Top 10 Nischentür Dusche – Drzwi prysznicowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. i-flair

#ad

Satynowe drzwi prysznicowe ze szkła bezpiecznego o grubości 6 mm, różne rozmiary, z powłoką nano, wysokość: 185 cm

#ad
i-flair #ad - Otwór: drzwi można łatwo otworzyć do wewnątrz i na zewnątrz. Drzwi prysznicowe / drzwi wahadłowe od i-flair: kabina prysznicowa wykonana ze szkła bezpiecznego ESG 6 mm zgodnie z normą DIN EN 12150-1 z powłoką nano – satynowana.

Szczelność: drzwi wahadłowe posiadają zamknięcie magnetyczne, dzięki czemu zagwarantowane jest szczelne zamknięcie drzwi. Mechanizm podnoszenia/opuszczania umożliwia łatwe prowadzenie drzwi i regulację drzwi podczas otwierania. Gumowe uszczelki pod drzwiami zapobiegają przedostawaniu się wody. Można je zamontować lub pominąć. Jakość: okucia do drzwi uchylnych są wykonane z aluminium i umożliwiają dokładne pozycjonowanie.

Wymiary/zakres regulacji: wymiary: 90 x 185 cm / zakres regulacji od 88 do 92 cm wysokość: 185 cm / Zakres regulacji - wyrównanie ściany od 20 mm z każdej strony - również w przypadku krzywych ścian daje doskonały rezultat. Podczas otwierania drzwi należy je podnieść, aby dolne uszczelki gumowe nie zostały uszkodzone przez szlifowanie na podłodze. Ponadto w zestawie znajduje się aluminiowa listwa podłogowa.
Markai-flair #ad
Producenti-flair #ad
Wysokość72.83
Długość0.24
Waga44.09
Szerokość34.65
Numer częściArt_DT185frosted

2. bijon

#ad

Drzwi prysznicowe z efektem lotosu, Kabina prysznicowa, wysokiej jakości i designerska, 70 – 130 cm x 195 cm

#ad
bijon #ad - Wymiary: 70 – 130 cm x 195 cm. Regulowane profile ścienne wykonane z wysokiej jakości aluminium. Profil drzwi z magnetycznym zamknięciem. 6 mm szkło hartowane przezroczyste z tzw. Efektem lotosu samoczyszczącą się powierzchnią. Uchwyty ze stali chromowanej bez elementów z tworzywa sztucznego.
Markabijon #ad
Producentglasshop24 #ad
Wysokość76.77
Długość0.24
Szerokość39.37
Numer części101022
Model101022

3. Glaszentrum Hagen

#ad

8 mm | wysokość 195 cm | drzwi wnękowe | drzwi prysznicowe | drzwi wnękowe | prysznic niszowy | systemy przesuwne | szkło przezroczyste ESG 150 x 195 cm

#ad
Glaszentrum Hagen #ad - Szkło bezpieczne o grubości 8 mm, powlekane dla łatwego czyszczenia. Wyrównanie ściany -2, 5 cm/+ 2, 5 cm / zakres ujemny uzyskuje się poprzez skrócenie szyn jezdnych. Możliwy montaż zarówno na brodziku, jak i na poziomie podłogi. Systemy przesuwne drzwi możliwy montaż z prawej lub lewej strony. Nie jest to wysyłka na wyspę. Tylko na życzenie dopłaty do wyspy.
MarkaGlaszentrum Hagen #ad
ProducentLifeStyle Solutions GmbH #ad
Wysokość76.77
Długość0.31
Waga145.51
Szerokość59.06
Numer częściGH20802-150
ModelGH20802-150

4. i-flair

#ad

Drzwi wnękowe do kabiny prysznicowej 680–1400 mm ze szkłem bezpiecznym powlekanym 6 mm Lotus

#ad
i-flair #ad - Profil drzwi posiada zamknięcie na magnes, dzięki czemu gwarantuje się szczelne zamykanie. Gumowe nakładki na uszczelki zapobiegają dostawaniu się do zawiasów pryskającej wody. Mechanizm podnoszenia/opuszczania umożliwia lekkie prowadzenie drzwi i reguluje drzwi podczas otwierania. Okucia drzwi na zawiasach są wykonane z aluminium i pozwalają na precyzyjne pozycjonowanie. Podwójne drzwi na zawiasach można otworzyć do wewnątrz i na zewnątrz.
Markai-flair #ad
Producenti-flair #ad
Waga44.09

5. i-flair

#ad

Wysokość: 180 cm, zakres regulacji 100-104 cm, i-flair Drzwi prysznicowe 100 x 180 cm, przegroda prysznicowa z przezroczystego szkła bezpiecznego ESG 6 mm z nanopowłoką i mechanizmem opuszczającym -

#ad
i-flair #ad - Wymiary/zakres regulacji: rozmiar: 100 x 180 cm / zakres regulacji od 100 do 104 cm wysokość: 180 cm / Zakres regulacji – wyrównanie ściany od 20 mm z każdej strony – również w przypadku krzywych ścian, doskonały rezultat.

Można je zamontować lub pominąć. Gumowe uszczelki pod drzwiami zapobiegają przedostawaniu się wody. Otwór: drzwi można łatwo otworzyć do wewnątrz i na zewnątrz. Jakość: okucia do drzwi uchylnych są wykonane z aluminium i umożliwiają dokładne pozycjonowanie. Ponadto w zestawie znajduje się aluminiowa listwa podłogowa. Drzwi prysznicowe / drzwi wahadłowe od i-flair: kabina prysznicowa wykonana ze szkła bezpiecznego ESG 6 mm zgodnie z normą DIN EN 12150-1 z powłoką nano – szkło przezroczyste.

Podczas otwierania drzwi należy je podnieść, aby dolne uszczelki gumowe nie zostały uszkodzone przez szlifowanie na podłodze. Szczelność: drzwi prysznicowe posiadają zamknięcie magnetyczne, dzięki czemu zagwarantowane jest szczelne zamknięcie drzwi. Mechanizm podnoszenia/opuszczania umożliwia łatwe prowadzenie drzwi i regulację drzwi podczas otwierania.
Markai-flair #ad
Producenti-flair #ad
Wysokość70.87
Długość0.24
Waga33.07
Szerokość39.37

6. Heilmetz

#ad

Kabina prysznicowa ze szkła hartowanego ESG z obustronną powłoką nano, 80 x 185 cm, drzwi wnękowe, Heilmetz® Drzwi uchylne kabiny prysznicowej

#ad
Heilmetz #ad - Drzwi delikatnie osadzają się na krawędzi brodzika lub na wyłożonej kafelkami podłodze, zapobiegają hałasowi i zużyciu. Instalacja jest nieskomplikowana i szybka. Zestaw zawiera instrukcję montażu i kompletny zestaw do mocowania, ale nie zawiera brodzika. Chromowany uchwyt nadaje drzwiom prysznicowym nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Należy pamiętać, że drzwi prysznicowe można otwierać tylko na zewnątrz.

Atwa instalacja bez wiedzy specjalistycznejtę ścianę prysznicową można zamontować zarówno po lewej jak i prawej stronie i nie wymaga specjalnej wiedzy specjalistycznej. Ta warstwa ochronna zapobiega osadzaniu się kamienia i resztek mydła, dzięki czemu Twoje drzwi prysznicowe zawsze pozostają promiennie czyste. Idealnie nadaje się do małych łazienek, otwiera się na zewnątrz dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Wysokiej jakości, łatwe w pielęgnacji szkło bezpieczne nasze drzwi prysznicowe są wykonane z przezroczystego szkła bezpiecznego o grubości 6 mm zgodnie z normą DIN EN 12150 i są obustronnie pokryte nanopowłoką.

Inteligentna konstrukcja zapewnia idealną uszczelkęnasz prysznic do drzwi wahadłowych jest wyposażony w zamknięcie magnetyczne i progową wargę, która zapewnia idealne uszczelnienie drzwi. Mechanizm opuszczania podnoszenia 4 mm - dzięki zintegrowanemu mechanizmowi podnoszącemu kabina prysznicowa podnosi drzwi podczas otwierania i jest wyposażona w delikatny mechanizm opuszczający, który umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie. Rozmiar wnęki drzwi prysznicowych i możliwość dopasowaniaoszczędność miejsca konstrukcja: te drzwi prysznicowe idealnie pasują do wąskich pomieszczeń o regulowanej szerokości 79-81 cm i wysokości 185 cm.
MarkaHeilmetz #ad
ProducentWELMAX #ad

7. AQUABATOS

#ad

Drzwi prysznicowe szklane 80 cm drzwi wahadłowe prysznic drzwi wnękowe drzwi uchylne kabina prysznicowa regulowana w zakresie 78-81 cm szyba szklana wysokość 195 cm z 6 mm szkła bezpiecznego szkło

#ad
AQUABATOS #ad - Dobre uszczelnienieartykuł wyróżnia się niezawodną ochroną przed pryskaniem. Dzięki obróbce cieplnej powstaje silne napięcie wewnętrzne. Jednorazowe szkło bezpiecznekabina prysznicowa wykonana z przezroczystego szkła hartowanego 6 mm, przetestowana zgodnie z normą DIN EN 12150 Dzięki temu czyszczenie jest łatwiejsze.

Dzięki temu znacznie zwiększa się odporność na uderzenia i uderzenia w porównaniu do zwykłego szkła płaskiego. Powłoka nano chroni szkło przed osadzaniem się kamienia i resztek mydła oraz minimalizuje osadzanie się brudu i kamienia. Szkło z nanopowłokąartykuł charakteryzuje się ponadto nieskomplikowanym czyszczeniem i pielęgnacją. Ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi, a dzięki temu technicznemu rafinacji uszczelki są chronione przez długi czas. Szybka i łatwa instalacjajest bardzo wygodny w montażu z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim i dostępne są opcje instalacji po prawej i lewej stronie.

Drzwi obrotowe można zamontować na brodziku prysznicowym lub na płytkach. Kabina prysznicowa z mechanizmem podnoszenia i opuszczaniazintegrowana technologia podnoszenia/opuszczania łożyska obrotowego podnosi elementy szklane podczas otwierania i delikatnie opuszcza je z powrotem do pozycji zamknięcia. Połączenie aluminium i przezroczystego szkła wygląda szlachetnie. Uszczelki magnetyczne gwarantują idealne uszczelnienie drzwi i zapobiegają wyciekaniu wody. Poręczny uchwyt guzikowy nadaje artykułowi nowoczesny wygląd.
MarkaAQUABATOS #ad
ProducentAQUABATOS #ad
Wysokość77.56
Długość1.97
Waga55.12
Szerokość31.5
ModelPT801-4

8. AICA

#ad

Kabina prysznicowa 135 x 70 cm, zakres regulacji od 1323 – 1363 mm, drzwi wnękowe prysznic z bezpiecznego szkła z nanopowłoką ściana boczna T2

#ad
AICA #ad - Rozmiar: 1350 x 700 regulowana 1323-1363/680-700 mm x 1950 mm wysokość. Montaż możliwy po obu stronach, z prawej i lewej strony lub na poziomie gruntu. 8 mm easyclean ESG szkło przezroczyste. Wysokiej jakości gładka chromowana szyna jezdna.
MarkaAICA #ad
ProducentAica Sanitär GmbH #ad

9. BD-Baode

#ad

Walk in prysznic ścianka prysznicowa 120 x 195 cm składane drzwi prysznic ścianka działowa 6 mm szkło bezpieczne ESG powłoka nano

#ad
BD-Baode #ad - Osłona przed osadzaniem się kamienia i brudu oraz ułatwia czyszczenie po kąpieli. Dostępne są opcje instalacji z prawej i lewej strony. Bez brodzika. Cianka prysznicowa wykonana z wysokiej jakości ramy aluminiowej i profili aluminiowych zapewnia większą stabilność.

Wymiary ścianki prysznicowej: 1200 mm regulowana 1157-1167 mm, wysokość 1950 mm. W przypadku montażu na płytkach należy przestrzegać wskazówek przedstawionych na zdjęciach. Dziecinnie łatwa instalacja, zawiera akcesoria i instrukcję montażu. Uchwyty z chromowanego metalu. Szkło bezpieczne o grubości 6 mm esg z jednostronną powłoką nano, zapobiega osadzaniu się osadów i brudu. Z mechanizmem podnoszenia i opuszczania dla łatwego otwierania i zamykania drzwi. Atwy i szybki montaż na brodziku prysznicowym lub płytkach.
MarkaBD-Baode #ad
ProducentBD-Baode #ad
Wysokość76.77
Długość47.24
Szerokość0.24
Numer częściBadewannenaufsatz
Model120x195cm Falttür Duschwand

10. SONNI

#ad

SONNI Drzwi przesuwne Prysznic 120 cm Drzwi prysznicowe Kabina prysznicowa Szklane drzwi przesuwne Wysokość 185 cm Przezroczyste Szkło Ścianka prysznicowa Kabina prysznicowa

#ad
SONNI #ad - 1200 x 1850 mm, pojedyncze drzwi przesuwne, bez brodzika prysznicowego. Naciśnięcie przycisku na rolkach umożliwia przesunięcie szyby do przodu, aby ułatwić czyszczenie szyny. Szkło bezpieczne esg 5 mm zgodnie z normą EN 12150 ze znakiem jakości. 55 cm trwała i nierdzewna stal nierdzewna przyczynia się do stabilnej konstrukcji. Trwałe i nierdzewne kółka drzwiowe ze stali nierdzewnej zapewniają łatwe przesuwanie. Zakres regulacji do -20 mm z każdej strony: 1200 mm 1160-1200 mm.
MarkaSONNI #ad
ProducentSONNI #ad
Waga70.55
Numer części104
Model120*185 cm