Top 10 Filterkartuschen BRITA Wasserfilter – Wkłady filtrów do wody

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BRITA

#ad

Kasety z tonerem wszystkie filtry do wody BRITA do zmniejszenia wapno, chloru & smak przeszkadzających substancji w wodzie z kranu, BRITA MAXTRA + 12 szt Wkłady filtrujące

#ad
BRITA #ad - Jeśli praktyczny wskaźnik brita memo na pokrywie dzbanka filtrującego wody zacznie migać po 4 tygodniach, należy użyć kolejnego wkładu uzupełniającego MAXTRA+. Zakres dostawy: 12 x wkład filtrujący brita maxtra+ / zapas roczny do wszystkich filtrów wodnych BRITA – jeden wkład wystarcza na 4 tygodnie lub 100 l przefiltrowanej wody / całkowicie wolny od BPA.

Ochrona przed osadzeniem: wkład filtrujący maxtra+ przedłuża żywotność ekspresów do kawy i czajników wodnych poprzez zmniejszenie wapnia w wodzie – dla optymalnej ochrony urządzenia.

Idealny smak: aby uzyskać pełny aromat herbaty lub kawy wkład filtra wody BRITA niezawodnie redukuje wapno i substancje wpływające na smak, takie jak chloror w wodzie z kranu. Jakość i wzornictwo z niemiec: klienci na całym świecie zaufają jakości BRITA / Jako niemiecka rodzinna firma BRITA spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości produktu.
MarkaBRITA #ad
ProducentBRITA #ad
Wysokość2.76
Długość3.94
Waga0.28
Szerokość2.17
Numer części1023130
Model1023130
Gwarancja2 jahre.

2. Brita Maxtra PLUS

#ad

Biały, 5 + 1, Brita Maxtra PLUS Wkład filtrujący

#ad
Brita Maxtra PLUS #ad - Redukuje zapachy, chlor. Zawartość: 6 wkładów filtrujących. Nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych systemów Brita Maxtra. Technologia Microflow.
MarkaBrita Maxtra PLUS #ad
ProducentBrita #ad
Waga0.28
Numer części1
ModelMAXTRA+5+1

3. BRITA

#ad

BRITA Wkład filtrujący do wody Maxtra+ 15 sztuk – wkłady do wszystkich filtrów wody BRITA do redukcji kamienia, chloru i substancji wpływających na smak wody z kranu

#ad
BRITA #ad - Zakres dostawy: 15 x wkład filtrujący do wody brita maxtra+ / zapas xxl do wszystkich filtrów do wody BRITA – jeden wkład wystarcza na 4 tygodnie lub 100 l przefiltrowanej wody / całkowicie nie zawiera BPA.

Jakość i wzornictwo z niemiec: klienci na całym świecie ufali jakości firmy BRITA / jako niemiecka firma rodzinna BRITA stawiają na najwyższe wymagania dotyczące jakości produktu. Ochrona przed osadzaniem się kamienia: wkład filtrujący Maxtra+ przedłuża żywotność ekspresu do kawy i czajnika, redukując kamień w wodzie – dla optymalnej ochrony urządzenia.

Jeśli praktyczny wskaźnik brita memo na pokrywie filtra wody miga po 4 tygodniach, należy zastosować następny wkład uzupełniający Maxtra+. Idealny smak: do niegazowanej wody lub pełnego aromatu kawy i herbaty wkład filtrujący BRITA niezawodnie redukuje wapno i substancje wpływające na smak jak chlor w wodzie z kranu.
MarkaBRITA #ad
ProducentBRITA GmbH #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.28
Szerokość1
Numer części079574
Model079574
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

4. Brita

#ad

6 sztuk, Wkłady filtracyjne Brita Maxtra +, biały

#ad
Brita #ad - Idealny smak: aby uzyskać pełny aromat herbaty, wkład niezawodnie redukuje chlor w wodzie z kranu. Jeśli praktyczny wskaźnik na pokrywie dzbanka zacznie migać po 4 tygodniach, należy włożyć następny wkład uzupełniający. Wszystkie części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Ochrona przed osadzaniem się kamienia: wkład filtrujący przedłuża żywotność urządzeń kuchennych. Jakość i wzornictwo z niemiec: klienci na całym świecie ufają jakości BRITA.
MarkaBrita #ad
ProducentBRITA GmbH #ad
Wysokość2.76
Długość3.94
Waga0.28
Szerokość2.17
Numer części1023128
Model1023128
Gwarancja24 Miesięcy

5. BRITA

#ad

Wkłady do wszystkich filtrów wodnych BRITA do redukcji substancji osadzających się w wodzie z kranu, chloru i substancji smakowo-zapachowych, BRITA Wkłady filtracyjne MAXTRA + w zestawie 4

#ad
BRITA #ad - Jakość i wzornictwo z niemiec: klienci na całym świecie ufają jakości BRITA. Idealny smak: aby uzyskać pełny aromat herbaty, wkład niezawodnie redukuje chlor w wodzie z kranu. Wszystkie części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Ochrona przed osadzaniem się kamienia: wkład filtrujący przedłuża żywotność urządzeń kuchennych. Jeśli praktyczny wskaźnik na pokrywie dzbanka zacznie migać po 4 tygodniach, należy włożyć następny wkład uzupełniający.
MarkaBRITA #ad
ProducentBRITA GmbH #ad
Wysokość2.76
Długość3.94
Waga0.28
Szerokość2.17
Numer części1023124
Model1023124
GwarancjaGwarancja producenta.

6. Brita

#ad

BRITA Micro Disc Pack 3 wkład do filtra wody

#ad
Brita #ad - Wysoko zagęszczony węgiel aktywny z naturalnych skorup orzechów kokosowych. Optymalne filtrowanie dzięki nowej technologii Brita ActivSelect. Oferta obejmuje:brita Micro Disc Pack 3 wkład do filtra wody. Wymiana filtra:4 tygodnie / 150 l. Skutecznie redukuje cząstki stałe, chlor i inne elementy źle wpływające na smak. Higieniczne: pakowane pojedynczo.
MarkaBrita #ad
ProducentBRITA GmbH #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga0.07
Szerokość1.97
Numer częściS1310
Model1020107.0
GwarancjaHerstellergarantie.

7. BRITA

#ad

Biały, kolor biały, Filtry do wody Brita Maxtra, 3 szt.

#ad
BRITA #ad - Koraliki jonowymienne trwale pochłaniają ołów i miedź oraz redukują osady kamienia w celu ochrony urządzenia. Polecana przez uk tea academy i konsumentów – 96% zgadza się, że herbata z Maxtra + filtrowaną wodą jest bardziej genialna. Micro carbon pearls redukują chlor i zanieczyszczenia oraz poprawiają smak i wygląd potraw i napojów. Maxtra + wkłady filtrujące utrzymują ok. 4 tygodnie i nadają się do recyklingu. Artykuł nie ma daty przydatności do spożycia, lecz datę produkcji. Wieża, smaczna woda bez wody butelkowanej za zaledwie kilka pensów na litr.
MarkaBRITA #ad
ProducentBRITA #ad
Wysokość4.57
Długość2.28
Waga0.88
Szerokość9.45
Numer częściS1323
ModelS1323

8. Brita

#ad

Brita Wkłady filtracyjne MAXTRA +, opakowanie 12 szt, białe

#ad
Brita #ad - Higieniczny: wkład filtrujący jest poddawany obróbce parą przed zapakowaniem. Optymalna wydajność dzięki Maxtra Flow Control: zapewnia kontrolowany, równomierny przepływ z idealnym czasem kontaktu.

Wymiana kartuszy: 4 tygodnie / 100 litrów w przypadku twardej wody 12°-14, 5°dH. W 100% nadaje się do recyklingu. Brita Classic. Ulepszona redukcja kamienia vs. Chlor oraz metale występujące w instalacjach domowych, takie jak ołów i miedź. 100 l przefiltrowanej wody z jednym wkładem, wymieniać co 4 tygodnie. Niezawodnie redukuje zawartość wapna w wodzie oraz substancje zakłócające zapach i smak, takie jak np. Atwa wymiana wkładu filtrującego dzięki uchwytowi pierścieniowemu.
MarkaBrita #ad
ProducentBrita #ad
Wysokość2.87
Długość2.09
Waga0.18
Szerokość3.74
Numer części1009696
Model104098

9. Brita

#ad

Chlor, ołów, miedź i substancje zakłócające smak do świeżej przefiltrowanej wody z kranu/filtruje do 1200 l, BRITA Wkład filtrujący P1000 – filtr do armatury Brita redukuje kamień

#ad
Brita #ad - P1000 można podłączyć do powszechnie stosowanych armatury Brita : mypure P1, WD 3020 i WD 3030 Miękka woda z kranu o zoptymalizowanym smaku: P1000 niezawodnie redukuje uciążliwe wapno oraz chlor i inne substancje zakłócające smak w wodzie z kranu.

Urządzenia gospodarstwa domowego zasilane wodą mają dłuższą żywotność: dzięki zmniejszeniu zawartości wapnia w wodzie są niezawodnie chronione przed osadzaniem się kamienia. Zakres dostawy: 1 x wkład filtrujący brita P1000 / do wszystkich armatury Brita - jeden wkład wystarcza na około 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy wkład filtrujący powinien zostać wymieniony. P1000 umożliwia filtrowanie do 1200 l wody w zależności od twardości wody.
MarkaBrita #ad
ProducentBrita #ad
Wysokość10.43
Długość4.53
Waga2.43
Szerokość4.49
Numer częściS1422
ModelS1422
GwarancjaGwarancja producenta: brak.

10. BRITA

#ad

Wkłady do wszystkich filtrów wodnych BRITA do zmniejszania substancji osadzających się w wodzie z kranu, chloru i substancji smakowo-zapachowych, BRITA Wkłady filtracyjne MAXTRA + w zestawie 2

#ad
BRITA #ad - Jeśli praktyczny wskaźnik na pokrywie dzbanka zacznie migać po 4 tygodniach, należy włożyć następny wkład uzupełniający. Jakość i wzornictwo z niemiec: klienci na całym świecie ufają jakości BRITA. Ochrona przed osadzaniem się kamienia: wkład filtrujący przedłuża żywotność urządzeń kuchennych. Wszystkie części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Idealny smak: aby uzyskać pełny aromat herbaty, wkład niezawodnie redukuje chlor w wodzie z kranu.
MarkaBRITA #ad
ProducentBRITA GmbH #ad
Wysokość2.95
Długość3.94
Waga0.28
Szerokość2.2
Numer części1023118
Model1023118