Top 10 Vvb Docking Station – Stacje dokujące do laptopów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. uni

#ad

ładowanie 100 W, stacja dokująca uni 13 w 1 do MacBook Air/Pro z podwójnym wyświetlaczem HDMI i DisplayPort, Stacja dokująca 4K Triple Display Link, 4 x USB 3.0, koncentrator USB C do, USB 3.2 Gen 1

#ad
uni #ad - Złącza są rozmieszczone w odpowiednich miejscach, co sprawia, że użytkowanie jest bardzo wygodne. Stacja dokująca uni nie może ładować laptopa. Zasilanie 100 w: służy do ładowania komputera ładowarka nie wchodzi w zakres dostawy. Szeroka kompatybilność: stacja dokująca do wyświetlacza uni-triple nadaje się do wszystkich laptopów z portami USB C lub portami Thunderbolt 3/4.

Może spełnić wymagania dotyczące przesyłania danych w bardzo krótkim czasie i znacznie skrócić czas oczekiwania. Jednocześnie musi być wyposażony w zasilacz sieciowy dc długość kabla 150 cm, aby nie obawiać się problemów z ładowaniem, co bardzo dobrze nadaje się do domowego biura i pracy. Przesyłanie plików w ciągu kilku sekund: stacja dokująca do macbooka jest wyposażona w dwa porty usb-a 3. 2 gen 1 i jeden USB-C 3. 2 gen 1, które obsługują obie prędkości transmisji danych 5 Gbps ładowanie nie jest obsługiwane.

Stacja dokująca ma pewną wagę i w połączeniu z antypoślizgowymi nóżkami na spodzie nie jest łatwa do przenoszenia. Na przykład macbook pro, macbook air, microsoft surface book 2, dell xPS 15, Dell Latitude 13 7000, HP Spectre, Surface Pro 7, Lenovo Yoga 910 itd. Oferujemy obsługę klienta 24/7, 1 x podręcznik użytkownika, 1 x konwerter USB C na A, 1 x sterownik, nie wahaj się zadać nam pytań. Przemyślane wzornictwo: obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium jest bardzo stabilna.
Markauni #ad
Producentuni #ad
Wysokość0.44
Długość6.93
Szerokość3.11
Numer częściUA130-23
ModelUA130-23
Gwarancja18 Miesiące

2. LIONWEI

#ad

5 Gbps USB C/A Data, Hub USB C do HP Lenovo Dell, 4K HDMI, RJ45, SD&Micro SD, Stacja dokująca USB C 3 monitory, PD 3.0, 3,5 mm Audio/Mic, LIONWEI 12 w 1 stacja dokująca USB C na 4K DisplayPort, VGA

#ad
LIONWEI #ad - Złącze usB 2. 0 lepiej nadaje się do myszy, klawiatury lub innych wolnych urządzeń, aby poprawić wydajność pracy i uniknąć zakłóceń sygnału radiowego. W instrukcji obsługi laptopa można sprawdzić, Dell Inspiron 7400 itd. Szeroka kompatybilność: ta stacja dokująca usb c z 3 monitorami jest kompatybilna z laptopami thunderbolt 3/4 i portami usb c, czy obsługuje wyjście wideo/tryb alt / rozszerzenie monitorów.

Koncentrator usb c zapewnia natychmiastowy stabilny dostęp do Internetu z portem Ethernet 1000 m obsługuje prędkości 10/100/1000 Mbps. Stacja dokująca usb c 12 w 1: ta stacja dokująca oferuje wygodne rozwiązanie do przekształcenia portu usb c lub thunderbolt 3/4 laptopa w 12 dodatkowych portów. Stacja dokująca usb c triple monitore: wyposażony w 4k 60hz dp, 4k 60hz hdmi i złącze vga 1080p, aby bez problemu tworzyć zapierające dech w piersiach panoramy z trzema monitorami.

Prędkość złącza sd/micro SD do 40 MB/s. Uwaga: złącze usb c obsługuje tylko funkcję ładowania, należy używać ładowarki o mocy powyżej 65 W, a nie transmisję danych lub wyjście wideo. Wystarczy podłączyć wtyczkę USB C, port USB A 3. 0 i usb 2. 0, port 100 w PD3. 0, displayport max 4k 60hz, vga max 1080p @60hz, mikrofon 3, czytnik kart SD/Micro SD, Ethernet RJ45, aby rozszerzyć funkcjonalność urządzenia.
MarkaLIONWEI #ad
ProducentLIONWEI #ad
Waga0.26
ModelUC3311

3. NOVOO

#ad

2 HDMI 4K, Gigabit Ethernet, NOVOO Stacja dokująca 4K 60Hz USB C Hub Triple Display Dual HDMI z DisplayPort USB C adapter Multiport, 4 x USB do MacBook M1 M2 Dell HP Surface, SD/TF, 100WPD

#ad
NOVOO #ad - Ultra 4k triple displaynovoo usb c docking station displayport pomaga w odbiciu lub rozszerzeniu ekranu laptopa na 3 zewnętrzne monitory. Rozdzielczość hdmi do 4k 60hz, rozdzielczość hdmi do 4K @ 30 Hz. 4 porty usb i czytnik sd/tf 2 porty usb 3.

0 z szybkością transferu danych 5 gb/s i 4, 5 w 5 v/900 ma. 2 porty usb 2. 0 są najlepiej używane do myszy, klawiatury i innych urządzeń o niskiej częstotliwości. Ważna wskazówkaprzed zamówieniem stacji dokującej usb c należy upewnić się, czy porty hdmi i złącze DP działają, że port USB-C laptopa obsługuje wyjście wideo lub tryb DP-Alt, czy nie. Jeśli nie jesteś pewien, który decyduje, skontaktuj się z nami. Dzięki zaawansowanemu inteligentnemu chipowi ta stacja dokująca USB-C idealnie nadaje się do urządzeń Dell/HP/Lenovo, zwarcia.

Stacja dokująca dell zapewnia stabilny stan wysokiej prędkości Ethernet z prędkością do 1000 Mb/s, dzięki czemu praca jest bardziej efektywna. W przypadku laptopa Apple MAC OS obsługiwany jest tylko tryb lustrzany. Zaawansowany chipstacja dokująca do laptopa rozszerza twoje możliwości pracy obsługuje 3 różne monitory i zapewnia bardziej stabilną wydajność. 2560 x 1440, jeśli twój laptop obsługuje DP1. 4.
MarkaNOVOO #ad
ProducentNOVOO #ad
Gwarancja12 Miesięcy

4. Selore&S-Global

#ad

SD i TF, koncentrator do laptopów Dell HP Lenovo Thunderbolt, 100 W PD, adapter USB C, 3 x USB 3.0, Stacja dokująca USB C Dual DisplayPort, 9 w 1 laptop stacja dokująca Triplr z 2 DP, HDMI

#ad
Selore&S-Global #ad - Konstrukcja usb c na displayport wykorzystuje wysokiej jakości stop aluminium i delikatny proces produkcji, łatwy do przenoszenia i nadaje się szczególnie dla pracowników domowych lub w podróży służbowej. Wbudowane gniazdo sd i tf, można wkładać i odczytywać jednocześnie, prędkość do 104 Mbit/s.

Uwaga: należy potwierdzić, że urządzenie hosta obsługuje wyjście wideo lub tryb DP-Alt. Ze względu na ograniczenia systemu macOS nie można rozszerzyć dwóch różnych ekranów. Wskazówka: na urządzeniach Mac możliwy jest tylko tryb lustra. Szeroka kompatybilność: port wyświetlacza stacji dokującej można wygodnie podłączyć do telewizora hdtv, dell xps, takich jak surface book 2/go, chromebook, monitora i projektora. Usb c pd 3. 0 100 w ta stacja dokująca selore dual dp obsługuje wejście do 100 w i bezpieczne wyjście do laptopa 87 w.

Stacja dokująca USB C na DisplayPort 1. 4 2 dp obsługuje do 4K 60 Hz. Filmy hd można bez problemu przesyłać w ciągu zaledwie kilku sekund. Uwaga: upewnij się, jest kompaktowy i przenośny, że zasilacz Twojego laptopa ma moc wyjściową większą niż 65 W. Ta stacja dokująca z potrójnym wyświetlaczem jest kompatybilna z większością urządzeń kompatybilnych z Thunderbolt 3, Samsung i inne urządzenia USB-C.
MarkaSelore&S-Global #ad
ProducentSelore&S-Global #ad
Wysokość0.39
Długość5.12
Szerokość1.57
ModelSEUC2903A-DE

5. WAVLINK

#ad

Stacja dokująca USB C, 3,5 mm Audio for Dell/HP/Lenovo/Surface, 3 monitory, 2 HDMI+ DisplayPort, SD/TF, Gigabit Ethernet, 4 USB, stacja dokująca do laptopa USB C z 4K HDMI/DisplayPort, WAVLINK 100 W

#ad
WAVLINK #ad - Kompleksowa kompatybilność i brak sterowników szeroka kompatybilność z systemem windows 11/10/8. 1/8/7, android z funkcją otg. Maksymalne ładowanie 85 w pd dzięki wbudowanemu złączu usb-c pd tylko do ładowania, 85 w do komputera ta stacja dokująca do laptopa utrzymuje prąd podczas podłączania kilku monitorów i urządzeń peryferyjnych.

Zawartość zewnętrznych wyświetlaczy 2/3, może być tylko taka sama. Rozszerzenie 12 w 1 wydajna stacja dokująca do laptopa firmy wavlink jest wyposażona w hdmi 1 4k przy 30 hz, audio/mikrofon 2 w 1, gniazda sd/tf 104 mb/s, hdmi 2 4k przy 60 hz poniżej dp1.44, displayport 4k przy 60 Hz poniżej DP1. 4 i 85 w usb c pd, 2 x usb 2.

0 Gniazda kart sd/tf mogą pracować jednocześnie i obsługują prędkość transferu do 104 MB/s. Stacja dokująca wavlink 4k usb c zapewnia obrazy ultra hd 3840 x 2160 przy 60 hz przez HDMI2/DisplayPort lub 4K przy 30 Hz przez port HDMI1 poniżej DP1. 4. Dwa porty usb 3. 0 wstecznie kompatybilne z usb 2. 0 zapewniają szybkość transmisji danych 5 Gb/s, a wraz z dwoma portami USB 2. 0 zapewniają jednocześnie więcej możliwości połączenia.
MarkaWAVLINK #ad
ProducentWAVLINK #ad
Wysokość0.63
Długość6.22
Waga0.28
Szerokość1.61
ModelUMD302
Gwarancja1 rok gwarancji

6. MOKiN

#ad

Podwójny monitor, DisplayPort, PD Charging, MOKiN Multi Monitors, VGA, adapter do Dell/HP/Lenovo, porty USB A&C 2.0, koncentrator USB C 3 z 2 HDMI, Stacja dokująca do laptopa

#ad
MOKiN #ad - Kompatybilnośćprzed zakupem tej stacji dokującej do laptopa z dwoma monitorami upewnij się, że Twój laptop jest wyposażony w port Thunderbolt lub pełnowartościowe porty USB C. Niezależnie od tego, czy też trzeba podłączyć różne wyświetlacze, ta stacja dokująca oferuje elastyczność dostosowania się do Twoich potrzeb.

Podłącz swoje urządzenia USB, takie jak mysz, klawiatura lub dysk twardy USB do laptopa. Wydajne przesyłanie danychdzięki 2 portom usb a 2. 0 i 1 portom usb c 2. 0 ta stacja dokująca do laptopa z 2 portami HDMI umożliwia transmisję danych do 480 MB/s. To ładowanie przez paszport through sprawia, że laptop jest w pełni naładowany i gotowy do użycia. Potrójne monitorystacja dokująca do laptopa mokin z 2 hdmi, czy monitor ma różne złącza, 1 displayport i 1 vga zapewnia kompleksowe opcje łączności wyświetlacza. Ciesz się spokojem ducha dzięki naszej 18-miesięcznej gwarancji marki MOKiN. Jeśli nie jesteś pewien, czy ta stacja dokująca pasuje do Twojego laptopa, po prostu daj nam znać swój model laptopa, a my sprawdzimy kompatybilność.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z tej stacji dokującej USB C z potrójnym monitorem, daj nam znać, a my na pewno rozwiążemy to dla Ciebie. Wskazówka: w systemie macos ekrany monitorów zewnętrznych są takie same, niezależnie od tego, czy są wyświetlane w trybie lustrzanym czy w trybie rozszerzonym. Szybkie i wydajne ładowanieŁaduj swój laptop z łatwością za pomocą portu ładowania USB C PD 100 W w tej stacji dokującej USB C z 3 monitorami.
MarkaMOKiN #ad
ProducentMOKiN #ad
Wysokość0.71
Długość5.51
Szerokość3.15

7. MOKiN

#ad

3 USB A 2.0, 7 w 1, stacja dokująca do laptopa, adapter multiportowy do MacBook/Dell/HP/Lenovo, VGA, HDMI, 3 monitory z 2 DP, Stacja dokująca USB C Dual DisplayPort, koncentrator USB C

#ad
MOKiN #ad - Wysoka kompatybilnośćnasza stacja dokująca usb c jest kompatybilna z macbook, lg, hp, dell, Lenovo itd. Adapter usb c jest wyposażony w 3 porty USB A 2. 0, idealny do podłączenia klawiatury, myszy lub innych urządzeń peryferyjnych podłączonych do USB A bez opóźnień.

Potrójne wyświetlacze 4k i wyjście hd 4kjednorazowe użycie dp1/2 może pracować do 8k 30 hz w systemie windows dp1. 4. Stabilny transfer danychhub mokin usb c z szybkością transmisji danych do 480 mbps, stabilna transmisja danych i tworzenie kopii zapasowych danych dla urządzeń zewnętrznych. Plug and playstacja dokująca do laptopa mokin multiport nie wymaga sterowników, tylko Plug and Play. Ten koncentrator usb c przekształca laptopa PC z obsługą Thunderbolt 3 w mobilną stację roboczą i oszczędza cenne miejsce na biurku.

Dwa monitory do 4k 60hz. W przypadku korzystania z laptopa DP1. 4 windows podłączonego do czterech monitorów, co oznacza, jeden z ekranów stanie się czarny. Mokin chętnie pomoże ci sprawdzić, samsung, AOC, czy ta stacja dokująca jest kompatybilna z Twoim urządzeniem. Stacja dokująca usb c 7 w 1 - hub wieloportowy mokin usb c jest wyposażony w 2 x dp4k 60 hz 1 x hdmi 4k 60 hz 1 x vga 1080p @60 Hz. Jest to idealna stacja dokująca USB C, odpowiednia do większości laptopów.
MarkaMOKiN #ad
ProducentMOKiN #ad
Wysokość0.59
Długość4.33
Szerokość1.97

8. Selore&S-Global

#ad

Displayport, 13 w 1 laptop stacja dokująca 2X 4K HDMI, czytnik kart, Stacja dokująca USB C 2 monitor Dual HDMI 4K DP Triple Display Hub 10G, audio/mikrofon, USB3.1, stacja dokująca do, 100 W PD, RJ45

#ad
Selore&S-Global #ad - Stacja dokująca dual hdmi dp: ta stacja dokująca pomaga w łatwy sposób uzyskać wyświetlanie dwóch lub trzech monitorów. Szeroka kompatybilność: stacja dokująca do laptopa kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami thunderbolt 3/4/full-featured usb c displayport alt+power delivery+data urządzeniami, thinkpad t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/T470 T14/T14s, Dell Latitude13 700, Surface Pro 9/X/Go/Laptop 3, takimi jak np.

Chętnie pomożemy. Ta stacja dokująca z potrójnym wyświetlaczem obsługuje moc wyjściową do 87 W, podczas gdy kilka urządzeń peryferyjnych jest podłączanych bez obaw o magazynowanie energii. Wskazówka: upewnij się, że port USB C Twojego laptopa obsługuje protokół zasilania. Adapter usb c z szybkim transferem danych usb 3.

1: stacja dokująca jest wyposażona w 1 x port usb a 3. 1 i 2 porty usb c 3. 1, poprawiając tym samym wydajność. Złącza do odczytu kart sd i micro SD spełniają Twoje wymagania dotyczące transferu danych z kart pamięci. W systemie windows można podłączyć do 3 zewnętrznych monitorów i rozszerzyć różne obrazy. W przypadku macos, takich jak rozdzielczość, obrazy na trzech zewnętrznych monitorach mogą być takie same. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji, chętnie pomożemy.
MarkaSelore&S-Global #ad
ProducentSelore&S-Global #ad
Gwarancja24 Miesiące

9. WAVLINK

#ad

2 x DP, 15 w 1, 5 Gbit/s transmisja danych, WAVLINK Potrójna stacja dokująca z wyświetlaczem 4K do M1/M2/Mac OS/Windows, 180 W PD, Gigabit LAN,, uniwersalna stacja dokująca USB C/USB A z HDMI

#ad
WAVLINK #ad - Wydajna transmisja danych z prędkością 5 gb/s ta stacja dokująca jest wyposażona w cztery porty usb 3. 0 i złącze typu c i obsługuje transmisję danych do 5 Gb/s, dyski twarde, takich jak telefony komórkowe, gamepady itd.

Dzięki czemu możesz przesyłać filmy lub inne pliki w ciągu kilku sekund. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami. Upewnij się, że port typu C Twojego hosta obsługuje zasilanie. Zarówno komputery z systemem windows, jak i Mac OS mogą rozszerzyć trzy wyświetlacze, aby wyświetlać różne treści. Kilka portów rozszerza jeszcze więcej możliwości łączności. Wskazówka: wymaga złącza typu c urządzenia, aby obsługiwać transmisję danych i tryb DP-Alt.

Usb-c host ładuje laptopa o maksymalnej mocy 100 w, dzięki czemu działa przez cały dzień i zasila podłączone urządzenia peryferyjne podczas przeglądania lub przesyłania danych. Jeśli port usb-c urządzeń hosta nie obsługuje jednocześnie przesyłania danych, Chrome OS, Mac OS 1014-13. X i nowymi, niektóre porty produktu nie są dostępne. Bez obaw przy niskim poziomie baterii.
MarkaWAVLINK #ad
ProducentWAVLINK #ad
Wysokość0.91
Długość8.78
Szerokość3.58
Gwarancja12 miesięcy

10. Selore&S-Global

#ad

Multimonitora, do laptopa, adapter z Dual 4K HDMI DP VGA PD100 W USB 2.0 USB C, Stacja dokująca 2 Displayport 8 w 1, koncentrator, dane do Dell Lenovo Yoga Thinkpad Huawei

#ad
Selore&S-Global #ad - Tylko tryb lustrzany dla Mac OS i Chrome OS. Ta stacja dokująca z dwoma monitorami nie zakłóca sygnału, nie wymaga dodatkowych sterowników. Czy laptopa ze złączem thunderbolt 3 z monitorem DisplayPort, możesz cieszyć się żywymi filmami 4K na zewnętrznym wyświetlaczu lub większym ekranie. 8 w 1 multi display docking station stacja dokująca usb c na dual hdmi 4k 1 x 60 hz i 1 x 30 hz, z 4 portami wyjściowymi high definition, 1 x 4k 60 hz dp, a źródłem jest dp1.

4. W trybie 2 monitorów, dp+vga, dp+ hdmi rozdzielczość wynosi 4K 30 Hz, rozdzielczość 1080p 60 Hz. Usb c do displayportta stacja dokująca usb c na dp obsługuje do 3840 x 2160 4k 60 hz przy oddzielnym użyciu. Stabilne złącze usb a - stacja dokująca selore triple display z 2 x usb 2. 0 do bezprzewodowej myszy lub klawiatury 2, Plug and Play, prędkość transmisji do 480 Mbps, 4 GHz USB 2.0 nie są kompatybilne z Apple SuperDrive. Usb c obsługuje tylko funkcję ładowania pd, nie przesyła danych lub wyjście wideo; ta stacja dokująca z czterema wyświetlaczami jest wyposażona w dalsze USB C dane o dalszych sport z prędkością do 480 Mbps.

Tylko system operacyjny windows, można ustawić dwa monitory lub potrójny wyświetlacz Windows Laptops Rozwiń Uwaga: 1. 2. Upewnij się, honor magicbook pro 16, huawei matebook 16/d15/d16, dell xps 13 x dell /15, dell xps 13/15, że twoje laptopy są wyposażone w pełnowartościowe złącze USB typu C obsługa DisplayPort, Surface Pro 7, Dell Latitude 7706/7400/7280/5420, protokół transmisji danych.
MarkaSelore&S-Global #ad
ProducentSelore&S-Global #ad
Gwarancja2 lata gwarancji producenta