Top 8 Top Gun Maverick Aufnäher – Haftowane naszywki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. scalingscal

#ad

Do dżinsów, naszywki do naprasowania, haftowane łatki do naprasowania, czapek, ubrań, 11 sztuk, Top Gun, dla dzieci, Łatki do naprasowania, naszywki do naprasowania, t-shirtów

#ad
scalingscal #ad - Przed prasowaniem należy nałożyć cienką szmatkę, a następnie prasować żelazkiem elektrycznym w wysokiej temperaturze 100°C ℃. Zestaw zawiera: 11 naszywek do naprasowania z pięknymi wzorami, bogatymi i różnorodnymi kolorami i stylami, które zaspokajają niewinność dzieci.

Szerokie zastosowanie: haftowane naszywki doskonale nadają się do naszywania lub prasowania i mogą być używane do naprawy lub dekoracji dżinsowych kurtek, koszulek, szalików, plecaków, T-shirtów, dżinsów, butów, toreb płóciennych itp. Atwe zastosowanie: tylna strona plastrów do prasowania dla dzieci jest wyposażona w klej topliwy. Materiał: wykonany z włókna poliestrowego, odporny na zużycie i korozję, przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy, niełatwy do wyblaknięcia, niełatwy do odkształcenia i ma dobrą odporność na ciepło.

Naciśnij żelazko przez około 20 do 30 sekund. Naprawa ubrań: łatki do prasowania mogą naprawiać i zakrywać uszkodzone części odzieży, co nie tylko przedłuża żywotność odzieży, ale także odgrywa rolę dekoracyjną.
Markascalingscal #ad
Producentscalingscal #ad
Numer części63s0489
Model63s0489

2. Mil-Com

#ad

Zestaw z naszywkami wojskowymi do naszycia – motywy inspirowane amerykańską siłą Air Force, Mil-Com

#ad
Mil-Com #ad - Zestaw 7 odznak. Idealne uzupełnienie ubrań – wystarczy przyszyć. Rozmiar znaczków każda: ok. Zestaw z naszywkami wojskowymi, w tym naszywka "Top Gun". 6 x 6 cm. Odznaki mają między innymi następujące motywy: flaga usA, logo "Top Gun", "Airborne" bielik, logo "Flight Test Tomcat" i napis "ACE 1" ze skrzydłami.
MarkaMil-Com #ad
ProducentTop Gun #ad
Numer częściBADEMB
ModelBADEMB

3. COEKI

#ad

łatki do naprasowania, 11 sztuk, toreb, ubrań, czapek, t-shirtów, do dżinsów, dla dzieci, Top Gun Patches do naprasowania

#ad
COEKI #ad - Atwe użytkowanie: wystarczy nałożyć plamy na ubrania i docisnąć żelazkiem przez około 20 do 30 sekund. Materiał: naszywki aplikacyjne są wykonane z poliestru i azotu o jaskrawych kolorach i pięknych wzorach.

Uwaga: nie można go nanosić na wodoodporny materiał, tworzywo sztuczne lub twarde materiały lub pokrowce. Użyj tych łatek do naprasowania, aby Twoje ubrania i torby były bardziej atrakcyjne. Szerokie zastosowanie: idealny do t-shirtów, zasłon, kamizelek, dżinsów, plecaków, spódnic, szalików, poduszek, kapeluszy, ubrań, kołder pikowanych itp.

Atki nadające się do prania: każda naszywka może być prana w temperaturze 40°C lub niższej, można ją prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej. Prezent dla przyjaciela to również dobry wybór. Może łatwo spaść. Przed prasowaniem upewnij się, że Twoje ubrania i materiały są materiałami nadającymi się do prasowania.
MarkaCOEKI #ad
Producentcoeki #ad
Numer częścicoeki-1
Modelcoeki-1

4. Zcketo

#ad

Psów, 10 sztuk kompatybilnych z naszywkami Top Gun Patch Pilots der Luftwaffe z zapięciem na rzepy, kamizelki, dekoracyjne aplikacje, kurtki, mundurów, Airsoft, torby, naszywki do plecaka

#ad
Zcketo #ad - Wspaniała taktyczna łatka dekoracyjna do pokazów w pomieszczeniach, aktywności na świeżym powietrzu lub po prostu do Twojej kolekcji hobbystycznej. 10 sztuk kompatybilnych z naszywkami Top Gun Patch Pilots der Luftwaffe Haftowane naszywki z rzepem. Wytrzymały, nadaje się do prania, idealnie dopasowany, łatwy do założenia i zdjęcia. Haczyki i szlufki do mocowania na plecakach taktycznych, kurtkach, kaskach, kamizelkach, czapkach, ubraniach, mundurach i taktycznym sprzęcie wojskowym itd. Rozmiar: jak na zdjęciu.
MarkaZcketo #ad
ProducentZcketo #ad
Numer części10

5. ANYUANKW

#ad

Torby, haftowane naszywki dla dzieci, 11 sztuk naszywek Top Gun do naprasowania Air Force Navy Army Patches, naszywka na dżinsy, ubrania, kurtki, czapki, flaga Maverick

#ad
ANYUANKW #ad - Klej za łatkami do prasowania topi się pod wpływem wysokiej temperatury, co prowadzi do ścisłego dopasowania do materiału. Atwa obsługa: przykryj odznakę wojskową na ubraniu i naciśnij żelazkiem przez 20-30 sekund. Atki nadające się do prania: haftowane naszywki z materiału diy można czyścić w temperaturze 40°C lub niższej, a także prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej.

Atki do prasowania wnoszą więcej radości do Twojego życia i są również dobrym wyborem na prezent dla rodziny i przyjaciół. Atki do szycia pilot embroiled są łatwe do czyszczenia i mają długą żywotność. Szerokie zastosowanie: odznaka wojskowa nadaje się do t-shirtów, dżinsów, plecaków, poduszek, kapeluszy, kurtek i wielu innych. Naszywki pilot hafted sew on mają jedenaście różnych stylów, dzięki czemu można je dowolnie mieszać i łączyć.

Piękne i przydatne: naszywki do szycia diy mogą być używane jako naszywki do zakrywania dziur lub dekoracji ubrań, dzięki czemu będziesz wyglądać bardzo fajnie. Wysokiej jakości materiał: Żelazne naszywki wykonane są z wysokiej jakości włókniny i haftowanych materiałów, w jasnych kolorach i pięknych wzorach. Dzięki naszywce top gun iron on patch możesz sprawić, że Twoje ubrania i torby będą bardziej osobiste i przyciągające wzrok.
MarkaANYUANKW #ad
ProducentANYUANK #ad
Wysokość0.63
Długość4.72
Szerokość3.54
Numer częściSLKW08160002
ModelSLKW08160002

6. ZEGIN

#ad

Srebrny, żelazny na ramionach plamy, 2 szt, emblemat na broń, ZEGIN Uniform wojskowy Chevrons Sergeant Stripes Armee

#ad
ZEGIN #ad - Prostota: idealna do ozdabiania dżinsów, torebek, kapeluszy, kurtki i koszulek. Wsparcie: super mocny klej do pieczęci cieplnej. Ta łatka może być żelazo lub szyta na ubraniu. Bezpieczeństwo: przędza do haftowania i klej na gorąco przeszły testy szkodliwych substancji. Doskonała wydajność prania w pralce. Opakowanie: 2 sztuki plastrów. Nigdy nie nadejdzie. Rozmiar: 5 * 6, 4 cm. Tylko 15 sekund możesz stworzyć swój własny styl dla majsterkowiczów.
MarkaZEGIN #ad
ProducentZEGIN #ad
Wysokość0.04
Długość2.52
Waga0.02
Szerokość1.97
Numer częściP0180-R-s
ModelP0180-R-s

7. ODSS

#ad

VF-1 bestickter Patch Morale Applikationen 11 Stück, VX-31, Top Gun Patches United Sates Navy Fighter Weapons School American Flag CV-61 USS Ranger 100 Centurion, Pete Mitchell Maverick, Tom Cat

#ad
ODSS #ad - Lebendige Farben sehen so cool aus. Aufnäher perfekt für jeans, caps, Westen, jacken, Hüte, Rucksäcke, Taschen, Kleidung. Hervorragende Qualität, detaillierte Stickerei, langlebiger. Morale patch haken und Schleife Rückseite für einfaches An- und Ausziehen. Bubble of 11pcs Top Gun Patches.
MarkaODSS #ad
ProducentBestMii #ad
Numer częściODSS-00047
ModelODSS-00047

8. TOFOW

#ad

Maverick Top Gun Aufnäher Aufbügler – Set mit 6 Abzeichen

#ad
TOFOW #ad - Top gun fighter weapon school: 8 cm, Fighting Falcon: 8 cm, tom Cat: 7 x 8, 5 cm. Zum aufbügeln oder aufnähen – hängt vom Kleidungsstoff ab. Maverick top gun aufnäher aufbügler – Set mit 6 Abzeichen. Top gun wings: 12, 5 cm, uss ranger: 14 x 7 cm, 5 x 4, US-Flagge: 9 x 6 cm. -.
MarkaTOFOW #ad
ProducentONEKOOL #ad
ModelTopGun1