Top 10 Ziixii Magnetisches USB C kabel Nylon – Kable USB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NetDot

#ad

NetDot Gen10 nylonowy nylonowy magnetyczny kabel do szybkiego ładowania z boczną diodą LED, 3 szt. w opakowaniu, kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 0,3 m, czerwony

#ad
NetDot #ad - Uwaga: nie jest wymienny z kablami lub złączami wtykowymi Gen7 / Gen12. Komfort: Łatwe podłączenie lub odłączanie, ochrona portu ładowania, wygodne ładowanie w ciemności, złącza wtykowe mogą być używane jako wtyczka chroniąca przed kurzem.

Nowa technologia: najnowsza wersja kabli magnetycznych, lepsza kompatybilność i stabilność. Szybkie ładowanie: obsługuje szybkie ładowanie 9 V/2 a i synchronizację smartfonów z micro USB. Nie jest kompatybilny z konsolą PS4. Serwis: roczna gwarancja i przyjazna obsługa klienta. Całkiem fajne prezenty dla rodziny i przyjaciół.
MarkaNetDot #ad
ProducentNetDot #ad
Numer częściXthA0.3mred3
ModelXthA0.3mred3

2. Kuulaa

#ad

Kuulaa Magnetyczny kabel do ładowania USB C, 1 m, pleciony magnetyczny kabel ładujący czarny, nylonowy, obsługuje szybkie ładowanie danych QC 3.0, magnetyczny kabel USB 3 A z adapterem typu C

#ad
Kuulaa #ad - Ten kabel do ładowania obsługuje szybkie ładowanie 9 v/2 A lub 5 V/3 A do telefonów USB typu C, szybkie ładowanie 3 A, USB z systemem Android. Jest to najlepszy wybór dla kierowców, osób starszych i niepełnosprawnych. I pomoże ci rozwiązać problem w ciągu 24 godzin. Obsługa jedną ręką ten kabel do ładowania telefonu można obsługiwać jedną ręką, osób niedowidzących, aby włączyć i wyłączyć ładowanie.

Wskazówka: szybkie ładowanie wymaga również szybkiego ładowania telefonu i adaptera do ładowania. Nowe magnetyczne ładowanie usbmagnetyczny kabel do ładowania z wtyczką usb typu c, w przeciwnym razie ten magnetyczny kabel do ładowania ze wskaźnikiem LED, podczas jazdy samochodem lub innych rzeczy wystarczy podłączyć jedną ręką, obsługuje wtyczkę automatycznie, ten kabel USB z wbudowanymi bardzo silnymi magnesami, znajduje koniec kabla do ładowania, również w ciemności, jest idealny do wymiany istniejącego kabla do ładowania, szczególnie w trudnych sytuacjach połączeniowych.

Szybkie ładowanie i synchronizacja prędkość transferu do 480 mbit/s, przesyłanie danych i ładowanie 2 w 1. Gwarancja jakości 12 miesięcy gwarancji jakości i dożywotni serwis posprzedażowy, aby pokazać nasze zaangażowanie w jakość. Certyfikowane bezpieczeństwo i gwarancja bezpieczeństwa konstrukcji Ten magnetyczny kabel USB C posiada elektroniczne certyfikaty bezpieczeństwa, które spełniają odpowiednie standardy. Nie musisz się martwić o jakość tego kabla USB-C. Nie nadaje się do podłączenia oświetlenia iPhone'a.
MarkaKuulaa #ad
ProducentKuulaa #ad
Numer częściKL-X25-TyperC

3. AUFU

#ad

Magnetyczny kabel do ładowania 360° i 180°, 9 pinów, AUFU Magnetyczny kabel do ładowania, magnetyczny 3 sztuki, USB C, 2 + 2 m + 2 m, 3 w 1, magnetyczny kabel do transmisji, kabel do ładowania

#ad
AUFU #ad - Daj nam znać, jeśli masz problemy z użytkowaniem. Ochrona przed uszkodzeniem i trwałością jedyna w swoim rodzaju przedłużona konstrukcja sprawia, że magnes na kabel do ładowania wynosi 40 000 + testtesttesttesttesttesttestwytrzymuje ma długą żywotność.

Prędkość transmisji 480 Mbps jest dwukrotnie szybsza niż transmisja Wi-Fi. I uczucie ładowania do poprawy doświadczenia. Jednocześnie magnetyczna konstrukcja chroni również drogie urządzenia przed uszkodzeniem spowodowanym szybkim odłączeniem połączenia, jeśli zostaną wyciągnięte przez siły zewnętrzne. Mamy szczerą nadzieję, że pomożemy Ci rozwiązać ten problem. 1000 magnetyczna konstrukcja kabla usb c może być ustawiona pod dowolnym kątem, co nie przeszkadza Ci w normalnym użytkowaniu telefonu komórkowego, aby oglądać filmy lub grać w gry podczas ładowania.
MarkaAUFU #ad
ProducentAUFU #ad
Numer części9PIN-A-Green
Model9PIN-A-Green

4. NetDot

#ad

NetDot Gen10 nylonowy nylonowy kabel do szybkiego ładowania micro USB i USB-C z boczną diodą LED, kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 0,3 m, czerwony, 3 szt. w opakowaniu

#ad
NetDot #ad - Komfort: Łatwe podłączenie lub odłączanie, ochrona portu ładowania, wygodne ładowanie w ciemności, złącza wtykowe mogą być używane jako wtyczka chroniąca przed kurzem.

Nie jest kompatybilny z konsolą PS4. Nowa technologia: najnowsza wersja kabli magnetycznych, lepsza kompatybilność i stabilność. Całkiem fajne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Serwis: roczna gwarancja i przyjazna obsługa klienta. Szybkie ładowanie: obsługa szybkiego ładowania i synchronizacji z 9 V/2 A dla smartfonów z systemem Android. Uwaga: nie jest wymienny z kablami lub złączami wtykowymi Gen7 / Gen12.
MarkaNetDot #ad
ProducentNetDot #ad
Numer częściXmicro&tc0.3mred3
ModelXmicro&tc0.3mred3

5. AUFU

#ad

Magnetyczny obracany o 360° i 180° kabel magnetyczny z typem, magnetyczny kabel do ładowania 6 w 1, AUFU Magnetyczny kabel do ładowania 60 W, 9 pinów 2 M+2 M szybkie ładowanie, USB A/USB C na typ C

#ad
AUFU #ad - Jeśli urządzenie nie jest ładowane, możesz poluzować magnetyczne odsysanie, głowica magnetyczna może pozostać w urządzeniu, aby uniknąć uszkodzenia portu ładowania. W połączeniu z głowicą do szybkiego ładowania 65 W można cieszyć się szybszym ładowaniem. Urządzenie obsługuje również transmisję danych z prędkością 480 MBPS, która jest 20 razy szybsza niż transmisja Wi-Fi.

Dzięki kablowi do transmisji danych możesz spełnić różne potrzeby i wygodnie podróżować. Ten magnetyczny kabel do ładowania USB C nie jest kompatybilny z innymi produktami 1 PIN i 5-pinowymi w naszym sklepie. Chroń swoje urządzenia-magnetyczny kabel do ładowania usb c jedyna w swoim rodzaju magnetyczna konstrukcja odsysania ułatwia wkładanie i odłączanie portu ładowania. Zupełnie nowa konstrukcja 9-pinowa, którą można swobodnie obracać o 540° - magnes usb c do ładowania w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami 1-pinowymi i 5-pinowymi, co sprawia, zupełnie nowa konstrukcja 9-pinowa ma 9 punktów stykowych, że ładowanie jest mocniejsze i stabilniejsze.

Obrót o 360° i obrót o 180° ułatwiają ładowanie. Konstrukcja do szybkiego ładowania urządzeń usb-c o mocy 60 w + szybkie ładowanie telefonów komórkowych z serii i Ładowanie usb c na usb c do 20 v/3 a i ładowanie usb c do światła do 9 V/3 A. Wielofunkcyjna konstrukcja 6 w 1 z dużym kompatybilnym kablem do ładowania magnetycznego w przeciwieństwie do tradycyjnych kabli połączeniowych USB-C ten produkt jest dostarczany z adapterem USB-A, który jest kompatybilny zarówno z tradycyjnymi ładowarkami USB-A, jak i USB-C. Daj nam znać, zapewnimy Ci uważną i satysfakcjonującą obsługę.
MarkaAUFU #ad
ProducentAUFU #ad
Numer części9PIN-60W

6. NetDot

#ad

NetDot Gen10 nylonowy nylonowy kabel do szybkiego ładowania micro USB i USB-C z boczną diodą LED, kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 1 m/3 szt., czarny

#ad
NetDot #ad - Nie jest kompatybilny z konsolą PS4. Uwaga: nie jest wymienny z kablami lub złączami wtykowymi Gen7 / Gen12. Szybkie ładowanie: obsługa szybkiego ładowania i synchronizacji z 9 V/2 A dla smartfonów z systemem Android.

Nowa technologia: najnowsza wersja kabli magnetycznych, lepsza kompatybilność i stabilność. Komfort: Łatwe podłączenie lub odłączanie, wygodne ładowanie w ciemności, ochrona portu ładowania, złącza wtykowe mogą być używane jako wtyczka chroniąca przed kurzem. Całkiem fajne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Serwis: roczna gwarancja i przyjazna obsługa klienta.
MarkaNetDot #ad
ProducentNetDot #ad
Numer częściXmicro&tc-1mblack3

7. TUNKIA

#ad

TUNKIA 9 Pin USB C magnetyczny kabel do ładowania, magnetyczny kabel do ładowania, USB C na USB C, 2 szt. 2 m + 2 M, PD 60 W QC 3.0, magnetyczny kabel do transmisji danych do laptopa typu C/Micro

#ad
TUNKIA #ad - Dzięki temu możesz mieć pewność, najwydajniejszego i wysokiej jakości podwójnie plecionego materiału nylonowego, że będziesz się długo cieszyć naszym kablem. Silne połączenie magnetyczne: nasz magnetyczny kabel do ładowania usb-c łączy twoje urządzenie z podwójną siłą magnesu, co zapewnia większą stabilność.

Dzięki magnetycznej konstrukcji można ładować swoje urządzenie również podczas pracy lub zabawy. Trwały i wytrzymały: używamy tylko najmocniejszego, aby wytrzymać uszkodzenia z zewnątrz. Co otrzymasz: oferujemy zestaw 2 x 2 m kabel do ładowania magnetycznego z 1 roczną gwarancją hassle-free. Kabel przechodzi test 40 000 zagięć w laboratorium. W zakres dostawy wchodzą również 2 x końcówki magnetyczne typu C, 2 x końcówki magnetyczne Micro USB i 2 x końcówki magnetyczne i-P.

Pd 60 w magnetyczny kabel usb-c : jest to magnetyczny kabel do ładowania usb-c, ale jeśli chcesz osiągnąć szybkie ładowanie 60 w 3 a, 20 v, dzięki czemu do ładowania urządzenia potrzebujesz ładowarki USB-C. Kompatybilny z ładowarkami usb c do 60 W, musisz użyć ładowarki o mocy 60 W +. Jeśli masz jakikolwiek problem z produktem, skontaktuj się z nami. Niespodziewane rozłączenie lub utrata połączenia nie są już zmartwieniami w codziennym życiu. Nasz zespół obsługi klienta jest do dyspozycji 24 godziny.
MarkaTUNKIA #ad
ProducentTUNKIA #ad
Numer części9PIN-60W-2M2M

8. CAFELE

#ad

Magnetyczny 120 cm, 60 W, CAFELE USB C 3 w 1 kabel do ładowania, magnes do ładowania z USB C 60 W/Phone 20 W/Micro10 W do telefonów, magnes do szybkiego ładowania i przesyłanie danych 480 Mbps, USB C

#ad
CAFELE #ad - Magnetyczny kabel do ładowania do szybkiego ładowania zmniejsza zużycie złącza urządzenia, nie powodując częstego podłączania. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Wydajny magnes, pyłoszczelna funkcjawiodący w branży mechanizm magnetyczny.

Pożegnaj się z tobą ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii, USB C, PD 3. 0 i qc4. 0, wydajność!cafele 60 w/3 a usb c na port USB, obsługuje Power Delivery 3. 0, gdy jesteś w podróży służbowej. Słuchamy każdego użytkownika i doświadczamy rozwoju naszego kabla do transmisji danych. Wystarczy jedna ręka do ładowania ułatwia jazdę, bez marginesu błędu dla dziecka lub osób starszych za pomocą kabla. Magnetyczny kabel do ładowania cafele 3 gen usb c ma skok do przodu w jakości 60 W, szybki kabel magnetyczny USB C, 20 W do telefonu komórkowego, ładowanie powoli, niemagnetyczny kabel ssący łatwo przynosi uszkodzenie wtyczki.

Cafele ma bardzo silny i stabilny magnetyzm, który jest w stanie przejść ponad 10000 testów drgań w prawo i lewo. Bardzo szybkie ładowanie 60 w, qc4. 0/3. 0 super fast charge twój mbook pro 14" o 30% w 30 minut/pad do 20% w 30 minut. Oferujemy profesjonalną 12-godzinną obsługę klienta online.
MarkaCAFELE #ad
ProducentCAFELE #ad
Wysokość5.91
Długość1.57
Waga0.09
Szerokość0.51
Numer części120GYYMX

9. NetDot

#ad

Sony Xperia, 1 m/3 sztuki czarnych szybkie ładowanie i transmisja danych do smartfonów USB-C Sumsung S10/9/8/Note9, NetDot Magnetyczny kabel do ładowania 12. generacji, Google Pixel i wielu innych

#ad
NetDot #ad - Praktyczna: podłącza się i ładuje automatycznie, aby odłączyć połączenie i sprawić, złóż go, gdy umieścisz kabel magnetyczny w pobliżu telefonu, że ładowanie będzie łatwe i interesujące.

Nie należy używać go do kontrolerów PS4, ponieważ prąd jest zbyt wysoki. Obsługa klienta: przyjazna obsługa klienta i 12 miesięcy gwarancji. Chroń się przed ciemnością: za pomocą światła led można łatwo naładować w ciemności. Ochrona: nie trzeba wkładać ani zdejmować wtyczki. Obsługa jedną ręką w samochodzie, bezpieczna jazda. Port ładowania jest postrzępiony. Uwaga: nowa konstrukcja, niekompatybilna z kablami lub wtyczkami Gen2/Gen7/Gen10 .
MarkaNetDot #ad
ProducentNetDot #ad
Numer części12TC1mblack3

10. NetDot

#ad

10 portów, szybkie ładowanie i transmisja danych do smartfonów micro USB, NetDot Magnetyczny kabel do ładowania 12. generacji, USB-C, 0,3 m/1,5 m/2 m/2 m, 5 sztuk

#ad
NetDot #ad - Praktyczny: zostanie automatycznie podłączony i naładowany, gdy umieścisz kabel magnetyczny w pobliżu telefonu, można go złożyć, aby odłączyć połączenie i uczynić ładowanie prostym i interesującym.

Ochrona: nie trzeba wkładać ani zdejmować wtyczki. Obsługa klienta: przyjazna obsługa klienta i 12 miesięcy gwarancji. Złącze ładowania jest postrzępione. W zestawie 2 porty na kabel. Nie należy używać go do kontrolerów PS4, ponieważ prąd jest zbyt wysoki. Uwaga: nowy design, nie jest kompatybilny z kablami Gen2/Gen7/Gen10 Chroń się przed ciemnością: dzięki lampie led można łatwo naładować w ciemności. Obsługa jedną ręką w samochodzie, bezpieczna jazda.
MarkaNetDot #ad
ProducentNetDot #ad
Numer części12G5pack
Model12G5pack