Top 7 Vorhang Outdoor Mit ösen – Zasłony ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LORDTEX

#ad

Werandę, 132 x 213 cm, białe, panele – wodoszczelne, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, zestaw 2 sztuk, pergolę, Lordtex Zasłony o wyglądzie lnu, blokujące słońce, pokład Lanai i Cabana, ochrona prywatności, z strukturą na taras

#ad
LORDTEX #ad - Teksturowany materiał lniany: nasze outdoorowe zasłony przeciwsłoneczne są produkowane w certyfikowanym standardzie 100 przez fabrykę Öko-Tex, z odpornego na warunki atmosferyczne 100% poliestru o teksturowanym wyglądzie lnu. Zakres dostawy: każdy zestaw zawiera 2 białe zasłony do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 4 cm długości dla całkowitej szerokości 264, każda zasłona ma 132, 1 cm szerokości i 213, 2 cm z 8 nierdzewnymi oczkami o średnicy wewnętrznej 4, 1 cm.

W razie potrzeby prasować w niskiej temperaturze. Można je prać w zimnej wodzie, nie wybielać. Trzymaj światło słoneczne i wodę deszczową na zewnątrz: te odporne na warunki atmosferyczne zasłony blokują niektóre promienie słoneczne i UV oraz chronią meble przed utratą słońca i utrzymują wodę deszczową z dala dzięki wodoodpornej i odpornej na zabrudzenia tkaninie.

Strukturalny wygląd lnu nadaje pomieszczeniu powiew wyrafinowania. Pielęgnacja jest prosta: te trwałe, strukturyzowane zasłony ze sztucznego lnu można prać w pralce i mają trwały kolor. Pełna ochrona prywatności wewnątrz i na zewnątrz: idealne zasłony prywatne do wnętrz, weranda, ogród, takich jak salon i sypialnia, pergola, pomieszczenie słoneczne, ale również idealne do obszarów zewnętrznych, balkon, takich jak taras, basen i inne.
MarkaLORDTEX #ad
ProducentLORDTEX #ad
Wysokość0
Długość83.86
Waga3.5
Szerokość51.97
Numer częściOC2P-5284-White
ModelOC2P-5284-White

2. StangH

#ad

Granatowe, StangH Zasłony zewnętrzne, 254 x 213,4 cm, wodoszczelne, 100 x 84 cm, zasłony zaciemniające do werandy/pergoli/Lanai, bardzo szerokie, z oczkami

#ad
StangH #ad - Zakres dostawy: 1 x zasłona o szerokości 250 x 213 cm. Nadaje się na taras, podwórko, pawilonu, werandę, na taras, pergolę, balkon, drzwi przesuwnych itd. Zasłony wodoszczelne: zasłony outdoorowe są poddane procesowi wodoszczelności, są wystarczająco trwałe, aby utrzymać piękno w wyniku deszczu, wiatru lub połysku.

Wskazówka dotycząca pielęgnacji: prać w pralce w zimnej wodzie, można suszyć w Używaj żelazka w niskiej temperaturze, aby wygładzić i usunąć zagniecenia z opakowania. Konstrukcja z 14 nierdzewnymi srebrnymi oczkami można zawiesić na ulubionym karniszu o średnicy do 4, 1 cm. Tymczasem panele te mogą służyć jako publiczne ścianki działowe w pomieszczeniach lub na zewnątrz, aby zapewnić prawdziwe uczucie oddzielenia i prywatności.

Zasłony zaciemniające: zasłony outdoorowe mają potrójną technologię tkania, która blokuje większość światła słonecznego i promieni UV. Obie strony zasłon mają ten sam materiał i ten sam kolor. Wielofunkcyjny: te ciężkie, do ogrodu, werandę, do pokoju dziennego, grube zasłony termiczne do użytku na zewnątrz pomagają zapobiec utracie energii poprzez izolację przed upałem letnim i zimnem.
MarkaStangH #ad
ProducentStangH #ad
Wysokość0.04
Długość100
Waga3.3
Szerokość84
Numer częściSHUSCGMSD1-10084C26
ModelSHUSCGMSD1-10084C26

3. Topfinel

#ad

Topfinel Zasłona nieprzejrzysta, na drzwi tarasowe, pawilon, balkon, na przelotkach, szara, 140 x 160 cm, zaciemniająca, zaciemniająca

#ad
Topfinel #ad - Topfinel ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży tekstylnej i jest zawsze do Twojej dyspozycji, jeśli masz dodatkowe pytania. Rednica metalowych oczek wynosi ok. Wysokość jest mierzona od górnej części pętli. Idealnie nadaje się również jako prezent dla rodziny, przyjaciół i kolegów.

Ilość i rozmiar: 2 sztuki nieprzezroczystych zasłon, każda ok. 4 cm i nadaje się do większości karniszy. Jest dostępny w szerokiej palecie eleganckich, klasycznych i wszechstronnych kolorów i można go łączyć z dowolnym stylem wnętrza, dzięki czemu Twoja sypialnia, balkon i wiele innych zyskają nowy wygląd bez większego wysiłku. Materiał i design: te zasłony zaciemniające są wykonane w 100% z wysokiej jakości poliestru, są po obu stronach w tym samym kolorze, bardzo przyjazne dla środowiska i bez nieprzyjemnego zapachu. Zaciemnienie i izolacja: dzięki doskonałej technice tkania zasłony nie tylko zatrzymują 80-95% światła słonecznego i mają dobrą redukcję hałasu, ochronę cieplną i ochronę przed słońcem, ale mogą być również idealnie stosowane jako ścianka działowa lub zasłona na drzwi.

140 cm szerokości i 160 cm wysokości. Pielęgnacja i gwarancja: łatwa do czyszczenia, prasować tylko w niskiej temperaturze, można prać w temperaturze poniżej 30°, jeśli to konieczne. Gramatura: 230 g/m2. Praktyczne i dekoracyjne: dzięki dekoracyjnym zasłonom firmy topfinel stworzysz dom z gwizdkiem.
MarkaTopfinel #ad
ProducentTopfinel #ad
Wysokość0.01
Długość62.99
Waga0.51
Szerokość55.12
Numer części2
Model2

4. Kobolo

#ad

Kobolo Zasłona na drzwi Ocean Perłowy – balkon/drzwi tarasowe – 90 x 200 cm

#ad
Kobolo #ad - Nowoczesna zasłona na drzwi Ocean z 72 sznurkami kobolo. Szerokość 90 cm x wysokość 200 cm – przedsiębiorstwo rodzinne z Górnej Frankonii z tradycją. Mocowanie odbywa się za pomocą dwóch przesuwanych oczek w listwie głównej. Sprawdzona ochrona przed owadami z dodatkowym efektem dekoracyjnym. Wymiary: ok. Przyciąga wzrok do każdych drzwi i stanowi piękną ochronę, która powstrzymuje większość owadów.
MarkaKobolo #ad
ProducentKobolo #ad
Wysokość78.74
Długość0
Waga3.9
Szerokość35.43
Numer części24198-14

5. Clothink

#ad

Z oczkami, 132 x 245 cm, pergola, Clothink Zasłona zewnętrzna, ochrona przed słońcem, balkon, markiza pionowa, odporna na warunki atmosferyczne, ochrona przed wiatrem, beżowa, 2 sztuki, odporna na blaknięcie, taras

#ad
Clothink #ad - Ze względu na ręczny pomiar możliwe są różnice w wymiarach rzędu 2-3 cm. W przypadku nieużywania, można go zdjąć, aby wydłużyć żywotność produktu. Atwy i bezpieczny montaż bez wiercenia: z 8 nierdzewnymi oczkami, ID 4 cm idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, pasuje do większości standardowych prętów.

Materiał odporny na warunki atmosferyczne: zasłony tarasowe z oczkami z elementami chroniącymi przed warunkami atmosferycznymi zapewniają pełną ochronę, dobre samopoczucie na świeżym powietrzu w słońcu, wietrze i deszczu. Ochrona przed wysoką temperaturą na zewnątrz: zasłona z tkaniny Clothink może blokować większość promieni słonecznych i UV, dzięki czemu na tarasie i balkonie dłużej pozostaje chłodna.

Zestaw: każdy zestaw zawiera 2 zasłony i 2 uchwyty marszczące. Wskazówki dotyczące pielęgnacji: można prać w pralce lub ręcznie do 30 stopni | Prasować w niskiej temperaturze. Nie wybielać.
MarkaClothink #ad
ProducentClothink #ad
Numer częściCL-TXF015YT91-2er

6. Kobolo

#ad

Kobolo Zasłona na drzwi Terra zasłona z koralików z tworzywa sztucznego w kolorze brązowym – 90 x 200 cm – prostokątna – drzwi pokojowe –

#ad
Kobolo #ad - Sprawdzona ochrona przed owadami z dodatkowym efektem dekoracyjnym. Szerokość 90 cm x wysokość 200 cm – przedsiębiorstwo rodzinne z Górnej Frankonii z tradycją. Wymiary: ok. Nowoczesna zasłona na drzwi Terra z 72 sznurkami Kobolo. Mocowanie odbywa się za pomocą dwóch, w listwie głównej, przesuwanych oczek. Przyciąga wzrok do każdych drzwi i stanowi piękną ochronę, która powstrzymuje większość owadów.
MarkaKobolo #ad
ProducentKobolo #ad
Wysokość78.74
Długość0
Waga4.7
Szerokość35.43
Numer części24224-07

7. Comlax

#ad

Ochrona przed wzrokiem, szare, Comlax Zasłony zewnętrzne, pergolę, na werandę, pawilon z oczkami, na balkon, wodoszczelna, zasłona zewnętrzna, 132 x 215 cm, odporne na warunki atmosferyczne, do

#ad
Comlax #ad - Agodny środek piorący bez wybielacza. Ochrona przed wzrokiem: ta zasłona jest całkowicie nieprzejrzysta i zapewnia, że Twoje prywatne chwile pozostaną prywatne, jak i Twoim sąsiadom. Cisła technika tkania sprawia, wygląda elegancko i wysokiej jakości.

Atwa pielęgnacja: można prać w pralce i prać w temperaturze poniżej 85°C. Upiększ błyszczące złote/szare liny, które pasują do wielu zasłon, których możesz użyć. Najlepsza wydajność: szerokość zasłony wynosi 132 cm, średnica wewnętrzna górnych oczek wynosi 1, 6 cala. W razie potrzeby suszyć w suszarce bębnowej i prasować w niskiej temperaturze. Wodoszczelne zasłony zewnętrzne wykorzystują technologię potrójnego tkania, mogą blokować światło słoneczne i promienie UV, aby zrównoważyć letnie upały i zimowe zimy.

Wyprodukowano z grubego, co przyniesie korzyści zarówno Tobie, potrójnie tkanego materiału ze 100% poliestru w tym samym kolorze z przodu i z tyłu. Darmowy prezent: każdy panel z uchwytem marszczącym do zasłon zewnętrznych. Są one również całkowicie nieprzejrzyste i zapewniają prywatne chwile. Te kolory nigdy nie będą przestarzałe, że zasłona jest miękka i jedwabista, co stanowi wysokiej jakości dekorację Twojego domu. Wspaniałe dekoracje: kolor zasłon jest klasyczny i modny.
MarkaComlax #ad
ProducentComlax #ad
Wysokość0
Długość120
Waga1.54
Szerokość2.95
Numer częściCURTAIN DK
ModelCURTAIN