Top 10 Wurstfüller 3l – Elektryczne maszynki do mięsa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Zelsius

#ad

Ze stali szlachetnej + cztery różne rury do nadziewania, nadziewarka do kiełbas w różnych rozmiarach, Profesjonalna maszyna do nadziewania kiełbas Zelsius

#ad
Zelsius #ad - Przechylany i zdejmowany lejek do napełniania. W zestawie 4 różne rury do nadziewania 16 mm, 32 mm, 22 mm, 38 mm. Markowy produkt firmy Zelsius. Pojemność napełniania: 3 litry, 5 litrów lub 7 litrów. Materiał: stal szlachetna.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Wysokość29.92
Długość11.81
Waga75.62
Szerokość11.81
Numer częściWF_auswahl

2. Beeketal

#ad

22, 32 i 38 mm średnicy, 16, w zestawie 5 końcówek 10, 2-biegowy napęd do nadziewania, z certyfikatem bezpieczeństwa elektrycznego, żeliwna korba z zakresem pracy 90°, Beeketal BTH nadziewarka do kiełbasy ze stali szlachetnej

#ad
Beeketal #ad - Wytrzymała, trwała, higieniczna i bezpieczna: prasa do kiełbasy spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i higieny przemysłowej certyfikat SGS. Płynna korba dzięki hartowanej 2-biegowej przekładni metalowej w obudowie ze stali nierdzewnej i ściśle przylegającej korbie ręcznej 90° z odlewu aluminiowego dla zwiększenia stabilności.

Cylinder do napełniania, obudowa, zawór odpowietrzający i końcówki do napełniania są wykonane ze stali nierdzewnej odporne na środki czyszczące, nierdzewne. Zakres dostawy: maszyna do napełniania kiełbasą ze stali nierdzewnej, 16, 22, 32 i 38 mm Ø, 5 x końcówki do napełniania 10, w zestawie gratis akcesoria: 2 x uszczelka zapasowa.

Bth05 wersja pozioma – profesjonalna maszyna do napełniania kiełbasy ze stali nierdzewnej z certyfikatem SGS, 2-biegowa przekładnia w pełni metalowa, o pojemności 5 litrów, korba ręczna z odlewu aluminiowego i zawór odpowietrzający zapobiega przedostawaniu się powietrza do kiełbasy.
MarkaBeeketal #ad
ProducentBeeketal #ad
Wysokość23.23
Długość9.45
Szerokość9.06
Numer częściBTH05

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Szybkie przetwarzanie, 880 watów czarny, 20 funkcji, Maszynka do mielenia mięsa Bosch MFW68660 ProPower wysoka moc blokowania 2200 watów

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Zakres dostawy: tarka, pomoc do napełniania, cienka wkładka tnąca, taca do napełniania, popychacz, prasa do owoców i nasadka do kebbe, tarka drobna i gruba, nadziewarka do kiełbas, zapasowy sterownik.

Szybkie przetwarzanie dużych ilości 4, 3 kg / min. Wszechstronna pomoc w życiu codziennym dzięki ponad 20 funkcjom, tarcia warzyw, od siekania mięsa i ryb, tarcia sera i tłoczenia owoców i warzyw. Elastyczne możliwości zastosowania, przygotowanie mielonego mięsa i ryb, a także szaszłyki i wędliny. Atwy w użyciu dzięki praktycznemu uchwytowi, schowkowi na kabel i schowkowi w oknie. Bardzo szybka praca dzięki mocnemu silnikowi i wysokiej wydajności blokowania.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga14.11
Szerokość19.69
Numer częściMFW68660
ModelMFW68660
Gwarancja24 Miesięcy

4. FYBlossom

#ad

Części zamienne, Napełniacz do kiełbasy ze stali nierdzewnej, dysze, rura do napełniania z lejkiem, lejek, 3 rozmiary, rurka do wypełniania kiełbasy

#ad
FYBlossom #ad - Rurki nie rozrywają się i nie odkształcają się łatwo i mogą służyć przez długi czas. Szerokie zastosowanie – nadają się do każdej kuchni; rurki pomagają tworzyć świeże domowe przepisy kiełbasy według własnego gustu. Można ich również używać do wypełniania worków mięsnych wołowiną, dziczyzną, wieprzowiną, indykiem itd.

Po prostu ciesz się pyszną kiełbasą bez obaw o czyszczenie. Rurki do napełniania kiełbasy nadają się do mycia w zmywarce i sprawiają, że czyszczenie jest dziecinnie proste. Nadaje się do – te 3-częściowe rurki młynka zostały zaprojektowane specjalnie do maszynki do mięsa o rozmiarze 5 i poprawiają wydajność napełnienia nakładki młynka.

Rozmiar – dostępne są 3 różne rozmiary, tubka 1, odpowiednia na śniadanie i inne mniejsze kiełbasy, takich jak włoska lub polska kiełbasa oraz tubka 3, 2 cm, w tym tuba o długości 1, 2 cm dla większych gatunków, aby sprostać różnym wymaganiom, 9 cm do większości kiełbas, takich jak kiełbasa i chorizo. Rurki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są stabilne i trwałe. Atwe do czyszczenia – łatwe i wygodne czyszczenie.
MarkaFYBlossom #ad
ProducentFYBlossom #ad

5. Beeketal

#ad

W zestawie z 4 tulejkami do napełniania średnicy 10, z wzmocnioną 2-biegową przekładnią z metalu i zamocowaną pod kątem 90° aluminiową korbą ręczną, certyfikowana prze instytut SGS, czerwony, 30 i 40 cm oraz obudową ze stali lakierowaną na czerwono, Beeketal MT/MTH przemysłowa nadziewarka do kiełbas ze stali nierdzewnej, 20

#ad
Beeketal #ad - Płynna korba dzięki hartowanej 2-biegowej przekładni metalowej w obudowie ze stali nierdzewnej i ściśle przylegającej korbie ręcznej 90° z odlewu aluminiowego dla zwiększenia stabilności. Mth07 wersja pozioma – profesjonalna maszyna do napełniania kiełbasy z certyfikatem SGS firmy Beeketal o pojemności 7 litrów, 2-biegowa przekładnia w pełni metalowa, korba ręczna z odlewu aluminiowego i zawór odpowietrzający zapobiega przedostawaniu się powietrza do kiełbasy.

Cylinder do napełniania, zawór odpowietrzający i końcówki do napełniania są wykonane ze stali nierdzewnej odporne na środki czyszczące, obudowa, nierdzewne.

Zakres dostawy: maszyna do napełniania kiełbasy obudowa stalowa, 30 i 40 mm Ø, 4 x końcówki do napełniania PCW 10, 20, lakierowana na czerwono, w zestawie gratis akcesoria: 2 x zapasowe pierścienie uszczelniające. Wytrzymała, trwała, higieniczna i bezpieczna: prasa do kiełbasy spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i higieny przemysłowej certyfikat SGS.
MarkaBeeketal #ad
ProducentBeeketal #ad
Wysokość9.45
Długość32.68
Szerokość9.06
Numer częściMTH07

6. Winfred

#ad

3 rozmiary, stal nierdzewna, zestaw do napełniania kiełbasą, 3 sztuki, lejek mocujący do maszynki do mięsa #5 Ø 12 mm/19 mm/32 mm, Winfred Lejek do kiełbasy

#ad
Winfred #ad - Wszystkie części nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie staje się dziecinnie proste. 3 rozmiary dostępne są 3 różne rozmiary, 2 cm na śniadanie i inne mniejsze kiełbaski, aby spełnić różne potrzeby, 2 cm do większych odmian, 9 cm do większości kiełbasek, oraz rurki 1, w tym rurki 1, takich jak włoskie lub polskie kiełbaski, 3 cala do smażonych kiełbasek.

Rurki nie pękają ani nie odkształcają się, usuń łatwo złamane i żółkłe rurki z tworzywa sztucznego. Kompatybilny kształt i łatwe czyszczenie pomóż dopasować ulubioną mieszankę przypraw i przypraw. Sposób użycia:. Tubka 3, rurki 1, takich jak kiełbasa i chorizo. Można je również wykorzystać do napełniania płaszcza kiełbasą mieloną wołowiną, wieprzowiną, indykiem itd.

Kompatybilność te 3-częściowe rurki do mielenia młynka zostały zaprojektowane specjalnie do maszynki do mięsa w rozmiarze 5 i poprawiają wydajność napełniania nasadki. Wysokiej jakości materiałynasze rurki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są stabilne i trwałe. Szerokie zastosowaniedzięki temu zestawowi tubek do kiełbasy powstają świeże, dziczyzną, domowe przepisy na kiełbasy według własnego gustu.
MarkaWinfred #ad
ProducentWinfred #ad
Wysokość2.2
Długość6.3
Waga0.5
Szerokość0

7. COSTWAY

#ad

COSTWAY 1,5 l / 3 l / 3,6 l / 6 l ręczny napełniacz kiełbasy, strzykawka do kiełbasy z rurką do napełniania 1,5 l – 4, prasa do kiełbasy z zaciskiem stołowym, maszyna do kiełbasy ze stali nierdzewnej

#ad
COSTWAY #ad - Przygotowywanie kiełbasy według gustu - dzięki 4/6 różnym rurom do napełniania kiełbasą można ustawić kiełbasę w 4/6 indywidualnych rozmiarach, dzięki czemu można w każdej chwili przygotować różne kiełbaski.

Ciesz się świeżymi kiełbaskamiręczny strzykawka do kiełbasy idealnie nadaje się jako pomocnik kuchenny, a następnie delektowania się świeżymi, do tworzenia kiełbasek w domu w dowolnym miejscu, pysznymi kiełbaskami. Ergonomiczna konstrukcja - prasa do kiełbasy jest wyposażona w zdejmowany uchwyt, dzięki czemu kiełbasa jest łatwa w obsłudze i wymaga niewielkiej siły.

Materiał premium cylinder do napełniania kiełbasy jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia długą żywotność i doskonałą ochronę przed rdzą, a ponadto jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Wysoka stabilność - dzięki zaciskowi stołowemu maszynę do kiełbasy można mocno przymocować do stołu, zapewniając antypoślizgową i przyjemną pracę.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Waga5.51
Numer częściKC42155DE

8. COFUN

#ad

Jako akcesoria do maszynki do mięsa z 4 tarczami mielącymi, 3 rogami do kiełbasy, do Kitchen Aid, COFUN Nasadka do maszynki do mięsa do akcesoriów Kitchenaid, nasadka do maszynki do mięsa ze stopu

#ad
COFUN #ad - Konstrukcja w pełni metalowawysokiej jakości korpus młynka do żywności ze stopu aluminium i większa taca ze stali nierdzewnej. Atwe czyszczenie i przechowywanie ten dodatek do kuchni nie nadaje się do mycia w zmywarce, ale wszystkie części są metalowe, zdejmowane i łatwe do ręcznego czyszczenia.

Posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów. Atwe mielenie mięsa, warzyw, owoców, takie jak burgery, kiełbaski itd.2. Specjalny wypełniacz do kiełbasy unikalna konstrukcja rurki do kiełbasy znacznie poprawia wydajność napełniania. Do czyszczenia zaleca się używanie ciepłej wody z mydłem poniżej 122°C. Jako niezawodna marka zawsze przestrzegamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Ulepszone wzornictwo - akcesoria do maszynki do mięsa cofun zostały zaprojektowane specjalnie do akcesoriów kitchen aid.

To akcesorium nie jest produkowane przez firmę Kitchen Aid. Doskonała wydajność pod względem szybkości, czystości i trwałości. W zdrowszy sposób w domu lub na imprezach. Ten produkt zawiera tylko akcesoria, nie robot kuchenny. Ta ulepszona wersja dodaje dużą maszynę do kiełbasy, która może przyspieszyć prędkość rozdrabniania i zwiększyć wydajność napełniania kiełbasą.
MarkaCOFUN #ad
ProducentCOFUN #ad
Waga2.43
Numer częściC1905 per kitchenaid accessoires
ModelC1905 Fleischwolf für Kitchen Aid
Gwarancja1 rok gwarancji na maszynki do mięsa Kitchenaid

9. MASTER FENG

#ad

Kuchnia aluminiowa, profesjonalne rury do napełniania domowej roboty, 1,5 pionowe, MASTER FENG Napełnianie kiełbasy, zapakowana, 8 tubek do wypełniania kiełbasy, ręczna maszyna do napełniania kiełbasy z przyssawką, 4 rozmiary

#ad
MASTER FENG #ad - 8 rurek do nadziewania kiełbasy w zestawie- maszyna do nadziewania kiełbasy z 8 rurami do napełniania kiełbasy o różnych średnicach: 14 mm, 18 mm, 21 mm i 25 mm. 2, ale również idealnie nadaje się do przygotowywania kiełbasek, hot dogów, 5 lbs, która jednocześnie może zrobić o wiele więcej kiełbas.

Nadaje się nie tylko do kiełbasy, 5 lbs nadziewarka do kiełbasy i wielofunkcyjność - Maszyna do kiełbasy o większej pojemności 2, kiełbasek, gorących po lewej stronie i wielu innych. Idealnie nadaje się do pracy na wysokich platformach oraz do użytku prywatnego i komercyjnego. Ergonomiczna konstrukcja- dzięki mocowaniu śrubowemu wypełniacz do kiełbasy jest mocno przymocowany do stołu, dzięki czemu nie zsuwa się. Idealnie nadaje się do pracy na wysokich platformach oraz do użytku prywatnego i komercyjnego. Bezpieczne i proste - to nadziewarka do kiełbasy może być bez problemu obsługiwana przez jedną osobę i zajmuje bardzo mało czasu, oszczędza miejsce i hałas, aby gotowe.

Nigdy nie ześlizguje się ze stołu lub kuchni i jest bardzo stabilna. Ciesz się pysznym jedzeniem w domu! bezpieczne użytkowanie- dzięki mocowaniu śrubowemu wypełniacz do kiełbasy jest mocno przymocowany do stołu, dzięki czemu jest antypoślizgowy. Nie nadaje się do mycia w zmywarce. Zdrowy i łatwy do czyszczenia. Może być używany przez wiele lat, nie przeszkadza innym.
MarkaMASTER FENG #ad
ProducentMASTER FENG #ad

10. COSTWAY

#ad

Prasa do kiełbasy z zaciskiem stołowym, w zestawie 4 rurki do napełniania, strzykawka do, maszyna do kiełbasy ze stali nierdzewnej, srebrna, COSTWAY Ręczne napełnianie kiełbasy 3 l/3,6 l/4,8 l

#ad
COSTWAY #ad - Przygotowywanie kiełbasy według gustu - dzięki 4 różnym rurom do napełniania kiełbasy można ustawić w 4 indywidualnych rozmiarach, dzięki czemu można w każdej chwili przygotować różne kiełbaski.

Wysoka stabilność - dzięki zaciskowi stołowemu maszynę do kiełbasy można mocno przymocować do stołu, zapewniając antypoślizgową i przyjemną pracę. Ciesz się świeżymi kiełbaskamiręczny strzykawka do kiełbasy idealnie nadaje się jako pomocnik kuchenny, a następnie delektowania się świeżymi, do tworzenia kiełbasek w domu w dowolnym miejscu, pysznymi kiełbaskami.

Materiał premium cylinder do napełniania kiełbasy jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia długą żywotność i doskonałą ochronę przed rdzą, a ponadto jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Ergonomiczna konstrukcja - prasa do kiełbasy jest wyposażona w zdejmowany uchwyt, dzięki czemu kiełbasa jest łatwa w obsłudze i wymaga niewielkiej siły.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość8.86
Długość20.47
Waga8.82
Szerokość9.25
Numer częściKC42159DE
ModelKC42159DE