Top 10 Business Backpack Women – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LOVEVOOK

#ad

Plecak podróżny, biznesowy plecak na laptopa 15,6/17,3", Plecak, LOVEVOOK Plecak podręczny do samolotu, czarny, 1-liliowy, dla kobiet i mężczyzn, weekendowy plecak podróżny do Ryanair Easyjet, 40 l

#ad
LOVEVOOK #ad - Konstrukcja otwierania 180°: otwiera się jak walizka dla szybkiej kontroli bezpieczeństwa. Spełnia standardy bagażu podręcznego dużych linii lotniczych. W zestawie wodoszczelna kosmetyczka: dostarczana z kosmetyczką do efektywnego pakowania.

Kompaktowy plecak samolotowy: wymiary: 46 x 32 x 20 cm. Otwiera się 180° dla bezproblemowej kontroli bezpieczeństwa. Idealny dla wszystkich podróżujących: idealny do różnych potrzeb w podróży – do biznesu, wypoczynku lub aktywności na świeżym powietrzu. Ergonomiczny i wszechstronny: dwa uchwyty do noszenia, pasek do walizki dla łatwego transportu i oddychający materiał zapewniający komfort. Przestronne kieszenie z wieloma kieszeniami: pojemność 40 l, łącznie z kilkoma kieszeniami do organizacji, dużą siatką i kieszenią boczną na butelki lub parasole.

Przed podróżą należy sprawdzić ograniczenia lotu. Dedykowana kieszeń na laptopa: pasuje do laptopów do 17 cali z wyściółką zapewniającą ochronę. Idealnie nadaje się do organizacji przyborów podróżnych. Trwały materiał: wykonany z wysokiej jakości poliestru odpornego na rozdarcia i plamy. Szybka obsługa klienta: 24-godzinny czas reakcji i 12-miesięczne rozwiązanie problemu.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentYIEN #ad
Wysokość7.87
Długość18.11
Waga1.76
Szerokość12.6
Numer częściJY218913MT2
ModelJY2189

2. LOVEVOOK

#ad

Torebka 2 w 1, wodoszczelny, plecak szkolny, dla nastolatek, na laptopa, elegancki plecak dzienny, torba dla nauczyciela, torba robocza 15,6", plecak podróżny, LOVEVOOK Plecak damski, do, na uczelnię

#ad
LOVEVOOK #ad - Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową. Wspaniały prezent dla siebie, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, takie jak wycieczki, rodziny, plecak roboczy, szkoła, dojazdy, 6", przyjaciół i przyjaciółek.

Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, nauka i praca. Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, jak i wszechstronne.

Kieszeń antykradzieżowa, szkolne lub podróżne. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. X szer. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak dzienny o wymiarach 35 cm x 14 cm x 45 cm dł. Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. X wys.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.85
Szerokość13.78

3. LOVEVOOK

#ad

Dla nastolatek, miejski, dziewcząt, do pracy, biznesowy, LOVEVOOK Plecak szkolny, elegancki, czarny, plecak na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6"

#ad
LOVEVOOK #ad - Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Może być używana jako torba na ramię lub torebka, aby dopasować się do Twojego stroju. X szer. Kieszeń antykradzieżowa, szkolne lub podróżne.

Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. X wys. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, takie jak portfel, paszport, telefon komórkowy przed kradzieżą. Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową. Wspaniały prezent dla siebie, przyjaciół i przyjaciółek. Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, które są zarówno estetyczne, jak i wszechstronne.

Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, dojazdy, rodziny, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, takie jak wycieczki, 6", szkoła, plecak roboczy, nauka i praca. Bez ryzyka przy zamówieniu: przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów i Twoich doświadczeń z zakupów. Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość13.78

4. LOVEVOOK

#ad

Plecak szkolny, na laptopa, torebka 2 w 1, torba szkolna, na uczelnię, do szkoły, torba robocza 15,6 cala, wodoszczelny, elegancki plecak dzienny, LOVEVOOK Plecak damski, dla nastolatków

#ad
LOVEVOOK #ad - Bez ryzyka przy zamówieniu: przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów i Twoich doświadczeń z zakupów. Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Wspaniały prezent dla siebie, przyjaciół i przyjaciółek.

Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. X wys. X szer. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, takie jak wycieczki, dojazdy, rodziny, szkoła, plecak roboczy, 6", plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, nauka i praca. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak dzienny o wymiarach 35 cm x 14 cm x 45 cm dł. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, takie jak portfel, paszport, telefon komórkowy przed kradzieżą.

Może być używana jako torba na ramię lub torebka, aby dopasować się do Twojego stroju. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Jest podzielony na 3 przegródki i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, uchwyt na długopis, takimi jak np.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.85
Szerokość13.78

5. LOVEVOOK

#ad

Torebka 2 w 1, elegancki, dla nauczycieli, dla nastolatek, mały, plecak na co dzień, LOVEVOOK Plecak damski, na urlop, plecak dzienny, do biura, szary, torba szkolna, wodoszczelny, plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, 6", plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, dojazdy, szkoła, takie jak wycieczki, plecak roboczy, rodziny, nauka i praca. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak dzienny o wymiarach 35 cm x 14 cm x 45 cm dł.

Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. X szer. Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową. Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, które są zarówno estetyczne, jak i wszechstronne. X wys. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, takie jak portfel, paszport, telefon komórkowy przed kradzieżą.

Jest podzielony na 3 przegródki i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i kieszeń na laptopa, uchwyt na długopis, aby utrzymać gadżety biurowe, takimi jak np. Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Wspaniały prezent dla siebie, przyjaciół i przyjaciółek. Może być używana jako torba na ramię lub torebka, aby dopasować się do Twojego stroju.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.85
Szerokość13.78

6. Lubardy

#ad

Plecak na co dzień, męski, damski, bagaż podręczny, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", wodoszczelny, Lubardy Plecak podróżny, weekendowy, samolot, biznesowy

#ad
Lubardy #ad - Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, które można regulować i zapiąć klamrę, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka. Plecak ma miękką i oddychającą wyściółkę na plecach i pasku na ramię, aby odciążyć ramiona. Duża kieszeń przednia z 4 kieszeniami do przechowywania długopisów, tkaniny itp.

Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru. Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty. Odblaskowe paski z przodu zapewniają bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze lub wędrówek. Bagaż podręczny ma bardzo dużą komorę główną z elastycznymi paskami mocującymi do mocowania ubrań, w której zmieści się 4-5 dni ubrania i dużą kieszeń z siatki.

Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, która może ukryć paski na ramię, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa. Oraz jeden łańcuszek na klucze umożliwia uporządkowanie małych przedmiotów podczas podróży. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby. Co więcej, posiada kieszeń boczną na butelkę z wodą.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

7. Lubardy

#ad

Lubardy Plecak podróżny, wodoszczelny, weekendowy, plecak na co dzień, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", damski, biznesowy, samolot, bagaż podręczny, męski

#ad
Lubardy #ad - Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, waga: 1, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty. Odblaskowe paski z przodu zapewniają bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze lub wędrówek.

Wielofunkcyjne kieszenie z przodu: ten męski plecak podróżny ma dwie duże kieszenie z przodu. Pasek na bagaż z tyłu umożliwia bezpieczne przymocowanie plecaka do walizki i uwalnia rękę. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, która może ukryć paski na ramię, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby. Druga przednia kieszeń to kieszeń na mokry ręcznik, paszportu, przybory toaletowe itd. Bagaż podręczny plecaka: 51 x 34 x 19 cm, 2 kg. Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka.

Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru. Oraz jeden łańcuszek na klucze umożliwia uporządkowanie małych przedmiotów podczas podróży. Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa. Plecak ma miękką i oddychającą wyściółkę na plecach i pasku na ramię, które można regulować i zapiąć klamrę, aby odciążyć ramiona.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

8. LOVEVOOK

#ad

Elegancki plecak do pracy, LOVEVOOK Plecak damski, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", plecak szkolny, na, wodoszczelny plecak szkolny, torba nauczycielska, plecak podróżny, duży

#ad
LOVEVOOK #ad - Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6". Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, waga: 0, pojemność: 20 l, 7 kg. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy.

Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, na wycieczki i jako prezent, pielęgniarką lub innym zawodem, podróży, nauczycielem, niezależnie od tego, szkoły, czy jesteś studentem, będzie idealnym towarzyszem.

Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

9. Ela Mo

#ad

Plecak, wygodny i przemyślany, piękny, Ela Mo Plecak damski, Waterleaf Gold, 18 l, plecak szkolny, zwijany top

#ad
Ela Mo #ad - Elastyczny rozmiar: dzięki zmiennej pojemności od 18 do 26 litrów plecak dzienny nadaje się jako kompaktowy zamiennik torebki do odciążenia ramion, tak samo jak wytrzymały plecak dzienny, który nawet po spakowaniu nie wygląda niezgrabnie. Najważniejsze cechy: przeanalizowaliśmy życzenia tysięcy klientów z recenzji na amazon i na ich podstawie opracowaliśmy dobrze przemyślany i piękny towarzysz podróży na prawie wszystkie sytuacje: sport, uniwersytet, praca, szkoła, podróże, bagaż podręczny, wycieczki dzienne i weekendowe, mam i tata, jazda na rowerze, zakupy itp.

Komfort: lekki i wygodny w noszeniu, ponieważ idealnie dopasowany do pleców i ramion dziewcząt. Przemyślane wzornictwo: z wyściełaną kieszenią na notebooki o przekątnej ekranu do 17" i segregatorami DINA4, praktyczne kieszenie wewnętrzne na długopisy, uchwytem na butelkę, dzięki czemu nie zapomnisz już o piciu, portem USB do ładowania smartfona w podróży, słuchawki, przekąski i tajny schowek na wartościowe przedmioty.

Subtelna wyściółka na plecach z oddychającej tkaniny siateczkowej zapewnia dobrą wentylację na plecach również w cieplejsze dni. 100 dni testowania – rozważ pierwsze 100 dni z plecakiem ela mo jako fazę testową hej, możesz obejść świat w 80 latach. Zwrócimy pełną cenę zakupu lub zapewnimy wymianę – bez żadnego problemu. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my też nie jesteśmy. Paski do noszenia są dobrze wyściełane, dzięki czemu nic nie uciska ani nie ściska.
MarkaEla Mo #ad
ProducentEla Mo #ad
Wysokość17.72
Długość5.12
Waga1.65
Szerokość11.81
Numer częściJustchee

10. LOVEVOOK

#ad

Plecak podróżny, elegancki plecak do pracy, plecak szkolny, torba nauczycielska, LOVEVOOK Plecak damski, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 17", duży, wodoszczelny, na, plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji.

Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, na wycieczki i jako prezent, czy jesteś studentem, pielęgniarką lub innym zawodem, niezależnie od tego, podróży, szkoły, nauczycielem, będzie idealnym towarzyszem. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 17, 3". Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy.

Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Wymiary: 47 x 33 x 19 cm, pojemność: 28 l, waga: 0, 8 kg. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Szerokość13.39