Top 10 Küchenmesser ZWILLING – Noże do owoców i warzyw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Unbekannt

#ad

Zwilling Five Star nóż do warzyw

#ad
Unbekannt #ad - Sprawdzona jakość zwilling: zaufaj wysokiej jakości wykonaniu i unikalnemu wzornictwu tej serii noży, która wzbogaci Twoją kuchnię. Wyprodukowano w niemczech: nóż do warzyw Zwilling Five Star o długości 90 mm, idealny do precyzyjnego obierania i krojenia owoców i warzyw.

Nadaje się do mycia w zmywarce i ergonomiczny: wysokiej jakości uchwyt z tworzywa sztucznego z ochroną dłoni zapewnia bezpieczne trzymanie, łatwe czyszczenie w zmywarce. Ostrze hartowane lodem: wyprodukowane ze specjalnej stali nierdzewnej, szlifowane po obu stronach, zapewnia długotrwałą ostrość i niezawodność. Wszechstronne zastosowanie: nóż kuchenny o długości 9 cm to Twój wszechstronny talent w kuchni, idealny do przygotowywania i przetwarzania wielu produktów spożywczych.
MarkaUnbekannt #ad
ProducentZwilling #ad
Waga0.13
Numer częściFBA_30040-090-0
ModelFBA_30040-090-0

2. Zwilling

#ad

Czarny, ZWILLING Twin Grip nóż do warzyw, długość ostrza 8 cm, uchwyt z tworzywa sztucznego

#ad
Zwilling #ad - Ergonomiczny, czarny uchwyt z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przyjemnie leży w dłoni podczas pracy. Zakres dostawy: 1 x nóż do warzyw marki zwilling twin grip, materiał: nierdzewna stal nierdzewna/uchwyt z tworzywa sztucznego, długość ostrza: 8 cm, 1003000. Ostrze ze stali nierdzewnej, do precyzyjnego cięcia i przygotowywania. Ostrze hartowane lodem friodur: długa trwałość, elastyczne, odporne na korozję, wysoka ostrość. Wysokiej jakości nóż do warzyw długość: 8 cm do krojenia i obierania owoców i warzyw.
MarkaZwilling #ad
ProducentZwilling #ad
Wysokość0.2
Długość1.05
Waga0.06
Szerokość0.2
Numer części38720-080-0
Model1003000

3. Fiskars

#ad

Fiskars Nóż do pomidorów, Essential, 1023779, stal nierdzewna / tworzywo sztuczne PP, czarny, długość całkowita: 23 cm

#ad
Fiskars #ad - Wytrzymały, trwały uchwyt z tworzywa sztucznego PP z dużym ogranicznikiem palców zapewnia bezpieczne cięcie. Wysoka trwałość, nadaje się do mycia w zmywarce, łatwe czyszczenie, zalecane mycie ręczne dla długotrwałej ostrości.

Nóż do pomidorów ze szlifem falistym długość ostrza: 11, 5 cm do łatwego krojenia składników ze skórką lub skórką, np. Wysoka siła cięcia dzięki ostrym ostrzu ze stali nierdzewnej z długotrwałą ostrością. Chleba lub pomidorów. Zakres dostawy: 1 x nóż do pomidorów fiskars essential, długość całkowita: 23 cm, kolor: czarny, waga: 56 g, materiał: stal nierdzewna/tworzywo sztuczne PP, 5 cm, wymiary: długość ostrza tnącego: 11, 1023779.
MarkaFiskars #ad
ProducentFiskars #ad
Wysokość2.91
Długość12.01
Waga0.08
Szerokość2.76
Numer części1023779
Model6424002006220

4. WÜSTHOF

#ad

Czarny, srebrny, 14 cm, WÜSTHOF Gourmet nóż do pomidorów

#ad
WÜSTHOF #ad - W ofercie gourmet nóż wüsthof jest dostępny w ofercie basics, które zachwycają nie tylko dobrą jakością i przystępną ceną, ale także niezawodnymi nożami Solinger – tak jak ten uniwersalny nóż np. Dzięki niewielkiej wadze ten profesjonalny nóż kuchenny umożliwia precyzyjne krojenie, a więc wiele radości w kuchni.

Nóż do warzyw ze specjalnym wałkiem – do gładkiego cięcia owoców lub warzyw z twardą skórką i miękkim wnętrzem, takim jak winogrona lub pomidory – również jako nóż do bułek lub nóż do krojenia na śniadanie. Zwinny i nadaje się do mycia w zmywarce – ergonomiczny uchwyt ze specjalnego tworzywa sztucznego jest potrójnie nitowany i absolutnie łatwy w utrzymaniu. Nóż kuchenny – made in Germany, wyprodukowany w Solingen. Dzięki rozwidlonej końcówce idealnie nadaje się na przekąski.

Do pomidorów. Ostre i stabilne – laserowe ostrze noża jest przetwarzane w 35 cyklach roboczych w taki sposób, że dzięki twardości 56° Rockwell i przedłużeniu pod uchwytem jest porównywalne ze stabilnością i ostrością kutych profesjonalnych noży kuchennych. Wüsthof gourmet przekonuje bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości i jest równie interesujący jako zestaw startowy do prywatnego gospodarstwa domowego, jak również jako podstawowe wyposażenie gastronomiczne kuchnia profesjonalna.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWüsthof #ad
Wysokość1
Długość5
Waga0.22
Szerokość2
Numer części1025046614
Model1025046614

5. InstrumenteNrw

#ad

Długi, Zestaw noży do obierania warzyw z Solingen, wykonany ze stali nierdzewnej, mały nóż kuchenny, nóż uniwersalny z ostrym i precyzyjnym cięciem, mały i duży, czarny 6, Made in Germany

#ad
InstrumenteNrw #ad - Bardzo wytrzymały dzięki specjalnej produkcji noży domowych Solinger uzyskasz idealną ostrość i zachowują je również przez dłuższy czas w przypadku stosowania na owocach i warzywach. Profesjonalnie szlifowane. Nóż do obierania został wyprodukowany ze stali nierdzewnej.

Ergonomiczne wzornictwo ergonomicznie ukształtowany uchwyt noża to klasyczny uchwyt z tworzywa sztucznego. Na końcu uchwytu znajduje się jeszcze oczko do zawieszenia. Zestaw noży do krojenia nóż do obierania z solingen nóż kuchenny, nóż do warzyw, gładka powierzchnia cięcia wynosi 8, stal nierdzewna Made in Germany. Ostre, 5 cm. Jest on wyposażony w powłokę antypoślizgową dla lepszej obsługi podczas cięcia.

Wyprodukowano w Niemczech. Produkt wysokiej jakości Solinger. Bardzo ostry szukasz ostrego noża do warzyw? u nas trafiłeś we właściwe miejsce. Jakość premium marki solinger nasze noże do warzyw są produkowane i przetwarzane przez specjalnie przeszkolonych specjalistów. Całkowita długość noża uniwersalnego wynosi 18 cm. Uniwersalny nóż instrumenteNrw z Solingen to idealne narzędzie do precyzyjnego krojenia surowej żywności.
MarkaInstrumenteNrw #ad
ProducentInstrumenteNrw #ad
Wysokość0.01
Długość7.09
Waga0.02
Szerokość0.01
ModelKM-KM-034

6. Nirosta

#ad

Antypoślizgowy uchwyt, nóż do owoców długość ostrza: ok. 9 cm, ilość: 1 sztuka, nóż kuchenny ze stali nierdzewnej, Nirosta nóż do warzyw Swing, ręcznie ostrzone ostrze, ostry nóż do cięcia i obierania

#ad
Nirosta #ad - 9 cm, długość całkowita: ok. Materiał: wysokiej jakości stal nierdzewna X50CrMoV15 – zalecane mycie ręczne. Zakres dostawy: 1 x nóż do warzyw – najlepsza jakość firmy Nirosta. Wszechstronne zastosowanie: do obróbki owoców i warzyw itp. Estetyczny i trwały krój: nowoczesne wzornictwo, najwyższe wymagania jakościowe – 5 lat gwarancji producenta. 20 cm. Wymiary: długość ostrza ok. Wysoki stopień ostrości i wydajna praca.
MarkaNirosta #ad
ProducentFackelmann GmbH + Co. KG #ad
Waga0.29
Numer części43712
Model43712
Gwarancja5 jahre.

7. InstrumenteNrw

#ad

Nierdzewne, uniwersalny, zakrzywione ostrze, dzióbek ptaków, Made in Germany, nóż kuchenny z uchwytem z drewna bukowego, Nóż do obierania z Solingen 2-częściowy zestaw noży do warzyw, mały nóż drewniany do prac kuchennych

#ad
InstrumenteNrw #ad - Bardzo trwałe – dzięki specjalnej produkcji noży do warzyw Solinger uzyskasz idealną ostrość i zachowasz je również przez dłuższy czas podczas stosowania owoców i warzyw. Nóż do obierania został wyprodukowany ze stali nierdzewnej.

Zalecamy po użyciu dokładnie spłukać go pod letnią wodą i bardzo dobrze wysuszyć. Uchwyt to klasyczny drewniany uchwyt z drewna bukowego. Wyprodukowano w Niemczech. Przechowywać w suchym miejscu. Wyprodukowano w Niemczech. Nóż obieraczkowy solingen – nóż kuchenny, 5 cm. Nóż kuchenny dzięki drewnianemu uchwytowi nie nadaje się do mycia w zmywarce. Ostre ostrze noża wynosi 5, warzyw, ze stali nierdzewnej.

Pielęgnacja i czyszczenie – ten nóż do obierania solinger jest wykonany ze specjalnej stali nierdzewnej. Fachowo szlifowany. Produkt wysokiej jakości Solinger. Całkowita długość noża uniwersalnego wynosi 15, nóż do owoców, 5 cm. Bardzo ostry – szukasz ostrego noża tnącego? U nas trafiłeś. W razie potrzeby uchwyt można od czasu do czasu naoliwić.
MarkaInstrumenteNrw #ad
ProducentInstrumenteNrw #ad
Waga0.02
ModelKM-KM-170

8. InstrumenteNrw

#ad

Nóż do owoców, Nóż do obierania z Solingen zestaw noży do warzyw z ostrą zakrzywioną powierzchnią tnącą, nadaje, wyprodukowano w Niemczech, nóż kuchenny, nóż do krojenia ze stali nierdzewnej, czarny

#ad
InstrumenteNrw #ad - Ostre, zakrzywiona powierzchnia cięcia wynosi 6 cm. Czyszczenie krótko i krótko! wystarczy umyć w zmywarce i gotowe! Nie musisz już zmywać uciążliwych naczyń. Całkowita długość noża uniwersalnego wynosi 16 cm.

Jakość premium marki solinger nasze noże do warzyw są produkowane i przetwarzane przez specjalnie przeszkolonych specjalistów. Nasze noże kuchenne z Solingen nadają się do mycia w zmywarce. Profesjonalnie szlifowane. Produkt wysokiej jakości Solinger. Wyprodukowano w Niemczech. Bardzo ostry szukasz ostrego noża do obierania? u nas trafiłeś we właściwe miejsce. Nóż do obierania został wyprodukowany ze stali nierdzewnej.

Uniwersalny nóż instrumenteNrw z Solingen to idealne narzędzie do łatwego obierania ziemniaków, marchewki itd. Trwałość dzięki specjalnej produkcji noży solinger uzyskasz idealną ostrość i zachowują ją również przez dłuższy czas w przypadku stosowania na owocach i warzywach. Wyprodukowano w Niemczech. Zestaw noży do obierania nóż kuchenny z solingen nóż do owoców, warzyw ze stali nierdzewnej.
MarkaInstrumenteNrw #ad
ProducentInstrumenteNrw #ad
Waga0.02
ModelKM-KM-126

9. Zwilling

#ad

Czarny, 3-częściowy nóż do obierania 5 cm, nóż do warzyw 8 cm, uchwyt z tworzywa sztucznego, nóż do obierania 8 cm, ZWILLING Twin Grip zestaw noży do warzyw

#ad
Zwilling #ad - Ostrza ze stali nierdzewnej, małe i zwrotne do precyzyjnego cięcia i obierania. Noże leżą przyjemnie w dłoni: czarne uchwyty z tworzywa sztucznego są ergonomicznie ukształtowane i umożliwiają wygodne, niemęczące cięcie.

Zakres dostawy: 1 x zwilling zestaw noży, twin grip, 3-częściowy, 1 nóż do warzyw 8 cm, 1 nóż do szpikowania i przybierania 8 cm Materiał: stal nierdzewna/uchwyty z tworzywa sztucznego, zawartość: 1 nóż do obierania 5 cm, 1002689. Hartowane lodem ostrza friodur, zapewniają wyjątkowo długą trwałość cięcia, wysoką odporność na korozję i przekonującą ostrość. 3-częściowy zestaw noży z nożem do obierania 5 cm, nożem do warzyw 8 cm i nożem do ostrzenia i przyprawiania 8 cm do filigranowych prac cięcia, takich jak cięcie i obieranie owoców i warzyw.
MarkaZwilling #ad
ProducentZwilling #ad
Wysokość0.39
Długość3.86
Waga0.17
Szerokość3.54
Numer części1007110
Model1002689

10. WÜSTHOF

#ad

Czarny, WÜSTHOF Gourmet nóż do warzyw 12 cm

#ad
WÜSTHOF #ad - Nóż kuchenny – made in Germany, wyprodukowany w Solingen. Wüsthof gourmet przekonuje bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości i jest równie interesujący jako zestaw startowy do prywatnego gospodarstwa domowego, jak również jako podstawowe wyposażenie gastronomiczne kuchnia profesjonalna.

Dzięki niewielkiej wadze ten profesjonalny nóż kuchenny umożliwia precyzyjne krojenie, a więc wiele radości w kuchni. Zwinny i nadaje się do mycia w zmywarce – ergonomiczny uchwyt ze specjalnego tworzywa sztucznego jest potrójnie nitowany i absolutnie łatwy w utrzymaniu. W ofercie gourmet nóż wüsthof jest dostępny w ofercie basics, które zachwycają nie tylko dobrą jakością i przystępną ceną, ale także niezawodnymi nożami Solinger – tak jak ten specjalny nóż do warzyw.

Wszechstronny nóż o smukłym, warzyw lub owoców ten poręczny nóż biurowy jako nóż do warzyw, spiczastym ostrzu 12 cm – do obróbki ziół, owoców lub obierania jest przyjemnym uniwersalnym nożem – również do precyzyjnego krojenia mięsa. Ostre i stabilne – laserowe ostrze noża jest przetwarzane w 35 cyklach roboczych w taki sposób, że dzięki twardości 56° Rockwell i przedłużeniu pod uchwytem jest porównywalne ze stabilnością i ostrością kutych profesjonalnych noży kuchennych.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWüsthof #ad
Wysokość1
Długość4.5
Waga0.13
Szerokość2
Numer części1025048112
Model1025048112