Top 10 Trelock Rücklicht – Lampy rowerowe tylne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SIGMA SPORT

#ad

Blaze | światło rowerowe LED | dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, zasilane akumulatorem tylne światło hamowania, tylne, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Czas palenia – zdejmowana lampa rowerowa zapewnia optymalne oświetlenie przez 7 godzin dla większego bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo – tylne światło zasilane akumulatorem jest dopuszczone do ruchu drogowego i zapewnia wystarczającą ilość światła, a bezpieczeństwo kierowcy w ruchu drogowym jest dodatkowo zwiększone dzięki funkcji światła hamowania i trybowi dnia.

Wiatło tylne jest małe, działa całkowicie bez dynamo i jest dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne. Moc – światło rowerowe sigma świeci jasno i zapewnia 500 m jasności i zasięgu widzenia. Wiatło rowerowe waży 22 g wraz z uchwytem.

Dzięki silikonowemu uchwytowi montaż jest możliwy bez użycia narzędzi rowerowych. Zakres dostawy – tylne światło rowerowe sigma blaze jest dostarczane wraz z kablem micro USB i silikonową taśmą do mocowania. Technologia – dwustopniowy wskaźnik akumulatora oświetlenia rowerowego jest zabezpieczony przed wodą rozbryzgową zgodnie ze standardem IPX 4.
MarkaSIGMA SPORT #ad
ProducentSigma Sport #ad
Wysokość1.14
Długość1.73
Waga0.05
Szerokość0.96
Numer części4016224151004
Model2022080700
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. SIGMA SPORT

#ad

One Size., czarne, Sigma Sport Nugget II oświetlenie rowerowe

#ad
SIGMA SPORT #ad - Zakres dostawy - tylne światło NUGGET II, waga 24 g w zestawie z uchwytem. Moc – dioda led zapewnia widoczność na odległość 400 m. Czas ładowania – 6 h dla zwiększenia bezpieczeństwa, czas ładowania 2 h. Bezpieczeństwo – widoczność boczna podczas jazdy. Technologia - dwustopniowy wskaźnik zużycia baterii, ochrona przed wodą bryzgową IPX4, montaż bez użycia narzędzi uchwyt silikonowy. Tylne światło zasilane bateryjnie.
MarkaSIGMA SPORT #ad
ProducentSGSG5|#Sigma Sport #ad
Wysokość1.5
Długość4.5
Waga0
Szerokość7.88
Numer części15050
Model15050
Gwarancja24 Miesięcy

3. Büchel

#ad

50752, Büchel światło tylne LED zamontowane do bagażnika „Tivoli” z funkcją światła postojowego, czarne

#ad
Büchel #ad - Wiatło postojowe z funkcją automatycznego wyłączenia. Godz. Dopuszczony do użytkowania na podstawie niemieckiego prawa o ruchu drogowym StVZO. Odbłyśnik wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. 2 diody led z czasem świecenia wynoszącym ponad 100 tys. Wiatło tylne led napędzane za pomocą dynamo zamontowane do bagażnika.
MarkaBüchel #ad
ProducentBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Wysokość0.98
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość1.38
Numer części50752
Model50752

4. Fischer

#ad

Fischer Lampka LED na baterie, dopuszczona do ruchu drogowego, tylne światło, z akumulatorem i funkcją ładowania USB, ochrona przed wodą rozbryzgową zgodnie z IP44, 50 diod LED

#ad
Fischer #ad - Odpowiedzialny jest uniwersalny uchwyt z szybkim zapięciem, który umożliwia mocowanie na siodełku, podporach lub ramie bez użycia narzędzi. Po pełnym naładowaniu lampa może pozostać w pracy do 4, 5 godziny.

Diody świetlne świecą bardzo jasno i zapewniają lepszą widoczność w ruchu drogowym. Trwałość: tylne światło rowerowe fischer charakteryzuje się długim czasem pracy. Dopuszczone: światło tylne do roweru bez ograniczeń spełnia wymagania ustawowe o ruchu drogowym obowiązują przepisy lokalne. Widoczne: tylne światło rowerowe fischer jest wyposażone w 50 diod LED.

Szybki montaż: montaż tylnego światła rowerowego fischer jest wyjątkowo łatwy. W zakres dostawy wchodzi kabel do ładowania micro USB do ładowania. Ochrona przed pryskającą wodą: tylne światło rowerowe Fischer jest wyposażone w obudowę odporną na zachlapanie wodą zgodnie z klasą ochrony IPX4, dzięki czemu nie stanowi problemu podczas deszczu.
MarkaFischer #ad
ProducentFISCHER #ad
Numer części50089
Model50089
Gwarancja4 lata gwarancji producenta

5. DANSI

#ad

Możliwość ładowania, dopuszczenie do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, Büchel tylne światło rowerowe LED, światło rowerowe z tyłu, z funkcją wskaźnika hamowania

#ad
DANSI #ad - Dopuszczone do ruchu drogowego i wodoodporne – tylne światło rowerowe jest dopuszczone do ruchu drogowego zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym i jest zabezpieczone przed wodą rozbryzgową zgodnie z IP44, dzięki czemu światło nie pozwoli Ci stać w deszczu.

Beznarzędziowy montaż – tylne światło można wygodnie i szybko przymocować do każdego koła za pomocą dołączonego uchwytu. Ponad 100 lat doświadczenia – buchel to twój doświadczony partner w dziedzinie rowerów, jako niemiecka firma z ponad 100-letnim doświadczeniem oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego roweru.

Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora – koniec z nieprzyjemnymi niespodziankami, gdy światło gaśnie w połowie jazdy. Lampa pokazuje poziom naładowania akumulatora i możesz ładować w odpowiednim czasie. Mocny i ładowalny akumulator – tylne światło rowerowe można ładować za pomocą kabla micro USB i ma długi czas pracy baterii 10 h.
MarkaDANSI #ad
ProducentBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Wysokość1.42
Długość5.83
Waga0.13
Szerokość2.28
Numer części51254634
Model51254634

6. nean

#ad

Czerwony, światło rowerowe z dopuszczeniem do ruchu drogowego, nean Dynamo tylne światło rowerowe, lampa tylna, błotnik tylny z reflektorem i światłem postojowym, reflektor LED do użytku na zewnątrz, 7 Candela

#ad
nean #ad - Jako dostawca wysokiej jakości akcesoriów rowerowych z wieloletnim doświadczeniem, sprzedajemy tylko produkty, których sami jesteśmy przekonani. Ta lampa tylna jest zasilana przez dynamo. Idealnie nadaje się do tylnego oświetlenia rowerowego na błotniku lub bagażniku / bagażniku tylnym, jeśli jest odpowiedni otwór.

Wodoodporna konstrukcja. Funkcja światła postojowego dla większego bezpieczeństwa. Lampa rowerowa jako reflektor z reflektorem dostępna również z funkcją światła hamowania / światła hamowania. Kąt świecenia 220° dla dodatkowego bezpieczeństwa. Nowoczesna lampa rowerowa i idealne uzupełnienie oświetlenia roweru. Wodoodporna konstrukcja. Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi dynamami 6 V.

Lampy wraz z odblaskami Cateye z dopuszczeniem. Nean oświetlenie rowerowe: sprawdzone pod kątem niemieckiego prawa o ruchu drogowym i dopuszczone do użytku w Niemczech do ruchu drogowego. Podłączenie za pomocą połączenia wtykowego końcówka kablowa nie wchodzi w zakres dostawy. Atwe i szybkie mocowanie: przygotowane do montażu z nakrętką i pierścieniem sprężynowym. 1 bardzo jasna dioda led 0, 2 W z 7 świecącymi diodami LED.
Markanean #ad
Producentnean #ad
Wysokość2.36
Długość1.57
Waga0.06
Szerokość1.38
Numer części88243
Model88243

7. Fischer

#ad

FISCHER Tylne tylne światło rowerowe z 360° oświetleniem podłogowym zapewnia lepszą widoczność i ochronę, akumulator z możliwością ładowania

#ad
Fischer #ad - 4 godziny. Adowanie: kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy. Montaż: łatwy montaż bez użycia narzędzi dzięki elastycznemu, szybkiemu mocowaniu. Akumulator: akumulator litowo-jonowy 700 mAh ładowany przez gniazdo micro USB.

Czas ładowania wynosi ok. 2 godziny. Dostawa oświetlenia bez przedstawionego na zdjęciu roweru elektrycznego. Dopuszczony do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne obowiązują przepisy lokalne obowiązują przepisy lokalne. Służy to tylko do dekoracji. Czas świecenia: do ok. Bezpieczeństwo: obudowa zabezpieczona przed rozbryzgami wody zgodnie ze standardem IP44. Dopasowanie: uniwersalne uchwyty do przedniego i tylnego światła, z szybkim zamknięciem, obracane o 90°. Wiatło tylne: 5 diod led o wysokiej mocy do tyłu z oświetleniem podłogowym 360° dla lepszej widoczności.
MarkaFischer #ad
ProducentNIGRIN #ad
Wysokość7.28
Długość2.56
Waga0.24
Szerokość4.33
Numer części50326
Model50326
GwarancjaKeine Herstellergarantie

8. Büchel

#ad

Büchel Picadilly 50122022 tylne światło LED przy bagażniku, czarne, 11,69 x 5,02 x 1,79 cm

#ad
Büchel #ad - 3 diody led z ponad 100000 godzin światła || Światła postojowe z automatycznym wyłączaniem || reflektor z trwałego tworzywa sztucznego || Znak testowy dla Niemiec || Oprawa LED z dynamometrem "Piccadilly" według StVZO, szybki kontakt przez naciśnięcie i pociągnięcie Wtyczka, ze zintegrowanym reflektorem Z, rozstaw śrub 80 mm.
MarkaBüchel #ad
ProducentBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Wysokość0.7
Długość4.6
Szerokość1.98
Numer części03110210
Model50040

9. nean

#ad

Lampa wraz z bateriami, nean Tylne światło rowerowe LED, reflektor odblaskowy z reflektorem, światło rowerowe z reflektorem i dopuszczeniem do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, światło

#ad
nean #ad - Dioda ostrzegawcza przy niskim napięciu baterii. Gumowany przycisk włączania. Ta lampa tylna jest zasilana bateriami. Idealne z tyłu jako światło rowerowe na bagażniku/bagażniku tylnym. Pojemność komory baterii: 2 x baterie AAA 1, 5 V wchodzą w zakres dostawy.

Dostępne również z funkcją światła hamowania/światłem hamowania. Lampy wraz z reflektorami odblaskowymi o dużej powierzchni / Cateye. 3 bardzo jasne diody led o mocy 0, 2 w z 5 świecami jasności. Lampa rowerowa jako reflektor z reflektorem. Jako dostawca wysokiej jakości akcesoriów rowerowych z wieloletnim doświadczeniem, sprzedajemy wyłącznie produkty, które sami jesteśmy przekonani.

Nowoczesna lampa rowerowa i idealne uzupełnienie oświetlenia roweru. Atwy montaż. Regulacja do montażu np. 50 mm i 80 mm odstępu między otworami. Wymiana baterii bez konieczności demontażu lampy. Działa bezprzewodowo, bez akumulatorów, kabla USB lub dynamo. Wodoszczelna konstrukcja.
Markanean #ad
Producentnean #ad
Wysokość1.77
Długość0.98
Waga0.15
Szerokość3.74
Numer części88244
Model88244

10. VELMIA

#ad

Dopuszczone do ruchu drogowego i ładowalne, VELMIA Tylne światło rowerowe ze wskaźnikiem hamowania, kolor czarny, światło rowerowe LED, zasilanie bateryjne przez USB i czas świecenia 7 godzin

#ad
VELMIA #ad - Praktyczny wskaźnik hamulca – tylne światło stoptech do rowerów jest wyposażone w specjalny czujnik Velmia, który rozpoznaje hamowanie i wyświetla je za pomocą dodatkowego jasnego światła LED! Indywidualne zastosowanie – tylne światło jest wyposażone w dwa specjalne tryby pracy czujnika dziennego i nocnego oraz ręczne światło ciągłe.

Funkcja wskaźnika hamulca jest aktywna w obu przypadkach. Ukierunkowany na klienta start-up – velmia zawsze wyprzedza długość roweru i oprócz wysokiej jakości produktów rowerowych oferuje również niezawodną, niemieckojęzyczną obsługę klienta. Dzięki temu masz możliwość wykorzystania światła rowerowego zgodnie z własnymi potrzebami! ekstremalna moc światła – oświetlenie velmia do rowerów świeci do 500 m i sprawia, że jesteś dobrze widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego już z dużej odległości! Akumulator wielokrotnego ładowania – akumulator światła rowerowego można szybko i łatwo naładować za pomocą kabla micro USB, a czas świecenia do 7 h umożliwia ekscytujące podróże o późnej godzinie.

MarkaVELMIA #ad
ProducentVELMIA #ad
Wysokość2.56
Długość0.79
Waga0.07
Szerokość0.98
Gwarancja2 lata gwarancji producenta