 50 cm 2 x 25 cm. Szerokość firanki można ustalić indywidualnie w odstępach 25 cm. Wystarczy rozpakować, wsunąć na karnisz i gotowe! Jeśli potrzebujesz więcej niż jednej firanki, kup całkowitą ilość sztuk i napisz do nas w wiadomości o wymiarach cięcia.

Ta firanka jest odporna na przecięcie co 12, 5 cm i nie trzeba jej obszywać z boku. Jeśli zamówisz na przykład 10 sztuk, otrzymasz firankę o szerokości 250 cm 10 x 25 cm. Prosimy wziąć pod uwagę! ważna wskazówka dotycząca zakupu: nie określasz liczby firanek, wpisując ilość w polu koszyka.

Jeśli zamówisz na przykład ilość 2, które otrzymasz, nie otrzymasz dwóch zasłon jak na zdjęciu przykładowym. Firankę bistro z tunelem na karnisz można łatwo i szybko zawiesić na karniszu. Wysokość: 60 cm, żakard, kolor: biały, materiał: poliester, pielęgnacja: pranie w temperaturze 30°, pranie delikatne, prasowanie na poziomie 1.
Markafrankgardinen #ad
Producentfrankgardinen #ad
Wysokość0.01
Długość9.84
Szerokość0.79
Numer części700

5. atelier alles-Spitze

#ad

40 x 80 cm, Marie firanka w stylu wiejskim, biała, prawdziwa koronka Plauen, z koronkową krawędzią

#ad
atelier alles-Spitze #ad - Właściwości: krawędź koronkowa / materiał: 100% poliester / półprzezroczysta / wyprodukowano w Niemczech.1, 1 do 1, a wzór jest nadal dobrze widoczny. Zalecamy ok. Zakres dostawy: 1 firanka w stylu wiejskim Marie z koronkową krawędzią, prawdziwa koronka Plauen w żądanym rozmiarze wariant do wyboru.

Część wzoru ma tutaj 16 cm szerokości. Mocowanie: haftowany karnisz do każdego standardowego karnisza – wystarczy wsunąć karnisz przez otwory na pręty, powiesić – gotowe! Rodzaj produktu: klasyczna krótka firanka z koronkową krawędzią z haftu Plauen, firanka filetowa, zawieszka na szyby, firanka krótka, firanka bistro, całoroczna.

Pielęgnacja: pranie w temperaturze 30 stopni w programie do tkanin delikatnych. Rozmiary: wysokość = 25 cm, 4-krotnego rozmiaru szyby – dzięki temu można uzyskać lekkie fałdy, 40 cm / szerokość: 7 szerokości wybór wariantu. Ta zawieszka na szybę ze wspaniałym motywem kwiatowym z koronki Plauener na woalu o wyglądzie lnu sprawia, że każde okno przyciąga wzrok.
Markaatelier alles-Spitze #ad
Producentalles-Spitze #ad
Wysokość15.75
Długość15.75
Waga0.22
Szerokość31.5
Numer częściA2006-4080

6. Devola

#ad

Do kuchni, z koronką, zasłona na drzwi balkonowe, 140 x 183 cm szer. x wys., 1, na drzwi tarasowe, z tunelem na karnisz, biała, francuska zasłona na drzwi, Devola Zazdrostka, przezroczysta, długa

#ad
Devola #ad - Ta firanka ma przepiękny, koronkowy wzór kwiatowy, co podkreśla wyjątkowość i artystyczny zmysł zasłony. Te oddychające zasłony na drzwi umożliwiają swobodne docenienie pięknej scenerii poza drzwiami, a jednocześnie zachowują trochę prywatności.

Idealny wybór do przedpokoju, kuchni, salonu i jadalni. Wszystkie zasłony są wykonywane ręcznie w naszej własnej pracowni do szycia. Zastosowanie: może być używana jako zasłona na drzwi, zasłona balkonowa lub tło okna sklepowego. Jako fabryka możemy dostarczyć indywidualne firanki i zasłony na wymiar. Cechy - nowoczesny europejski styl i dekoracja w stylu francuskiego dworku. Idealnie nadaje się do drzwi wejściowych, zasłona na okno kuchenne, drzwi bocznych, bocznych oraz wąskich okien.

Regulowany rozmiarjeśli chcesz dopasować zasłony o innych rozmiarach, prosimy o e-mail. Materiałte zasłony są wykonane z wysokiej jakości poliestru, który jest miękki, drapowany i bardzo przyjemny w dotyku. Przepuszczalność powietrza i ochrona przed wzrokiemprzezroczyste zasłony z koronki filtrują światło przez okna i utrzymują jasny pokój, zmieniając jednocześnie dekorację.
MarkaDevola #ad
ProducentFuer #ad
Wysokość0.01
Długość72.05
Waga0.79
Szerokość55.12

7. choicehot

#ad

Jednokolorowa zasłona okienna, filtrowanie światła, choicehot Zazdrostka bawełniano-lniana, krótka, bistro z białymi kulkami, 1 sztuka, biała, 60 x 150 cm wys. x szer., do kuchni, półprzezroczysta

#ad
choicehot #ad - Krótkie zasłony tego rozmiaru nadają się bardzo dobrze do sypialni, kawiarni, kuchni, możemy je dla Ciebie wyprodukować. Krótki sklep z pięknymi białymi kulkami sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej żywe.

Do suszenia potrzebny jest niewielki ogień. Zalety: dlatego materiał ma dobrą przepuszczalność. Wymiary: ok. Półfiranka ma dobrą jakość i żywotność W żadnym wypadku nie powinno jej zabraknąć jako wspaniała dekoracja okna. Miękkie światło wyglądało ciepło w całym pomieszczeniu. 50 x 150 cm wysokości, bistro itp. Wiatło słoneczne staje się miękkie dzięki zasłonie ze szlufkami. Materiał ten ma dobrą jakość, jest trwały i wygodny.

Krótkie półki są wykonywane ręcznie. Wskazówka dotycząca pielęgnacji: półzasłonę kuchenną można czyścić za pomocą maszyny do wody 30 stopni. Wzornictwo: ta mała zasłona jest czysta biała. Jeśli potrzebujesz innych rozmiarów, 1 sztuka. MateriaŁ: półzasłony wykonane są z bawełny i lnu. Nadaje się doskonale do salonu, pokoju dziecięcego i sypialni.
Markachoicehot #ad
Producentchoicehot #ad
Wysokość0
Długość59.06
Waga0.35
Szerokość19.69
Numer częściMXWF1028-WH150*60DEA
ModelMXWF1028-WH150*60DEA

8. heimtexland

#ad

Bawełniana, styl dworkowy, heimtexland ® Dekoracyjna firanka bistro, typ 793, 60 x 120 cm, biała, szydełkowana

#ad
heimtexland #ad - Polibawełna – 60% bawełna i 40% poliester – łatwa w pielęgnacji – pranie w pralce w 40°. Seria dworkowa z przepiękną koronką szydełkową. Zasłona szydełkowa z materiałem wierzchnim o wyglądzie lnu, nieprzezroczysta, z pętelkami. Sprawdzona jakość – certyfikat Öko-Tex Standard 1001 zazdrostka o wymiarach 60 x 120 cm wys. X szer.
Markaheimtexland #ad
Producentheimtexland #ad
Wysokość0.01
Długość47.24
Szerokość23.62

9. Varvara Home

#ad

Varvara Home Lniana zazdrostka 145 szer. x 35 wys. cm, krótka firanka do kuchni, firanka kuchenna, biała, przezroczysta, firanka bistro z lnu

#ad
Varvara Home #ad - W xviii wieku nasza manufaktura dostarczała lniane tekstylia dla Zarenhof i sprzedawała len na całym świecie. Oferujemy również artykuły szyte na miarę dla naszych klientów. Ekskluzywne tekstylia: odwiedź nasz sklep marki na amazon.

Tradycyjna jakość: nasza firma to klasyczna manufaktura lnu z wieloletnią historią. Specyfikacja: ilość 1 szt. Półprzezroczystego materiału lnianego o gęstości 112 g/m. Naturalny: wyprodukowany z czystego lnu bez dodatku bawełny i poliestru, posiada właściwości antystatyczne, nie wchłania kurzu i pozostaje długo świeża. Tekstylia są szyte zgodnie z rozmiarami podanymi przez klienta i przycinane ręcznie. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Zazdrostka z lnu jest uszyta z delikatnego, 45 lub 60 cm. Długie firanki i krótkie zasłony, klasyczny bieżnik na stół i serwetki, pościel z naturalnego czystego lnu, praktyczne lniane ręczniki i worki na chleb. Rozmiar otworu na drążek wynosi 3 cm. Praktyczny: model posiada dwa otwory na drążki. Kolor kremowy. Sami produkujemy lniany materiał z przędzy lnianej, tniemy ją i szyjemy gotowe produkty.
MarkaVarvara Home #ad
ProducentVarvara Home #ad
Wysokość0
Długość57.09
Waga0.22
Szerokość13.78
Numer części1826
Model1826

10. LuxFocus

#ad

Zielona, firanka bistro z geometrycznym nadrukiem, wygląd lnu, szer. x wys. 132 x 38 cm, 1 sztuka, firanka kuchenna, LuxFocus Zazdrostka, nieprzejrzysta, z gradientem, krótka, krótka

#ad
LuxFocus #ad - Wysokiej jakości materiał: zazdrostki są wykonane w 100% z poliestru, na krótkich sklepach występują nieregularne wzory krzyżowe, dzięki czemu wyglądają jak len i są bliżej natury.

Ochrona prywatności: nieprzezroczysta krótka firanka przepuszcza tylko naturalne światło, a wewnętrzny pokój, może być używany w kuchni, którego nie widać z zewnątrz, a nawet w łazience. X wys. Styl marokański: jednostronny geometryczny wzór nadruku nadaje krótkim zasłonom nowoczesny i szlachetny wygląd, regularne geometryczne wzory zwiększają dekorację małej zasłony okiennej. Zaciemniające kolory od góry do dołu sprawiają, że zasłony bistro mają senne uczucie. Gradient kolorów: kolor gradientowy to rzucający się w oczy element dekoracyjny. Opakowanie: otrzymasz tylko jedną firankę, wymiary wynoszą 132 x 38 cm szer.
MarkaLuxFocus #ad
ProducentLuxFocus #ad
Numer częściBST-Moroccan-teal5215-0WFD7HX3
ModelBST-Moroccan-teal5215-0WFD7HX3