Top 10 9H Tempered Glass iPhone 15 Pro Max – Folie i szkła ochronne do telefonów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Three-Tree

#ad

Three-Tree 2 i 2 sztuki do szkła pancernego i folii ochronnej na aparat iPhone 15 Plus, twardość 9H, szkło ochronne odporne na zarysowania, folia pancerna

#ad
Three-Tree #ad - Zapewnia pewną ochronę oczu, jest odporna na zmęczenie przez długi czas. Dzięki ultra gładkiej powierzchni i nanopowłoce wyświetlacz jest chroniony przed odciskami palców, wodą i zabrudzeniami z oleju. Kompatybilność - folia ochronna o dużej przyczepności i wyciętych laserowo zakrzywionych krawędziach jest docięta do iPhone'a 15 Plus.

Działa o wiele bardziej efektywnie niż zwykłe szkło hartowane. Wszystkie okrągłe krawędzie są optymalnie chronione. Kompletny zestaw akcesoriów do mocowania otrzymasz jako bonus. Atwe czyszczenie i demontaż. Krawędzie nie łuszczą się ani nie przechylają się. Pełne pokrycie 2, 5d - szkło ochronne jest gładkie i zakrywa i chroni okrągłe krawędzie. Potrzebny jest tylko jeden odcisk palca, aby nałożyć folię ochronną na wyświetlacz bez pęcherzyków powietrza i dokładnie dopasować.

Twardość 9h - dzięki twardości 9h folia chroni wyświetlacz przed pęknięciem i zadrapaniami przez klucze, żyletkę i inne twarde przedmioty. Idealne doświadczenie - zawiera 2 sztuki folii ochronnej do iphone 15 plus i 2 sztuki ochraniaczy aparatu iPhone 15 Plus, zapewniają maksymalną ochronę. Folia 2. 5d fullscreen nie wpływa na czułość i dokładność wyświetlacza i pokrywa cały wyświetlacz.
MarkaThree-Tree #ad
ProducentThree-Tree #ad
Wysokość0.5
Długość6.69
Szerokość3.94

2. Agedate

#ad

2 sztuki, twardość 9H, Agedate Szkło pancerne do iPhone 15 Pro Max, folia ze szkła pancernego do Apple 15 Pro Max, folia pancerna do Apple iPhone 15 Pro Max, szkło ochronne

#ad
Agedate #ad - Odpowiemy w ciągu 24 godzin drogą mailową, aby pomóc Ci rozwiązać Twoje wątpliwości. Kompatybilność: nasza folia ochronna na wyświetlacz jest przeznaczona tylko do iPhone 15 Pro Max, nie do innych modeli.

Jakość usługi: jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas zakupu lub po sprzedaży, możesz skontaktować się z nami. Zapewnij przyjemne wrażenia wizualne i dotykowe, tak jakbyś używał nagiego ekranu. Twardość 9h: folia na telefon komórkowy jest wykonana ze szkła hartowanego o twardości 9H i chroni ekran przed zadrapaniami spowodowanymi twardymi przedmiotami. Super silna ochrona: odporne na zarysowania i uderzenia szkło ochronne na wyświetlacz jest najmocniejsze, jakie kiedykolwiek używaliśmy - chroni wyświetlacz przed uciążliwymi zadrapaniami lub pęknięciami i jest o wiele trwalsze niż zwykła folia na wyświetlacz.

Ultraprzejrzysta i czuła: dzięki wysokiej przepuszczalności światła folia ochronna zachowuje oryginalną jakość zdjęć i filmów.
MarkaAgedate #ad
ProducentAgedate #ad
Wysokość0.5
Długość3.15
Szerokość2.36

3. MiRowy

#ad

Tytanowa, MiRowy Folia ochronna na aparat kompatybilna z iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max, folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium, do iPhone 15 Pro / 15 Pro Max, folia ze szkła pancernego 9H

#ad
MiRowy #ad - Przed zakupem należy sprawdzić model swojego telefonu. Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację. Nowe połączenie wysokiej jakości zapewnia kompleksową ochronę Twojego telefonu. Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, nie zakłóca jakości obrazu.

Nie ma wpływu na aparat w telefonie komórkowym podczas tworzenia zdjęć lub filmów, 99% oryginalnego ekranu lub jasności obrazu, w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Idealne dopasowanie do obiektywu. Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu. Najlepszy prezent dla przyjaciół, par lub rodziny na każdą okazję. W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon.

Atwa instalacja - wystarczy zdjąć folię ochronną aparatu z czarnej płyty podstawy i przyłożyć ją do obiektywu i przycisnąć przez chwilę, a następnie usunąć czarną płytę podstawową. W 100% pokrywa aparat w telefonie komórkowym, co chroni aparat przed uszkodzeniem nawet w przypadku przypadkowego uderzenia. Ulepszona wersja "czarnego koła", dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, ponieważ nie blokuje lampy błyskowej, a nocą nie jest białym podwórkiem. Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15 Pro /iPhone 15 Pro Max
Gwarancja1

4. MiRowy

#ad

Folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium, kompatybilna z iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max, MiRowy Folia ochronna na aparat, folia ze szkła pancernego 9H, folia ochronna do iPhone 15 Pro / 15 Pro

#ad
MiRowy #ad - Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, nie zakłóca jakości obrazu. Ulepszona wersja "czarnego koła", dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, ponieważ nie blokuje lampy błyskowej, 99% oryginalnego ekranu lub jasności obrazu, a nocą nie jest białym podwórkiem.

Nie ma wpływu na aparat w telefonie komórkowym podczas tworzenia zdjęć lub filmów, w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Atwa instalacja - wystarczy zdjąć folię ochronną aparatu z czarnej płyty podstawy i przyłożyć ją do obiektywu i przycisnąć przez chwilę, a następnie usunąć czarną płytę podstawową. Najlepszy prezent dla przyjaciół, par lub rodziny na każdą okazję. Nowe połączenie wysokiej jakości zapewnia kompleksową ochronę Twojego telefonu. Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację.

Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H. Najlepszy serwis dla Ciebie! Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy kompatybilna z iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max. W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon. Oferujemy również szeroką gamę kolorów, które możesz wybrać i spersonalizować.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15 Pro /iPhone 15 Pro Max
Gwarancja1

5. MiRowy

#ad

Folia ochronna do iPhone 15 Pro / 15 Pro Max, tytanowa, folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium, szkło pancerne 9H, MiRowy Folia ochronna na aparat kompatybilna z iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max

#ad
MiRowy #ad - Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy kompatybilna z iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max. Nowe połączenie wysokiej jakości zapewnia kompleksową ochronę Twojego telefonu. Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację.

Nie ma wpływu na aparat w telefonie komórkowym podczas tworzenia zdjęć lub filmów, w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H. Najlepszy serwis dla Ciebie! Ulepszona wersja "czarnego koła", 99% oryginalnego ekranu lub jasności obrazu, a nocą nie jest białym podwórkiem. Najlepszy prezent dla przyjaciół, par lub rodziny na każdą okazję. Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu.

W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon. Oferujemy również szeroką gamę kolorów, które możesz wybrać i spersonalizować. Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, ponieważ nie blokuje lampy błyskowej, nie zakłóca jakości obrazu. Atwa instalacja - wystarczy zdjąć folię ochronną aparatu z czarnej płyty podstawy i przyłożyć ją do obiektywu i przycisnąć przez chwilę, a następnie usunąć czarną płytę podstawową.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15 Pro /iPhone 15 Pro Max
Gwarancja1

6. MiRowy

#ad

MiRowy Folia ochronna na aparat kompatybilna z iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max, folia ze szkła pancernego 9H, folia ochronna do iPhone 15 Pro / 15 Pro, folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium

#ad
MiRowy #ad - Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy kompatybilna z iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max. Osłona kamery z warstwą oleofobową zapobiega powstawaniu wody, oleju i kurzu. W 100% pokrywa aparat w telefonie komórkowym, co chroni aparat przed uszkodzeniem nawet w przypadku przypadkowego uderzenia.

Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację. Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu. Atwa instalacja - wystarczy zdjąć folię ochronną aparatu z czarnej płyty podstawy i przyłożyć ją do obiektywu i przycisnąć przez chwilę, a następnie usunąć czarną płytę podstawową.

Najlepszy serwis dla Ciebie! Najlepszy prezent dla przyjaciół, par lub rodziny na każdą okazję. Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, a nocą nie jest białym podwórkiem. Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H. W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon. Przed zakupem należy sprawdzić model swojego telefonu.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość0.39
Numer części1
ModeliPhone 15 Pro /iPhone 15 Pro Max

7. MiRowy

#ad

Folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium, folia ze szkła pancernego 9H, folia ochronna do iPhone 15 Pro / 15 Pro, MiRowy Folia ochronna na aparat, kompatybilna z iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max

#ad
MiRowy #ad - Oferujemy również szeroką gamę kolorów, które możesz wybrać i spersonalizować. Ulepszona wersja "czarnego koła", ponieważ nie blokuje lampy błyskowej, 99% oryginalnego ekranu lub jasności obrazu, w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu.

W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon. Osłona kamery z warstwą oleofobową zapobiega powstawaniu wody, oleju i kurzu. Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, a nocą nie jest białym podwórkiem. Przed zakupem należy sprawdzić model swojego telefonu.

Nie ma wpływu na aparat w telefonie komórkowym podczas tworzenia zdjęć lub filmów, nie zakłóca jakości obrazu. Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy kompatybilna z iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max. W 100% pokrywa aparat w telefonie komórkowym, co chroni aparat przed uszkodzeniem nawet w przypadku przypadkowego uderzenia. Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację. Najlepszy serwis dla Ciebie!
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15 Pro /iPhone 15 Pro Max
Gwarancja1

8. MiRowy

#ad

MiRowy Folia ochronna na aparat, folia ze szkła pancernego 9H, czarna, kompatybilna z iPhone 15 / iPhone 15 Plus, folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium

#ad
MiRowy #ad - Nowe połączenie wysokiej jakości zapewnia kompleksową ochronę Twojego telefonu. Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, nie zakłóca jakości obrazu. Osłona kamery z warstwą oleofobową zapobiega powstawaniu wody, oleju i kurzu. Ulepszona wersja "czarnego koła", a nocą nie jest białym podwórkiem.

Najlepszy serwis dla Ciebie! Oferujemy również szeroką gamę kolorów, które możesz wybrać i spersonalizować. Nie ma wpływu na aparat w telefonie komórkowym podczas tworzenia zdjęć lub filmów, 99% oryginalnego ekranu lub jasności obrazu, dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, ponieważ nie blokuje lampy błyskowej, w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H. Przed zakupem należy sprawdzić model swojego telefonu. W 100% pokrywa aparat w telefonie komórkowym, co chroni aparat przed uszkodzeniem nawet w przypadku przypadkowego uderzenia.

W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon. Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu. Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy jest kompatybilna z iPhone 15 / iPhone 15 Plus. Najlepszy prezent dla przyjaciół, par lub rodziny na każdą okazję.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15/iPhone 15 Plus
Gwarancja1

9. MiRowy

#ad

Kompatybilna z iPhone 15 / iPhone 15 Plus, folia ze szkła pancernego 9H, folia ochronna na aparat do iPhone 15 / iPhone, folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium, MiRowy Folia ochronna na aparat

#ad
MiRowy #ad - Przejrzystość hd: osłona aparatu mirowy zapewnia przejrzystość 99, dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, a nocą nie jest białym podwórkiem. Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację.

Osłona kamery z warstwą oleofobową zapobiega powstawaniu wody, oleju i kurzu. Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy jest kompatybilna z iPhone 15 / iPhone 15 Plus. Ulepszona wersja "czarnego koła", 99% oryginalnego ekranu lub jasności obrazu, ponieważ nie blokuje lampy błyskowej, w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Atwa instalacja - wystarczy zdjąć folię ochronną aparatu z czarnej płyty podstawy i przyłożyć ją do obiektywu i przycisnąć przez chwilę, a następnie usunąć czarną płytę podstawową. Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H.

Idealne dopasowanie do obiektywu. Najlepszy serwis dla Ciebie! Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu. Przed zakupem należy sprawdzić model swojego telefonu. W 100% pokrywa aparat w telefonie komórkowym, co chroni aparat przed uszkodzeniem nawet w przypadku przypadkowego uderzenia.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15/iPhone 15 Plus
Gwarancja1

10. MiRowy

#ad

Kompatybilna z iPhone 15 / iPhone 15 Plus, folia ochronna na aparat fotograficzny 9H, różowa, MiRowy Folia ochronna na aparat, folia ochronna na soczewkę ze stopu aluminium

#ad
MiRowy #ad - Proszę pozostawić go na dwie minuty w spokoju! wiele kolorów do wyboru i obsługa klienta - możesz wybrać ten sam kolor co telefon lub wypróbować inną kombinację. Najlepszy serwis dla Ciebie! Oferujemy również szeroką gamę kolorów, które możesz wybrać i spersonalizować. W przypadku problemów z jakością produktu prosimy o kontakt w każdej chwili za pośrednictwem skrzynki pocztowej Amazon.

Przed zakupem należy sprawdzić model swojego telefonu. Uwaga nie należy nakładać osłony obiektywu aparatu bezpośrednio po wyczyszczeniu obiektywu ściereczką nasączoną alkoholem, ponieważ w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania mgły aparatu. Atwa instalacja - wystarczy zdjąć folię ochronną aparatu z czarnej płyty podstawy i przyłożyć ją do obiektywu i przycisnąć przez chwilę, a następnie usunąć czarną płytę podstawową. Nie ma wpływu na aparat w telefonie komórkowym podczas tworzenia zdjęć lub filmów, dzięki czemu zdjęcie nie jest oświetlone w ciągu dnia, nie zakłóca jakości obrazu.

Folia ochronna na obiektyw aparatu - ochrona aparatu mirowy jest kompatybilna z iPhone 15 / iPhone 15 Plus. Osłona kamery z warstwą oleofobową zapobiega powstawaniu wody, oleju i kurzu. Ulepszona wersja "czarnego koła", w ogóle nie wpływa na zastosowanie lampy błyskowej. Doskonała ochrona - folia ochronna na obiektyw aparatu mirowy jest wykonana ze stopu aluminium w jakości lotniczej i szkła hartowanego 9H. Najlepszy prezent dla przyjaciół, par lub rodziny na każdą okazję.
MarkaMiRowy #ad
ProducentMiRowy #ad
Wysokość0.5
Długość1.97
Szerokość1.57
Numer części1
ModeliPhone 15/iPhone 15 Plus
Gwarancja1